Als iedereen dat nou doet gaat het niet zo snel, hoeft Lianne niet zoveel bij te lezen, en is de samenvatting weer overbodig (waardoor die afgeschaft kan worden, waardoor er meer gepost wordt, waardoor, etc...). Ik geef op!quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:27 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik ga dus na postnr. 250 niet meer posten om te voorkomen dat ik het bokje ben.
quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:25 schreef Leonoor het volgende:
Daar had jij toch laatst al een mooi lijstje van gemaakt? Gewoon een keurig namenlijstje dat dan alleen maar even ingevuld hoeft te worden. Ook handig voor lurkers zo sprak de voormalig lurker
Hmm het doet me zo'n pijn als ik zoiets lees! Ik ken dat manipuleren en onwaarheden vertellen enzo dus echt niet he! Mijn thuis is een warm nest waar ik nog steeds zowat dagelijks kom en nog steeds dezelfde liefde ontvang als toen ik baby was zeg maar. Het klinkt heel zoetsappig allemaal, maar het is gelukkig waar!quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:26 schreef Bluezz het volgende:
Mja, ik doe ook dingen fout/zou dingen nu w.s. anders gedaan hebben... maar het gemanipuleer en onwaarheden vertellen wat mijn moeder doet/heeft gedaan, nee, dat weet ik zeker dat ik niet doe![]()
Ik vind het lastigste het 'loslaten', liefst zou ik ze gewoon hier in huis hebben tot hun 80e
Hmm. Slecht plan inderdaad van mezelf.quote:
Een wat?quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:33 schreef latislos het volgende:
[..]
Waarom beginnen we niet naast de SC een FC voor dit soort dingen
FC #1
Oeh, de zilte smaak van een druilerige zondag. Al zou ik Multatuli wissen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:19 schreef beunkster het volgende:
[..]
- Vestdijk: Koperen tuin
- Goethe: Het lijden van de jonge Werther
- Poe: alle verhalen van hem zijn erg mooi
- Multatuli: Max Havelaar
- Hermans: alles wat je maar te pakken kunt krijgen, leuk is bijvoorbeeld Uit talloos veel miljoenen (briljant gewoon, ook echt helemaal typisch Hermans)
- Mulisch: de ontdekking van de hemel, Siegfried
- Kafka: het proces, het slot, de gedaanteverwisseling (novelle, mss wel aardig om die eerst eens te pakken als je Kafka nog niet kent)
- Nietzsche: Aldus sprak Zarathoestra (filosofisch werk, pittig maar interessant, hoewel ik het er niet mee eens ben)
Kun je hier wat mee?
Heldere samenvatting!quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:34 schreef MinderMutsig het volgende:
Als ik nu een samenvatting moest geven kwam ik niet veel verder dan dit:
SHE heeft ruzie thuis en neemt creatief wraak.
Er is iets met een geheimzinnige PM waar ik niks van snap en ik geloof ook niet dat ik het weten wil.
Beunkster gaf een lijstje met wonderschone boeken.
Je gaat stiekum toch. En je vriend heeft allang je reacties in de SC gelezen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:36 schreef SHE het volgende:
[..]
Oeh, de zilte smaak van een druilerige zondag. Al zou ik Multatuli wissen.
Ik ga NU mijn haar fohnen en uitschudden zoals leeuwen en sexy meisjes dat doen.
Wéér gekochtquote:Op dinsdag 29 april 2008 22:33 schreef Tezz het volgende:
Bluezz hoe smaakte de aardappelgratin nou????
Koester dat Tezz en doe het minstens zo goed voor je eigen kroost.quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:31 schreef Tezz het volgende:
[..]
Hmm het doet me zo'n pijn als ik zoiets lees! Ik ken dat manipuleren en onwaarheden vertellen enzo dus echt niet he! Mijn thuis is een warm nest waar ik nog steeds zowat dagelijks kom en nog steeds dezelfde liefde ontvang als toen ik baby was zeg maar. Het klinkt heel zoetsappig allemaal, maar het is gelukkig waar!
En over 'loslaten' denk ik nog echt niet na.............ieks wat eng!
Ik denk dat Fok! zijn laatste zorg is.quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:38 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Je gaat stiekum toch. En je vriend heeft allang je reacties in de SC gelezen.
Niet als er waardevolle informatie te halen is van zijn eega.quote:
Klinkt als mijn ex ex.quote:Ik ben een produkt van een manipulatieve, getergde moeder en een autistische maar superzoete vader.
De inconsequentie, de eeuwige ruzies, het gemanipuleer, de dreigementen, de ongezonde bemoeienissen..oef, ik zou ze niemand toewensen.
Dat doe ik ook! Ik ben er errug dankbaar voor en zie helaas wel anders in mijn omgeving (en hier op FOK!). En voor mijn eigen dochter, tja, veiligheid, openheid, warmte en liefde dat is wat ze krijgt potverdrie! (zelf wil ze graag een grote my little pony, maar dat is wat anders) .quote:Op dinsdag 29 april 2008 22:41 schreef SHE het volgende:
[..]
Koester dat Tezz en doe het minstens zo goed voor je eigen kroost.
Ik ben een produkt van een manipulatieve, getergde moeder en een autistische maar superzoete vader.
De inconsequentie, de eeuwige ruzies, het gemanipuleer, de dreigementen, de ongezonde bemoeienissen..oef, ik zou ze niemand toewensen.
Mocht ik ooit de zegen van een kind ontvangen, dan beloof ik bij deze op schrift dat ik hem/haar mijn leven geef. Al is het alleen maar om de cyclus te doorbreken.
mama's
papa's
blije kindjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |