Vandaar dat ik nu op een Mac zit te werken, wat weet ik nu helemaal van computers, ik ben ten slotte maar een eenvoudige software engineer.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 09:48 schreef Osramp het volgende:
(..)
Als je niet al teveel pc kennis hebt + de benodigde pecunia; neem dan gewoon een macje.
quote:Wil je de volledige vrijheid, heer en meester over jouw systeem,
Games, tja, daar heb je toch een PS3, Xbox of Wii voor.quote:het beste aanbod in games, freeware, shareware, downloaden, exotische soft- en hardware, dan ga je gewoon voor de PC.
Da's een nadeel, geen voordeel. Van die 'handige neefjes' die een hele PC om zeep kunnen helpen.quote:Bijkomend voordeel ook dat iedere gek je wel iets erover kan vertellen.
Uhh... 99,9% van de PeeCee gebruikers komt niet verder dan Office, mail en surfen. Al mijn collega software engineers werken en ontwikkelen de hele dag met Windows en Linux systemen... en hebben thuis allemaal een Mac.quote:Zelf ken ik maar een paar Apple gebruikers die ook nog eens niet verder komen dan Office, mail en surfen. Ze zijn wel allemaal dik tevreden, da's ook wat waard.
Bron?quote:Op zaterdag 10 mei 2008 15:38 schreef Swetsenegger het volgende:
GTA IV komt al niet voor PC uit.
Precies, bron was een of andere vage game site zonder een échte bron. Rockstar houdt een PC release altijd een paar maanden stil. Maar we zullen zienquote:Op zaterdag 10 mei 2008 15:45 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Bron?
Hij komt altijd later voor de pc.
"specs" zijn niks meer en minder dan een paar cijfertjes op papier. belangrijkere zaken als kwaliteit en gebruikservaring zijn niet in cijfers uit te drukken. en juist in die gebieden scoort apple uitermate hoog.quote:Het valt mij op dat Apple gewoon gigantisch veel geld kost, voor de specs die je er voor krijgt.
quote:Apple has once again topped PC Magazine's annual reader satisfaction survey, significantly leading the pack of Windows PC manufacturers.
[..]
For Desktops, Apple earned a 9.1 overall score; the average overall score for Windows-based desktop PC makers is 7.8 out of 10 (the same as last year's).
[..]
Most stunning, however: readers rated Mac notebooks a full 100 percent for ease of setup.
Wist ik niet. Ik ben onderwezen met de kennis dat op een Apple weinig te configureren valt. Weer wat geleerd.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 12:24 schreef Swetsenegger het volgende:
welke vrijheid bedoel je? Ik kan op mijn apple laptop dezelfde hardware aansluiten als op een windows laptop. Ik kan evenveel instellingen in OSX wijzigen als in windows, etc....
[..]
Aan laptops valt zowieso weinig te configureren... Wat jij gehoord hebt gaat overquote:Op zaterdag 10 mei 2008 16:57 schreef Osramp het volgende:
Wist ik niet. Ik ben onderwezen met de kennis dat op een Apple weinig te configureren valt. Weer wat geleerd.
Bepaalde games zijn helemaal niet handig voor de consoles en alleenquote:Op zaterdag 10 mei 2008 15:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Overigens, wat aargh zegt over games is wel waar. GTA IV komt al niet voor PC uit. Nieuwe franchises verschijnen regelmatig eerst op console en worden later geport naar PC. De PC is als game platform helaas een beetje naar de klote geholpen door torrents.
Ik heb kort geleden een marketing manager gesproken van take2.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 15:45 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Bron?
Hij komt altijd later voor de pc.
Blijf dat maar denken en lekker door kopieren. Diverse uitgevers en developers hebben het afgelopen jaar geroepen dat de PC over is als gamesplatform, waaronder niet de minsten... Maar dat is een andere discussiequote:Op zaterdag 10 mei 2008 18:54 schreef B-FliP het volgende:
[..]
Bepaalde games zijn helemaal niet handig voor de consoles en alleen
fijn te spelen op de PC... Bovendien is de grootste reden voor het eerder
uitkomen op consoles omdat console-producenten dat voor een bepaalde
tijd afkopen... Zo laat je meer mensen je consoles kopen ipv een universeel
systeem te hebben...
4 verschillende HP printers werktequote:Op zaterdag 10 mei 2008 07:19 schreef Osramp het volgende:
Ik weet alleen dat ik 6 maanden geleden voor dezelfde keuze heb gestaan. Toen ben ik naar een Apple winkel gegaan om te praten en te proberen. Het praatje was goed, maar proberen voelde aan alsof ik veel opnieuw moest leren. Toen men daarop geen antwoord kon geven of ik bepaalde hardware (op USB) kon gebruiken en niet wist of ik mijn PDA kon syncen, was de keus snel gemaakt.
Nu ontkennen ze het nog even maar hij gaat wel komen denk ik, ze zouden wel dom zijn om nu al te roepen dat ie over een paar maandjes voor de pc gaat verschijnen aangezien dat waarschijnlijk hun verkoopcijfers zal drukken.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 21:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb kort geleden een marketing manager gesproken van take2.
Bankieren is veilig op een mac (ivm spyware en troep) en voor dingen als fotoalbums is het makkelijk om een mac te hebben aangezien daar veel software voor is.quote:Op vrijdag 9 mei 2008 11:08 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Tsjah, ze zal er wel flink op webloggen, bankieren, fotoalbums maken dat soort dingen. Daarom vraag ik mij af of een apple wel zin heeft. Windows gebaseerde laptops kunnen dat ook uitermate goed naar mijn idee.
Maar haar huidige laptop (p3 1ghz) doet niet veel nuttig werk meer
Net alsof elke Windows machine meteen nokkie vol staat met virussen en spyware zodra je het net opgaat. Dit is dus echt een non-issue in het voordeel van Apple. Er zijn gewoon weinig virussen en spyware voor Apple, als het marktaandeel van Apple toeneemt dan gaat ook dat veranderen. Misschien is Apple iets veiliger als Windows vanwege de Unix kern, maar ik geloof niet dat een Apple ten alle tijde veilig is en blijft voor kwaadwillenden.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 22:22 schreef King_of_cubes het volgende:
Bankieren is veilig op een mac (ivm spyware en troep)
Jij lult BULLSHITquote:Op zondag 11 mei 2008 02:39 schreef TC03 het volgende:
Ik snap niet waarom mensen altijd zeggen dat Apple-laptops duurder zijn dan vergelijkbare laptops van andere merken. Dit is totale onzin. Zo ook de openingspost, de TS vergelijkt daar een compacte 13,3" laptop met een bakbeest van 17".
Laptops van Apple zijn gewoon niet duurder dan laptops van andere merken.
Wat was het? 15 minuten gemiddeld ofzo, unpatched. En je gaat het net op voor die patchesquote:Op zondag 11 mei 2008 07:31 schreef Osramp het volgende:
[..]
Net alsof elke Windows machine meteen nokkie vol staat met virussen en spyware zodra je het net opgaat.
Ik heb daar zo mijn twijfels bij. Als alleen marktaandeel van doorslag gevend belang zou zijn, zou apache jarenlang veel vaker slachtoffer van aanvallen geweest moeten zijn dan het (nu overigens veilige) IIS. Daarnaast is het rechtensysteem in OSX goed geïmplementeerd itt XP en gebruiksvriendlijk itt het UAC van Vista.quote:Dit is dus echt een non-issue in het voordeel van Apple. Er zijn gewoon weinig virussen en spyware voor Apple, als het marktaandeel van Apple toeneemt dan gaat ook dat veranderen.
Inderdaad is dat gelul. Virussen zoals I Love You zal weinig effect hebben op OSX (user/vs admin), maar safari en andere software heeft wel degelijk vulnerabilities. En gemiddeld patched microsoft nog sneller ook dan Apple, waarschijnlijk omdat ze getrained zijnquote:Misschien is Apple iets veiliger als Windows vanwege de Unix kern, maar ik geloof niet dat een Apple ten alle tijde veilig is en blijft voor kwaadwillenden.
Ik geloof meer in een goed beschermde Windowsmachine die regelmatig wordt aangevallen, dan in een matig tot slecht beschermde Apple.
Je hebt geen last van virussen omdat ze er gewoon niet zijn. Als er op een dag een jongetje bedenkt een "I Love You" variant voor Apple te maken, dan gaat het pas goed mis.
je moet het natuurlijk niet met een aldi laptop vergelijken. Een gemiddelde apple notebook is niets duurder dan een vergelijkbare vaio.quote:Op zondag 11 mei 2008 07:42 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Jij lult BULLSHIT
Er was iemand in een topic, die had een Mac van 1500 euro
Mijn laptop is exact hetzelfde, alleen dan een 2ghz ipv 2,2.
Kostte me 950 euro
Wie weet was dat een 17 inch,en ik heb 15,4 inch.
Maar voor 550 euro had ik het er niet over gehad om dan een 17 inch te halen.
Het eerste weet ik niet, maar de UAC is idd een gedrocht zeg. Ik moet nog steeds firefox als administrator starten als er updates zijn geweest. Ik heb de UAC al getweakt, maar het blijft huilen met de pet op. Uitzetten is geen optie want zelf M$ kan je vertellen dat een Vista systeem met UAC uitgeschakeld, onveiliger is dat XP met alle patches en updates.quote:Op zondag 11 mei 2008 07:53 schreef Swetsenegger het volgende:
Daarnaast is het rechtensysteem in OSX goed geïmplementeerd itt XP en gebruiksvriendlijk itt het UAC van Vista.
Nou, dáár hebben ze inderdaad de plank mee misgeslagen zeg.quote:Op zondag 11 mei 2008 09:45 schreef Osramp het volgende:
[..]
Het eerste weet ik niet, maar de UAC is idd een gedrocht zeg. Ik moet nog steeds firefox als administrator starten als er updates zijn geweest. Ik heb de UAC al getweakt, maar het blijft huilen met de pet op. Uitzetten is geen optie want zelf M$ kan je vertellen dat een Vista systeem met UAC uitgeschakeld, onveiliger is dat XP met alle patches en updates.
Exploits doe je als gebruiker natuurlijk helemaal niets aan....quote:Op zondag 11 mei 2008 09:55 schreef Doc.Brown het volgende:
Hmm, ik denk dat de veiligheid of juist onveiligheid van een OS natuurlijk ook in sterke mate afhankelijk is van de gebruiker. Ik heb echt nog nooit mijn verse XP installatie in een kwartier verneukt met spyware enzo. Moet dan wel toegeven dat ik uiteraard gelijk Firefox installeer met de nodige extensions. Maar ondanks dat maak ik nog regelmatig gebruik van IE en heb nooit problemen gehad.
Heb zelfs jaren gewerkt tot ik SP1 vanaf CDtje geïnstalleerd heb en in tussentijd nooit losse updates heb geïnstalleerd. Nergens geen last van.
Kies je een HP uit de business-lijn dan staat er vista business op. Neem dan contact op met HP en je krijgt gratis de windows xp pro recovery cd,s opgestuurd zodat je die legaal kan gebruiken. Zolang de notebook nog binnen de garantie is kun je gebruik maken van dit aanbodquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:52 schreef Drommelsch85 het volgende:
Des te meer reden om een fatsoenlijke Lenovo of een uit de HP business-lijn te kiezen.
http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3897quote:Op zondag 11 mei 2008 07:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
je moet het natuurlijk niet met een aldi laptop vergelijken. Een gemiddelde apple notebook is niets duurder dan een vergelijkbare vaio.
Maar denk ook eens aan dingen als LED backlight, 4 uur batterylife, 802.11N support
Kraak mijn laptop af zou ik zeggen.quote:* Windows Vista Home Premium
* Intel Core 2 Duo mobile processor T7300
* Mobile Intel PM965 Express Chipset
* Intel Wireless WiFi Link 4965AGN (dual-band quad-mode 802.11a/b/g/Draft-N)
* Bluetooth 2.0+EDR
* 2 GB of DDR2 667 MHz memory, upgradeable to 4GB using two soDIMM modules (dual-channel support)
* 15.4" WXGA high-brightness (220-nit) Acer CrystalBrite TFT LCD, 1280 x 800 pixel resolution, 8 ms response time
* NVIDIA GeForce 8600M GT with up to 1GB of TurboCache technology (256 MB of dedicated GDDR2 VRAM, up to 768 MB of shared system memory)
* Dolby-certified surround sound system with two built-in stereo speakers and one subwoofer supporting low-frequency effects
* 160 GB hard disk drives
* 5-in-1 card reader
* DVD Super Multi DL Optical Drive
* Integrated Acer Crystal Eye webcam (0.3 megapixel)
* 364 (W) x 270.2 (D) x 30.8/43.7 (H) mm (14.3 x 10.6 x 1.2/1.7 inches) 3.00 kg (6.61 lbs.)
* Included Accessories: Mouse, Travel bag, Power cord, Manual, Starter CD
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |