Lacoste, zo'n smerige overhyped putluchtjequote:Op vrijdag 23 mei 2008 12:08 schreef Rens_Wilders het volgende:
Heb van de week Lacoste pour homme en Boss Elements gekregen... jezus wat smerig, vooral die van Lacoste
quote:Beste mevrouw Kuijper,
Allereerst hartelijk dank voor het kosteloos en erg snel opsturen van de samples! Ik ben er erg blij mee, omdat er geen Skins-winkel in de buurt van Eindhoven te vinden is.
Ik heb echter wel een vraag: u heeft een decant / sample opgestuurd van Silver Mountain Water, welke ik zojuist geprobeerd heb, en ik bemerk er een zeer sterke kokosgeur in. Naar mijn weten zit er geen kokos in Creed's Silver Mountain Water, maar wél in Creed's Virgin Island Water. Kan het zijn dat u bij het decanten deze twee geuren met bijna dezelfde naam omgewisseld heeft?
Bij voorbaat dank voor uw antwoord.
Vriendelijke groet,
- Stereo
quote:Geachte heer Stereo,
Het kan heel goed zijn dat ik een fout heb gemaakt, dat spijt me zeer.
Ik zal daarom een nieuw sample opsturen van de silver mountain water. Want
In deze geur hoort u inderdaad geen kokos te ruiken.
Ik stuur het u vandaag het juiste sample gelijk toe.
Nogmaals sorry voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Ilja Kuijper
Goed idee, je had nog van me tegoed. Ik stuur hem morgen naar je op.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 18:40 schreef le_knightclub_soda het volgende:
Steer, als je VIW niet trekt is er hier nog wel een belangstellende
Maagdelijke Eiland Water net opgestuurd.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 18:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Goed idee, je had nog van me tegoed. Ik stuur hem morgen naar je op.
Vanisia is voor vrouwen, maar op BN spreken ze over unisex. Wat vind jij?quote:Op vrijdag 23 mei 2008 19:01 schreef W1ZZ het volgende:
Mmm ik ben echt onder de indruk van de natuurlijke sandelhoutgeur die er in Vanisia zit!Net Santal de Mysore van Serge Lutens (en compleet anders dan onze Floris Santal en Creed Original Santal).
quote:Op vrijdag 23 mei 2008 20:53 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Maagdelijke Eiland Water net opgestuurd.
Als ik er toe kom me uit bed te sleuren.quote:Op zondag 25 mei 2008 11:13 schreef W1ZZ het volgende:
Zelfde verhaal op Basenotes. Het mannenforum daar bevat vier keer zoveel posts als het vrouwenforum.
LKS: nothing a nice citrus blast can't fix?
Volgens mij zijn daar de meningen nog wat over verdeeld bij sommige users hierquote:Op zondag 25 mei 2008 11:21 schreef W1ZZ het volgende:
Ik denk dat de standaardgeurtjes het gemiddeld genomen juist heel goed doen bij meisjes. (...) Terre d'Hermès is ook onbekender en ook goed
't lag niet aan mij, echt niet.quote:Op zondag 25 mei 2008 11:29 schreef le_knightclub_soda het volgende:
Ik geloof dat ene meneer Stereo op het moment wat twijfels heeft over de vrouwverleidende effecten van Terre d'Hermes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |