Heeft hij nog niet gedaan zie OP.quote:Op zondag 27 april 2008 23:00 schreef Zeus1981 het volgende:
Waarom blijf je in godsnaam bij andere meisjes slapen![]()
Naja blijven slapen hoeft niet eens, het ging mij even om het duidelijk maken van mijn probleem.quote:Op zondag 27 april 2008 23:00 schreef Zeus1981 het volgende:
Waarom blijf je in godsnaam bij andere meisjes slapen![]()
Oh... ik las de OP als dat TS wel blijft slapen (maar verder niks doet). Maar hij blijft dus ook niet slapen... In dat geval is nee blijven zeggen inderdaad de beste optie...quote:Op zondag 27 april 2008 23:03 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Naja blijven slapen hoeft niet eens, het ging mij even om het duidelijk maken van mijn probleem.
Dat ik vaak moeilijk nee kan zeggen naar meisjes die ik makkelijk kan ballen, terwijl ik een leuke vriendin heb waarbij ik niks heb te klagen
Ik bedoelde meer het sterk verlangen naar sex hebben met een ander. Als ik blijf slapen is daar uiteraard ook sex bij (is nog niet voorgekomen sinds ik een relatie heb) Maar het idee dat ik er zomaar heen kan gaan en sex hebben met haar maakt me gek...quote:Op zondag 27 april 2008 23:10 schreef Zeus1981 het volgende:
[..]
Oh... ik las de OP als dat TS wel blijft slapen (maar verder niks doet). Maar hij blijft dus ook niet slapen... In dat geval is nee blijven zeggen inderdaad de beste optie...
quote:Op zondag 27 april 2008 23:00 schreef Zeus1981 het volgende:
Waarom blijf je in godsnaam bij andere meisjes slapen![]()
Eerlijk vertellen?quote:Op zondag 27 april 2008 23:19 schreef Market_Garden het volgende:
Wel zo eerlijk om dit je vriendin te vertellen. Gooit misschien wat overhoop, maar als je eerlijk bent is dat heel veel waard. Je hebt nog niks fout gedaan, je begrijpt je eigen gevoelens niet goed, denk dat een vriendin dat wel heel vreemd vindt maar het wel fijn vindt dat je eerlijk bent...
Die eerste smiley in jouw reactie...quote:Op zondag 27 april 2008 23:21 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Eerlijk vertellen?![]()
Kan ik gelijk mijn biezen pakken
Agree..quote:Op zondag 27 april 2008 23:27 schreef roze-meisje het volgende:
jezus christus wat ben jij een slappeling zeg![]()
slotje
Precies, ik weet nu ook gewoon dat het goed zit tussen ons maar hoe kan ik voorkomen dat het alleen bij gedachten blijft? ik kan haar echt niet bedonderen, dat kan ik niet over mijn hart krijgen.quote:Op zondag 27 april 2008 23:26 schreef OldJeller het volgende:
Dat is helemaal niet vreemd.
Je kan gewoon een goede, gezonde relatie hebben met iemand waarmee alles perfect gaat en je er absoluut niks aan wilt veranderen, maar als je een heel fijne vrouw ziet dan schieten er gewoon dezelfde gedachten door je hoofd heen als vóór je een vriendin had. Dat kan zijn: "hm, mooie vrouw", maar ook: "zo, daar zou ik zeker wel een keer escapade mee willen hebben" en dit staat allemaal los van hoe mooi, lekker je vriendin is en fantastisch je sex is.
Gewoon, oké.
Vandaar moet je ook pas een relatie aangaan als het echt de moeite waard is en niet standaard en 'wel oké', anders ben je voor niets gebonden.
Tuurlijk is eerlijkheid heel belangrijk in een relatie maar als je weet dat ze het zeker gaat beëindigen als je iets verteld dan hou je je toch wel stil neem ik aanquote:Op zondag 27 april 2008 23:24 schreef Market_Garden het volgende:
[..]
Die eerste smiley in jouw reactie...
Doet mij denken dat jij verbaast bent dat ik noem dat je eerlijk moet zijn..
Is toch een van de belangrijkste dingen in een relatie
Beetje een tegenstrijdige post. Je zegt dat je haar niet kunt bedonderen, maar ondertussen wil je weten hoe je tegen jezelf in bescherming kan worden genomenquote:Op zondag 27 april 2008 23:33 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Precies, ik weet nu ook gewoon dat het goed zit tussen ons maar hoe kan ik voorkomen dat het alleen bij gedachten blijft? ik kan haar echt niet bedonderen, dat kan ik niet over mijn hart krijgen.
Ik bedonder haar pas als ik daadwerkelijk over de grens ga.quote:Op zondag 27 april 2008 23:36 schreef Vector_SLD het volgende:
[..]
Beetje een tegenstrijdige post. Je zegt dat je haar niet kunt bedonderen, maar ondertussen wil je weten hoe je tegen jezelf in bescherming kan worden genomen.
Als je jezelf niet vertrouwt, vermijd dan de verleiding en ga niet langs bij ''makkelijk te ballen meisjes'' zoals jij het noemtquote:Op zondag 27 april 2008 22:57 schreef Jaja84 het volgende:
Hallo,
Sinds een paar maanden heb ik een leuke, lieve, knappe vriendin waar ik ontzettend gek op ben.
Het gaat echt super goed en ik heb niks te klagen.
Toch kan ik het soms niet laten om naar een ander meisje te gaan die vraagt of ik even langs kom, en dan weet ik hoe laat het is. Het verlangen naar sex is dan zo groot dat ik bijna niet nee kan zeggen.
(Heb nog altijd nee kunnen zeggen maar met veel pijn en moeite)
Het is niet zo dat ik tekort kom bij mijn vriendin maar het verlangen naar sex is dan gewoon zo groot en het is dan puur lust.
Hoe kan dit? vind het namelijk best kut omdat ik haar niet wil bedriegen.
en even speels in de ballen laten knijpen bij het stevig vasthouden.quote:Op zondag 27 april 2008 23:45 schreef Re het volgende:
je kan ze altijd achter op je chopper meenemen natuurlijk zodat ze hun borsten lustig tegen je rug kunnen drukken...
Nooit langsgaan bij die andere meisjes, simpel toch?quote:Op zondag 27 april 2008 23:33 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Precies, ik weet nu ook gewoon dat het goed zit tussen ons maar hoe kan ik voorkomen dat het alleen bij gedachten blijft? ik kan haar echt niet bedonderen, dat kan ik niet over mijn hart krijgen.
Precies! Ik denk ook inderdaad dat je het niet moet zeggen...quote:Op maandag 28 april 2008 00:25 schreef Avani het volgende:
Vermijden lijkt mij het beste. De suggestie om erover te praten, vind ik al helemaal slecht. Wat heeft het voor zin dat zij weet dat jij sex wilt hebben met andere meisjes, maar haar toch helemaal geweldig vind. Lekker geruststellende gedachteDat is onnodig iemand onzeker maken, terwijl er nog niets aan de hand is. Daarnaast, als ze het wel zou weten, zou dat een rechtvaardiging zijn? Ik heb het toch verteld dat ik daar moeite mee had!?
Owned!quote:Op maandag 28 april 2008 09:39 schreef Faithy het volgende:!
serieus, als dit geen 'ik-verveel-me-als-ik-op-mn-werk-zit-kloon' is
Aantal sexpartners hoger dan gezegd tegen huidige vriendin.
menslut!
Die Vanilla Ice toch.quote:
ja, was jij maar zoals TS huh?quote:Op maandag 28 april 2008 10:29 schreef Garisson72 het volgende:
Kijk die TS eens ff een coole toffe womanizer zijn dan.
quote:Op maandag 28 april 2008 10:59 schreef Garisson72 het volgende:
ja, was ik ook maar zo
dan zouden de gebraden kippen zó mijn bek in vliegen.
ik heb ook alleen maar pech altijd.
Luxeprobleem, groei een ruggengraat. Aan de ene kant wil een relatie hebben, maar aan de andere wil je er hevig op los neuken, als je vriendinnetje het maar niet doet.quote:Op maandag 28 april 2008 11:09 schreef Jaja84 het volgende:
Waarom word ik gelijk als stoer en womanizer etc bestempeld?
Ik had liever gehad dat ik zo'n meisje wat makkelijker nee kan zeggen, zonder te twijfelen...
Ik wil gewoon monogaam zijn zonder daar bijna te hoeven denken
Je moet ook niet bijna denken.quote:Op maandag 28 april 2008 11:09 schreef Jaja84 het volgende:
Waarom word ik gelijk als stoer en womanizer etc bestempeld?
Ik had liever gehad dat ik zo'n meisje wat makkelijker nee kan zeggen, zonder te twijfelen...
Ik wil gewoon monogaam zijn zonder daar bijna te hoeven denken
Bij na bedoelde ikquote:Op maandag 28 april 2008 11:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je moet ook niet bijna denken.
Kom je seksueel wel voldoende aan je trekken bij je net maagd-af vriendin?
Jij zegt precies zoals het is!quote:Op maandag 28 april 2008 11:10 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Luxeprobleem, groei een ruggengraat. Aan de ene kant wil een relatie hebben, maar aan de andere wil je er hevig op los neuken, als je vriendinnetje het maar niet doet.
Ik ken het probleem.quote:Op maandag 28 april 2008 11:15 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Jij zegt precies zoals het is!
Aan de ene kant de liefde van een relatie, de leuke en gezellige dingen doen en aan de andere kant wil ik er nog hevig op los neuken en inderdaad, als de vriendin dat maar niet doet
Maar het is niet zo dat je minder voor haar voelt en minder leuk vind, of dat de sex niet goed is... Het is puur de lust en de spanning.quote:Op maandag 28 april 2008 11:16 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Ik ken het probleem.Je kunt het haar eigenlijk niet aan doen hé. "Eigenlijk niet". Misschien ook wel.
Maar dan krijg ik heel Fok! over me heen.Dus daarom zeg ik het niet.
Maar dat zou je beter voor jezelf kunnen houden als je je huidige relatie niet op wilt geven. Zo oneerlijk als de pest tegen je vriendin, maar als je geen schuldgevoel hebt... En het is gewoon de spanning en lust inderdaad.quote:Op maandag 28 april 2008 11:19 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Maar het is niet zo dat je minder voor haar voelt en minder leuk vind, of dat de sex niet goed is... Het is puur de lust en de spanning.
Dus ze hoeft ook helemaal niet bang te zijn dat ik verliefd word op de ander.....
mja, eerst open je een ontzettend puber topic over je chopper en vreemdgaan maar vervolgens overweeg je wel half Nederland plat te neuken ... dat komt nogal apart over inderdaad.quote:Op maandag 28 april 2008 11:19 schreef Jaja84 het volgende:
Het gekke hier op Fok! is dat als je topic een beetje afwijkt van de rest dan is het gelijk een "ik-verveel-me-op-mijn-werk-topic" net of ik niets beters te doen heb![]()
Wat mij betreft gaat het - als je echt vriendje-vriendinnetje bent - ook om om elkaar geven en geen dingen willen doen om de ander te kwetsen. Dat neem je niet mee in je overweging.quote:Op maandag 28 april 2008 11:19 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Maar het is niet zo dat je minder voor haar voelt en minder leuk vind, of dat de sex niet goed is... Het is puur de lust en de spanning.
Dus ze hoeft ook helemaal niet bang te zijn dat ik verliefd word op de ander.....
Het gekke hier op Fok! is dat als je topic een beetje afwijkt van de rest dan is het gelijk een "ik-verveel-me-op-mijn-werk-topic" net of ik niets beters te doen heb![]()
Volgens mij begon jij over choppers, en was mijn vorige topic ook serieus hoor.quote:Op maandag 28 april 2008 11:23 schreef Re het volgende:
[..]
mja, eerst open je een ontzettend puber topic over je chopper en vreemdgaan maar vervolgens overweeg je wel half Nederland plat te neuken ... dat komt nogal apart over inderdaad.
Ik was ook zeker niet van plan om het te vertellen.quote:Op maandag 28 april 2008 11:21 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Maar dat zou je beter voor jezelf kunnen houden als je je huidige relatie niet op wilt geven. Zo oneerlijk als de pest tegen je vriendin, maar als je geen schuldgevoel hebt... En het is gewoon de spanning en lust inderdaad.
Ik begrijp je volkomen.In je andere topic ook al.
En hoe voelt dat om dan gelijk weer vrijgezel te zijn...?quote:Op maandag 28 april 2008 11:26 schreef Jaja84 het volgende:
Haar vertellen doe ik sowieso niet want dan ben ik gelijk weer vrijgezel, doodzwijgen is beter.
Ja kut, omdat zij het meisje is waar ik gek op ben. in mijn ogen is ze perfect en wil ik haar niet kwijt!quote:Op maandag 28 april 2008 11:28 schreef Re het volgende:
[..]
En hoe voelt dat om dan gelijk weer vrijgezel te zijn...?
..en zou je het met haar uitmaken als je zou weten dat ze door de weeks constant denkt om volgeblaft te worden door allerlei vreemde kerels...?quote:Op maandag 28 april 2008 11:30 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Ja kut, omdat zij het meisje is waar ik gek op ben. in mijn ogen is ze perfect en wil ik haar niet kwijt!
Als ze het bij denken houdt dan kan ik daar nog mee leven.quote:Op maandag 28 april 2008 11:32 schreef Re het volgende:
[..]
..en zou je het met haar uitmaken als je zou weten dat ze door de weeks constant denkt om volgeblaft te worden door allerlei vreemde kerels...?
och... een keertje over de schreef gaan he... da's toch niet zo erg...?quote:Op maandag 28 april 2008 11:33 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Als ze het bij denken houdt dan kan ik daar nog mee leven.
Je stelt je op als een wijf in dit topic. Nadat ik je fotoboek aanklikte, dacht ik dat op het eerste gezicht ook even, maar je blijkt toch een man te zijn.quote:Op maandag 28 april 2008 11:35 schreef Re het volgende:
[..]
och... een keertje over de schreef gaan he... da's toch niet zo erg...?
ja jammer dan...quote:Op maandag 28 april 2008 11:39 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Je stelt je op als een wijf in dit topic. Nadat ik je fotoboek aanklikte, dacht ik dat op het eerste gezicht ook even, maar je blijkt toch een man te zijn.![]()
Maar aan types zoals jij heb ik een broertje dood.
Mooi, een medestander, die een vrijbrief afgeeft om gewoon lekker zo door te gaan, dus je hoeft de bittere waarheid nog niet onder ogen te zien dat je helemaal nog niet toe bent aan een relatie met dat meisje.quote:Op maandag 28 april 2008 11:15 schreef Jaja84 het volgende:
Jij zegt precies zoals het is! wat TS wil horen!
Je hebt zeker een punt!quote:Op maandag 28 april 2008 11:43 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Mooi, een medestander, die een vrijbrief afgeeft om gewoon lekker zo door te gaan, dus je hoeft de bittere waarheid nog niet onder ogen te zien dat je helemaal nog niet toe bent aan een relatie met dat meisje.
Je wil namelijk nog té graag genieten van de mogelijkheden die je geboden worden, en daar zou niets mis mee zijn als je nou gewoon de ballen zou tonen om die keuze te maken.
Maar dat doe je niet, je wil het allebei en komt dan jammeren dat dat niet kan. Well boo-fuckin'-hoo, TS.
Als je haar niet belangrijk genoeg vindt om eerlijk tegen haar te zijn en om haar de enige te laten zijn voor plannen om seks mee te hebben, dan is ze vast niet echt het meisje van je dromen.quote:Op maandag 28 april 2008 11:46 schreef Jaja84 het volgende:
[..]
Je hebt zeker een punt!
Maar als je je meisje van je dromen bent tegen gekomen dan moet je wel erg sterke ballen hebben om te zeggen, ik ben er nog niet aan toe...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |