Ik woon vlakbij, ik weet nog niet zeker of ik kan op die datum maar count me in!quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:56 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[ afbeelding ]
Wie wil er naar de Zwarte Cross?
Op 25, 26, 27 juli organiseert de Feestfabriek Alles Komt Goed BV, de evenemententak van de rockband Jovink & the Voederbietels, voor de 12de keer dit festival in het Achterhoekse Lichtenvoorde. In de loop der jaren is het Zwarte Cross Festival uitgegroeid tot een van de grootste Nederlandse festivals. In 2007 trok de unieke combinatie van muziek, motorcross, theater, bizarre stunts en ander spektakel 93.000 bezoekers.
Twee jaar geleden werd er een kinderweide toegevoegd, vorig jaar de Theaterweide en met de komst van de Metalweide, speciaal voor de liefhebbers van harde muziek, gaat het festival dit jaar nog meer de breedte in. En dit alles uiteraard in de mooie natuur en in de uiterst gemoedelijke Achterhoekse sfeer! In 1997 werd dit festijn voor het eerst georganiseerd in Hummelo, op een weiland in de Broekstraat voor enkele honderden bezoekers. Ondanks de groei is de formule van het evenement nauwelijks veranderd: muziek, sport, humor en feestvieren. Kernbegrippen zijn: branie, originaliteit en verdraagzaamheid of op z’n Achterhoeks gezegd: ‘met mekare hendoen’. Het Zwarte Cross Festival is met een gemiddelde groei van 70% per jaar een van de snelst groeiende evenementen van Europa.
We zoeken twee fotografen die in naam van FOK! als pers naar de Zwarte Cross willen gaan. Je zal daar toegang krijgen tot de persruimte waar gewerkt en gepauzeerd kan worden. Hier worden ook presskits uitgedeeld en staat de organisatie de pers te woord. Je kan ook een rondleiding over het hele terrein krijgen en als daar tijd voor is, is er ook de mogelijkheid om de bandleden van Jovink & the Voederbietels of andere medewerkers van de organisatie te interviewen.
Je kan één dag gaan of gewoon alle drie de dagen. Fotografen die alle drie de dagen willen gaan genieten de voorkeur! Ook als deze zich later beschikbaar stellen dan iemand die maar één of twee dagen gaat. Je kan alleen gaan maar je mag ook iemand meenemen (vriend, vriendin, man, vrouw) Toegangskaarten en parkeerkaarten worden voor je geregeld. Wat moet je doen? Heel veel foto’s maken van artiesten, optredens, races en andere activiteiten. Daarnaast ben je vrij om te doen en laten wat je maar wil.
[ afbeelding ]
Ja, heb je helemaal gelijk in. Ik pas het even aan.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 21:01 schreef veldmuis het volgende:
Mij te ver weg, maar laat even weten wat je wil. Ik vind het in ieder geval retevervelend als iemand zegt "maak maar zoveel foto's als je kunt". Nee, ik wil weten wat je wil plaatsen. Closeups van artiesten, mensen die graag op de foto willen (oh, wat haat ik die), etc.
Werkt voor diegene die gaat fotograferen veel beter
Hoe waren je foto's op solar geworden dan? die lenzen heb je nu nog ofniet?quote:Op zondag 8 juni 2008 00:50 schreef Siegfried het volgende:
Ik kan en wil graag alle drie de dagen gaan om te fotograferen.![]()
Concertfotografie is sowieso mijn favoriet, en ik ben een ware festivalgangerHet enige waar ik mee zit, is dat ik niet zeker weet of mijn lenzen voldoende bereik hebben (en lichtsterk genoeg zijn) om artiesten (close-up) te fotograferen op een festival..
Al heb ik tegen die tijd misschien enige financiele ruimte om een nieuwe lens bij te kopen. Al zal ook dat geen mooi, doch duur, lichtsterk L-glas zijn.
deBeschaving bedoel je. Toen had ik mijn camera net een paar weken, dus laten we het daar maar niet over hebbenquote:Op zondag 8 juni 2008 00:56 schreef petre86 het volgende:
[..]
Hoe waren je foto's op solar geworden dan? die lenzen heb je nu nog ofniet?
Ah goeiequote:Op zondag 8 juni 2008 00:59 schreef petre86 het volgende:
iom Fiets: Zou er voor Parkpop ook persaccreditatie worden geregeld? (met dan gelijk de vraag of er een (al dan niet) wireless i-net verbinding aanwezig is om gelijk dingen op FOK! te zetten?)
Ik ga er heen en daar foto's schieten lijkt me wel een erg leuke kans..
dan moeten we maar bij de artiest op het podiumquote:Op zondag 8 juni 2008 00:57 schreef Siegfried het volgende:
[..]
deBeschaving bedoel je. Toen had ik mijn camera net een paar weken, dus laten we het daar maar niet over hebben
Ik heb nu voornamelijk een 50mm f1.8, en een (uit m'n hoofd) 18-200 f3.5-5.6
Die laatste zou ik heel misschien nog bij een buiten podium kunnen gebruiken, maar in de tent zal ik het daar niet mee redden. En die 50mm is waarschijnlijk op grote afstand ook te beperkt.![]()
Kijk, daar zeg ik geen nee tegenquote:Op zondag 8 juni 2008 01:02 schreef petre86 het volgende:
[..]
dan moeten we maar bij de artiest op het podium
Graag!quote:Op zondag 8 juni 2008 11:56 schreef Mascleta het volgende:
Een flinke brand vanochtend in een gebouw met noodlokalen van het Ostrea Lyceum aan de Bramestraat in Goes. Rond 04.15 uur brak de brand uit in het houten gebouw. De brandweer rukte met groot materieel uitomdat de brand over dreigde te slaan naar een ander gebouw. De noodlokalen konden niet meer gered worden. Die zijn compleet uitgebrand.
Het gebouw werd voornamelijk gebruikt voor opslag. Rond 05.30 uur had de brandweer de brand onder controle. De oorzaak wordt nog onderzocht.
Bron: FOK! Frontpage :p
------------------------------------------------------
is vanaf hier 5 minuten met de auto, het is aan de andere kant van Goes. Ik kan evt. wel foto's maken van de schade nu.
Nee op de fp bedoel ik, ben wel benieuwdquote:Op zondag 8 juni 2008 14:02 schreef Mascleta het volgende:
Te F5'en voor wat?? Foto's zijn via PM verzonden. dus ik wacht het wel af.
Brand legt deel school in asquote:Op zondag 8 juni 2008 14:02 schreef Mascleta het volgende:
Te F5'en voor wat?? Foto's zijn via PM verzonden. dus ik wacht het wel af.
die kunnen/mogen niet offline zijnquote:Op zondag 8 juni 2008 14:11 schreef Mascleta het volgende:
Naar wie zouden foto's nog meer kunnen als Xilantof en Surveillance-Fiets offline zijn?
quote:Op zondag 8 juni 2008 14:11 schreef Mascleta het volgende:
Naar wie zouden foto's nog meer kunnen als Xilantof en Surveillance-Fiets offline zijn?
Het komt niet vaak voor dat ik langer dan een halve dag niet aanwezig benquote:
Kloptquote:Op zondag 8 juni 2008 14:27 schreef Mascleta het volgende:
Ziet er mooi uit, heb één foto per ongeluk niet verkleint naar 440 maar 400 volgens mij :p
Jaquote:
Ik zoek al de hele ochtend naar een nieuwsbericht over het festival, dat het een groot succes was bijvoorbeeld. Dan kan ik dat bericht herschrijven en je foto's toevoegen. Maar ik heb nog niets kunnen vindenquote:Op zondag 8 juni 2008 15:53 schreef Ynske het volgende:
Fiets, heb je nog wat aan mijn fotos van gister gehad?
had ik dat bericht dan moeten schrijven?quote:Op zondag 8 juni 2008 15:58 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Ik zoek al de hele ochtend naar een nieuwsbericht over het festival, dat het een groot succes was bijvoorbeeld. Dan kan ik dat bericht herschrijven en je foto's toevoegen. Maar ik heb nog niets kunnen vinden
Als jij daar heen wil en kan gaan willen wij wel uitzoeken of het mogelijk is.quote:Op zondag 8 juni 2008 15:36 schreef LadyS het volgende:
Is er toevallig een fotograaf nodig voor events op het circuit te Zandvoort?
Zoals DTM of A1 GrandPrix. Of de Nationale Oldtimershow?
Nee, ik ging er van uit dat er wel iets zou komen, op de site van het festival zelf bijvoorbeeld. Maar niets dusquote:
k zie nu ook alleen de reacties van de bezoekersquote:Op zondag 8 juni 2008 16:03 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, ik ging er van uit dat er wel iets zou komen, op de site van het festival zelf bijvoorbeeld. Maar niets dus
Ik kom uit Zandvoort, dus ik kan er héél makkelijk heen, dus interesse is er zeker.quote:Op zondag 8 juni 2008 16:01 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Als jij daar heen wil en kan gaan willen wij wel uitzoeken of het mogelijk is.
Check, het is niet optimaal duidelijk zo maar daar moeten we nog iets voor verzinnenquote:Op zondag 8 juni 2008 16:17 schreef Erasmo het volgende:
Eventueel even de evenementen waarvoor nog fotografen gezocht worden in de OP zetten?
Je zou het kunnen combineren met de evenementenkalender:quote:Op maandag 9 juni 2008 12:49 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Check, het is niet optimaal duidelijk zo maar daar moeten we nog iets voor verzinnen
quote:Optreden van band (hier voor zoeken wij nog fotografen!)
quote:Op zondag 8 juni 2008 16:15 schreef LadyS het volgende:
[..]
Ik kom uit Zandvoort, dus ik kan er héél makkelijk heen, dus interesse is er zeker.
ik had gemeld dat ik nauwelijks ervaring had, hè?en met autosport eigenlijk nog geen ervaring...
Joah ik heb even wat rondgekeken op FOK! en op de site van circuit zandvoort. Volgens mij is er ook al iemand van FOK!sport als pers aanwezig is bij sommige races. Dit weet ik nog niet zeker en moet ik nog even uitzoeken. Als er al iemand regelmatig naartoe gaat moet ik dus eerst met FOK!sport en anderen overleggen wat er allemaal mogelijk is. Ik kan hier dus nog geen antwoord op geven.quote:Op maandag 9 juni 2008 11:25 schreef Artbij het volgende:
In evenementen op zandvoort heb ik ook wel interesse, heb redelijk wat autosport ervaring.
Hierbij niet gezegd dat ik beter zou kunnen dan iemand anders.
Inderdaadquote:Op maandag 9 juni 2008 12:51 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Je zou het kunnen combineren met de evenementenkalender:
[..]
Hebben jullie hier al verder over nagedacht? Dat uit het recht om foto's te gebruiken niet het recht volgt om ze te mogen verkopen is logisch, maar het spreekt m.i. ook voor zich dat de fotografen naamsvermelding krijgen (tenzij ze dat zelf niet willen). Ik zag net op de Frontpage een artikel dat geillustreerd was met wat waarschijnlijk foto's van een user waren, en waar toch 'Foto: FOK!' bij stond, vandaar deze vraag.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:05 schreef Xilantof het volgende:
Wat betreft de rechten kan ik in elk geval zeggen dat 't niet gaat om eenmalige plaatsing. We willen ze vaker kunnen gebruiken als dat zo voorkomt.
De exacte omschrijving zal volgen. Maar het zal iets worden in de trend van dat FOK! de foto's mag gebruiken voor FOK! doeleinden. Tenzij gigantisch commercieel (een krant vraagt om de foto bijv.), dan zal de fotograaf erbij betrokken worden.
Hier komen we nog op terug.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 09:20 schreef Erasmo het volgende:
8 juli aanstaande heeft Mika een concert in het Westerpark, ben dan toch in Amsterdam, misschien dat er dan iets geregeld kan worden?
Deze foto's zijn door een FPcrewlid gemaakt en niet door een user. We zullen altijd de naam van de fotograaf vermelden, tenzij dat niet gewenst is. Ook een linkje naar een website van de fotograaf behoort tot de mogelijkheden. Zie hier: Brand legt deel school in asquote:Op woensdag 11 juni 2008 14:56 schreef dvr het volgende:
[..]
Hebben jullie hier al verder over nagedacht? Dat uit het recht om foto's te gebruiken niet het recht volgt om ze te mogen verkopen is logisch, maar het spreekt m.i. ook voor zich dat de fotografen naamsvermelding krijgen (tenzij ze dat zelf niet willen). Ik zag net op de Frontpage een artikel dat geillustreerd was met wat waarschijnlijk foto's van een user waren, en waar toch 'Foto: FOK!' bij stond, vandaar deze vraag.
Dit topic bedoelde je dusquote:Op maandag 9 juni 2008 12:58 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
[..]
Joah ik heb even wat rondgekeken op FOK! en op de site van circuit zandvoort. Volgens mij is er ook al iemand van FOK!sport als pers aanwezig is bij sommige races. Dit weet ik nog niet zeker en moet ik nog even uitzoeken. Als er al iemand regelmatig naartoe gaat moet ik dus eerst met FOK!sport en anderen overleggen wat er allemaal mogelijk is. Ik kan hier dus nog geen antwoord op geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |