Geen doktertje gespeeld?quote:Op woensdag 7 mei 2008 17:58 schreef Svensational het volgende:
En ik heb vroeger nog met Sandy gestoepkrijt.
'Ow! Natuurlijk! Twee kleintjes!!!'quote:Op maandag 5 mei 2008 23:29 schreef Susi het volgende:
Jensen : 'Hoeveel eieren zitten er in een dozijn'.
Sharon : 'Uh.' - denkt na - 'Nou, ligt er aan of er 6 of 10 in zo'n pakkie zitten. Je hebt ze ook van 10'
Jensen : - ligt helemaal vlak - 'Het zijn er twaalf.'
Sharon : 'Maar je hebt helemaal geen pakkies van twaalf.'
Op zich best knap dat ze weet dat 6+6 12 isquote:Op donderdag 8 mei 2008 01:22 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
'Ow! Natuurlijk! Twee kleintjes!!!'
Die ouders hebben waarschijnlijk ook niet het zwarte garen uitgevonden denk ik zoquote:Op donderdag 8 mei 2008 01:18 schreef Inca het volgende:
het zal je dochter maar zijn
Volgens mij speelt ze nog steeds met stoepkrijt:quote:Op woensdag 7 mei 2008 17:58 schreef Svensational het volgende:
[..]
Dat was Sharon.
En ik heb vroeger nog met Sandy gestoepkrijt.
quote:Op donderdag 8 mei 2008 03:39 schreef cultheld het volgende:
[..]
Volgens mij speelt ze nog steeds met stoepkrijt:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 8 mei 2008 03:39 schreef cultheld het volgende:
[..]
Volgens mij speelt ze nog steeds met stoepkrijt:
[ afbeelding ]
Niet onaardig, zeker die zonder hoofddoek. Maar ze is wel dom!quote:
Dit is het landelijk gemiddelde!quote:Op donderdag 8 mei 2008 04:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Sharon was stoned bij Jensen, dat kan haast niet anders.... zo dom is niemand!
Doe normaal ouwequote:Op donderdag 8 mei 2008 10:42 schreef Barca het volgende:
[..]
Niet onaardig, zeker die zonder hoofddoek. Maar ze is wel dom!
Geniaal idd, het rijnkanaal ofzo zei ze.quote:Op donderdag 8 mei 2008 13:18 schreef Paaskonijn het volgende:
- Noem 2 oceanen
¤ De Atlantische en de rijn ohnee *kuch**kuch*. De rode zee? Nee dan de atlantische en de egelische ofziets. Of wacht nee het is natuurlijk een strikvraag er is er maar één
Utrech dan hequote:Op donderdag 8 mei 2008 16:08 schreef -0- het volgende:
[..]
Geniaal idd, het rijnkanaal ofzo zei ze.
Die denkt ook, zow dat rijnkanaal hier door utrecht is best groot, dat zal wel een oceaan zijn.
Uiterlijk dan hè? Okay, er zijn er veel mooiere. Jennifer Hoffman bijvoorbeeld!quote:
Ja, en daarna kwam ze met de Egeïsche oceaan. Die bestaat niet. Wel de Egei"sche zee. (Als ik dat correct spel.)quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:08 schreef -0- het volgende:
[..]
Geniaal idd, het rijnkanaal ofzo zei ze.
Die denkt ook, zow dat rijnkanaal hier door utrecht is best groot, dat zal wel een oceaan zijn.
Zo een beetje mollige meid met flinke tieten en een goeie kont kijk ik eerder naar om dan een gratenpakhuis die van voor en achter even plat is.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:30 schreef Barca het volgende:
Uiterlijk dan hè? Okay, er zijn er veel mooiere. Jennifer Hoffman bijvoorbeeld!
Dat bedoel ik!quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:41 schreef Paaskonijn het volgende:
Ze zat ook de hele tijd als iedereen moest lachen zo heel schaapachtig aan de andere te vragen wat er nou zo grappig was_!
Neem Sandy!quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:50 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Zo een beetje mollige meid met flinke tieten en een goeie kont kijk ik eerder naar om dan een gratenpakhuis die van voor en achter even plat is.
Een vriend van mij die vrijgezel is, neemt er in het weekend geregeld zo een ronde dame mee naar huis. Hij vind slanke vrouwen ook mooi, maar wordt hoorniger van een bolletje
Ik kom dagelijks 100 van zulke n00bs tegen. En dat is niet in een kliniek!quote:Op zondag 11 mei 2008 18:46 schreef Dodecahedron het volgende:
Is die Sharon niet hardstikke fake? Zulke mensen bestaan toch niet echt?
hé spuit11 jij ook hier.quote:Op zondag 11 mei 2008 22:14 schreef rene90 het volgende:
Hoeveel eieren zitten er in een dozijn?
-Ligt eraan of je pakkie van zes koopt of pakkie van twaalf, of zo een vierkante, had je nie verwacht he.
Had ik zeker niet verwacht nee, dus hoeveel eieren zitten er in een dozijn, het ligt eraan of je dus zes of twaalf?
-Ja kijk je hebt pakkie van zes pakkie van twaalf en zo een grote van twaalf
Zij denkt natuurlijk doos, dozijn, nou het goede antwoord is twaalf.
-Je hebt helemaal geen doos met twaalf eieren
.....
OOOOHHH twee kleintjes
Serieus, je noemt het Rijnkanaal toch geen oceaan.quote:Op zondag 11 mei 2008 20:21 schreef Barca het volgende:
[..]
Ik kom dagelijks 100 van zulke n00bs tegen. En dat is niet in een kliniek!
Ik niet, maar die n00bs die ik tegen kom wel!quote:Op zondag 11 mei 2008 22:42 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Serieus, je noemt het Rijnkanaal toch geen oceaan.
Zou heel goed kunnen. Het moet natuurlijk wel kijkers trekken.quote:Op maandag 12 mei 2008 19:40 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik heb laatst de drie al uitgezonden afleveringen gekeken, leuk progrsamma.Ze zijn wel echt op domheid uitgezocht zeg. Daarom is dat boerse vrouwtje er denk ik ook uitgegaan omdat ze gewoon niet dom en aso genoeg was.
Ik vond haar vanaf aflevering 1 al een kutwijf (lang, zwart haar. Michella geloof ik). Blijkbaar kan ze zelf totaal geen positieve dingen over andere zeggen terwijl andere dat wel bij haar moeten.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |