Ons onderwijs systeem is de laatste decennia achteruitgehold, de onderwijskrachten worden overspoeld met onzin regeltjes en de kwaliteit van het onderwijs wordt als maar slechter, de salarissen van leraren blijven achter. Internationaal tellen wij ook op universitair niveau niet meer mee ( in het begin van de 20e eeuw hadden wij nog Nobelprijswinnaars)quote:Op zaterdag 3 mei 2008 13:04 schreef Hephaistos. het volgende:
Als je het vergelijkt met andere landen hebben we gewoon een prima onderwijssysteem, wat ook nog eens voor iedereen toegankelijk is. We hebben een redelijk veiligheidsklimaat, een goede infrastructuur en een sociaal zekerheidsstelsel waarbij je je handjes dicht mag knijpen. We zijn uitstekend voorbereid op natuurrampen, de corruptie is erg laag, het democratisch gehalte is hoog en iedereen die ziek is kan naar de dokter.
Dat het goed gaat met Nederland is niet dankzij maar ondanks "onze overheid"quote:Nou ja, zo kunnen we nog wel even doorgaan. Internationaal vergelijkend is de Nederlandse overheid gewoon erg goed te noemen. Wat mij betreft een vriend dus.
Die steeds maar toenemende bemoeizucht...quote:Op zaterdag 3 mei 2008 13:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
De overheid bemoeit zich steeds meer met ons privé-leven. Drugs religie, sex... Het dreigt te ontsporen.
Vergelijk het met andere landen, en je zult zien dat ons onderwijs helemaal niet zo slecht is als vaak wordt voorgesteld. Ook universitair is het helemaal niet beroerd, al hebben we er in Nederland voor gekozen om een hoog algemeen niveau aan te houden, in tegenstelling tot landen die met top-universiteiten werken. Maar over het geheel genomen is het internationaal gewoon prima.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 13:22 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Ons onderwijs systeem is de laatste decennia achteruitgehold, de onderwijskrachten worden overspoeld met onzin regeltjes en de kwaliteit van het onderwijs wordt als maar slechter, de salarissen van leraren blijven achter. Internationaal tellen wij ook op universitair niveau niet meer mee ( in het begin van de 20e eeuw hadden wij nog Nobelprijswinnaars)
De infrastructuur is slecht ook hier wordt de bouw van wegen en andere noodzakelijke infrastructuur door de overheid zelf met onzin regeltjes tegen gehouden We wachten al 60 jaar op een lullig stukje A4 ( 7 km)
het sociale zekerheidsstelsel heeft tot massaal misbruik geleid denk maar aan de WAO en uitkeringsfraude.
Corruptie wordt stilgezwegen of niet vervolgd (denk maar aan de bouwfraude)
[..]
Dat het goed gaat met Nederland is niet dankzij maar ondanks "onze overheid"
Door de iegen bevolking stelselmatig te plukken en de opbrengsten van de gigantische gasbel te verkwanselen aan megalomane projecten is de welvaart aanzienlijk minder dan dat ie had kunnen zijn
quote:Nederland is het op twee na prettigste land om te wonen, na Frankrijk en Australië. In het onderzoek zijn de kosten van het levensonderhoud, het belastingniveau, klimaat, kansen in groeiende markten, veiligheid, infrastructuur en het milieu van 193 landen nader bekeken. Nederland scoort hoog in alle categorieën, behalve als het gaat om de kosten van het levensonderhoud en het klimaat. De kwaliteit van de gezondheidszorg, de infrastructuur, het gebrek aan armoede, de sterke economie en de persoonlijke vrijheid verklaren de hoge notering, aldus International Living. De top vijf wordt aangevuld met Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten. Helemaal onderaan de ranglijst prijkt Irak.
bron?quote:Op zaterdag 3 mei 2008 12:45 schreef Oud_student het volgende:
Als we niet voor Europa zijn dan "gaat het licht uit" en komen er weer concentratie kampen.
Uhm, het is toch het volk dat dat doet ?quote:De signalen zijn alarmerend, er hoeft maar iemand te komen als Wilders of Verdonk en gelijk zijn deze "partijen" goed voor een 2 cijferig zetel aantal.
Hoe wil je dan dingen als de ID-kaart/paspoort met biometrische gegevens uitleggen, waarom straks iedereen z'n vingerafdruk in moet leveren, de OV-chipkaart en rekeningrijden?quote:Op zaterdag 3 mei 2008 23:10 schreef het_fokschaap het volgende:
de overheid is onze vriend, althans dat is de bedoeling. helaas kan de overheid niet even goede vrienden zijn met iedereen op hetzelfde moment.
de éne keer ben je het wat meer eens met de overheid en de andere keer helemaal niet. "de" overheid is een verzameling mensen welke net zo goed onderdeel zijn van de samenleving zodra ze weer uit "de" overheid verdwijnen.
Inderdaad, je compleet blindstaren op de zaken die niet goed gaan helpt je in geen geval ook maar een steek verder.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 13:04 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik denk dat de overheid nog altijd veel en veel meer goed dan kwaad doet. Maar gezien onze neiging om constant te focussen op de dingen die verkeerd gaan wordt dat nog weleens over het hoofd gezien.
Als je het vergelijkt met andere landen hebben we gewoon een prima onderwijssysteem, wat ook nog eens voor iedereen toegankelijk is. We hebben een redelijk veiligheidsklimaat, een goede infrastructuur en een sociaal zekerheidsstelsel waarbij je je handjes dicht mag knijpen. We zijn uitstekend voorbereid op natuurrampen, de corruptie is erg laag, het democratisch gehalte is hoog en iedereen die ziek is kan naar de dokter.
Nou ja, zo kunnen we nog wel even doorgaan. Internationaal vergelijkend is de Nederlandse overheid gewoon erg goed te noemen. Wat mij betreft een vriend dus.
Rekeningrijden ?quote:Op zaterdag 3 mei 2008 23:13 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Hoe wil je dan dingen als de ID-kaart/paspoort met biometrische gegevens uitleggen, waarom straks iedereen z'n vingerafdruk in moet leveren, de OV-chipkaart en rekeningrijden?
Veiligheid?
nee, angst...er zijn bange mensen in de samenleving, zo zijn er ook bange politici. vooral schijnveiligheid, maar dat is niet omdat de overheid onze vijand is, maar omdat er bange mensen in de politiek zitten.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 23:13 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Hoe wil je dan dingen als de ID-kaart/paspoort met biometrische gegevens uitleggen, waarom straks iedereen z'n vingerafdruk in moet leveren, de OV-chipkaart en rekeningrijden?
Veiligheid?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |