waar heb jij het over? misschien was ie wel te rechts.quote:Op vrijdag 9 mei 2008 00:00 schreef Klopkoek het volgende:
Pimmetje was nog te links voor jullie?
Mensen die termen als "kale relnicht" nodig hebben om hun argumenten kracht bij te zetten, neem ik niet serieus. Jammer dat je je punt niet gewoon naar voren kunt brengen zonder dat soort kreten. Alsof de seksuele geaardheid van Fortuyn van belang is in deze discussie.quote:Op donderdag 8 mei 2008 19:17 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik zie niemand de moord relativeren. Ik zie alleen mensen de bijna-heiligverklaring van die kale relnicht in perspectief plaatsen. Ondanks al het gejank van alles wat rechts is, is er geen normaal mens in dit land, ook niet van linkse signatuur, die het vermoorden van Fortuyn goedkeurt en zeker niet toejuicht.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 16:59 schreef dewanand het volgende:
Mahatma Pim Fortuyn heeft veel gedaan voor de vrijheid van meningsuiting in Nederland. Hij stierf voortijdig, omdat elke held nu eenmaal voortijdig aan zijn einde komt. Jammer dat de Nederlandse regering hem niet herdenkt.
dewanand
mijn "yeah" was toch al veelzeggend genoeg? spuit elf.quote:
en de conclusie luidt?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:26 schreef Monidique het volgende:
De vraag blijft natuurlijk: kwam hij weer tot dezelfde conclusie?
Je bent wel meester in het verbergen van persoonlijke aanvallen in 'complimenten'.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
mijn "yeah" was toch al veelzeggend genoeg? spuit elf.
ik zie het steeds vaker bij je. achteraf-reacties/natrapjes schrijven die kant-nog-wal raken en meer tot schrijfsels van een jongeman met een psychose verworden.
wil je er over praten? pm dan maar, misschien kan ik je helpen. of bel stichting correlatie, als je hen meer vertrouwt.
Bzzzzzzzzzzzquote:Op dinsdag 13 mei 2008 16:59 schreef dewanand het volgende:
Mahatma Pim Fortuyn heeft veel gedaan voor de vrijheid van meningsuiting in Nederland. Hij stierf voortijdig, omdat elke held nu eenmaal voortijdig aan zijn einde komt. Jammer dat de Nederlandse regering hem niet herdenkt.
dewanand
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |