quote:Forward Observer van Rude Awakening
Jazekerquote:Gaan er nog mensen naar Dominator, mensen?
Nummer één stond in PUBquote:Op zondag 8 juni 2008 21:08 schreef Tarabass het volgende:
Is nummer één helemaal aan me voorbij gegaan
Gaan er nog mensen naar Dominator, mensen?
Die leeftijd ben ik ook al gepasseerd, maar in deel 1 voelde ik me verplicht de topicstarter wat proberen bij te brengen, want hij vond "Kale Vandalen" helemaal de shitquote:Op maandag 9 juni 2008 08:57 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Aha.. Tja, die tijd heb ik gehad
Misschien moeten we een dominator-meeting houden
Tokkiecorequote:Op maandag 9 juni 2008 09:03 schreef fathank het volgende:
[..]
Die leeftijd ben ik ook al gepasseerd, maar in deel 1 voelde ik me verplicht de topicstarter wat proberen bij te brengen, want hij vond "Kale Vandalen" helemaal de shit.
in een video gewoon de muziek geimporteerd van een cd zetten... Kan standaard in elk montageprogrammaquote:Op maandag 9 juni 2008 13:35 schreef Tarabass het volgende:
Ik ben van plan mijn DE-collectie en mijn kotzack-collectie (0 tm 10) op youtube te zetten. Moet even een cameraatje lenen van mijn zus, om de draaiende plaat op te nemen..
Is wel leuk om via youtube ouwe nummertjes te zoeken, en voor wat hoort wat. Iemand nog een idee hoe ik dat trouwens gelijk kan krijgen, audio en beeld? Want om nou het geluid van de camera op youtube te zetten
Zolang ik leef welquote:Op zondag 8 juni 2008 21:08 schreef Tarabass het volgende:
Gaan er nog mensen naar Dominator, mensen?
Mwa, van vinyl wordt dat danquote:Op maandag 9 juni 2008 14:06 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
in een video gewoon de muziek geimporteerd van een cd zetten... Kan standaard in elk montageprogramma
Die van Void Settler is echt fucking vetquote:Op zondag 8 juni 2008 21:06 schreef Sassie het volgende:
Zo deze week ff 2 CD´s binnen, wel al ´oudjes´: Forward Observer van Rude Awakening en None Follows The Sunrise van Void Settler. Beiden geen mainstream hardcore, maar wmb wel het geld en de moeite waard.
Nu maar ff proberen om nog ergens de 2CD van Art of Fighters/Meccano Twins te scoren. Die is wel heel anders dan de bovenstaande, maar ook dik.
er luisteren ook alleen maar pubers naar hardcorequote:Op zaterdag 26 april 2008 22:47 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Net alsof er alleen maar pubers naar deze muziek luisteren.
Het ergste is dat die mongolen die met MoH petjes, bomberjacks enzo rondlopen meestal niet ouder zijn dan 15, en nog nooit een feestje hebben meegemaakt.quote:Op donderdag 12 juni 2008 09:07 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Er zit in een verschil tussen hardcoreliefhebbers en die hangjeugd wannabee terreur-in-je-eur met Lonsdale en MOH-petjes. Die laatsten zijn eng en voldoen aan jouw beschrijving. Maar hardcoreliefhebbers die gewoon relaxed naar hardcore luisteren en naar feestjes gaan zijn weer een compleet andere groep die het niet nodig vinden om stoer te doen!
quote:Op donderdag 12 juni 2008 08:50 schreef nuuwnhuus het volgende:
[..]
er luisteren ook alleen maar pubers naar hardcore
iedereen boven de 20 die naar hardcore luistert heeft op de 1 of andere manier het karakter van een puber,, niks mis met gabbertjes maar hier in de buurt zijn sommige mensen gewoon (terecht) bang voor ze,, grow up mensen word sociaal
quote:Op donderdag 12 juni 2008 08:50 schreef nuuwnhuus het volgende:
[..]
er luisteren ook alleen maar pubers naar hardcore
iedereen boven de 20 die naar hardcore luistert heeft op de 1 of andere manier het karakter van een puber,, niks mis met gabbertjes maar hier in de buurt zijn sommige mensen gewoon (terecht) bang voor ze,, grow up mensen word sociaal
Idd hardcore en het naar feesten gaan kan gewoon als uitlaatklep fungeren. Gewoon ff lekker de zorgen van alle dag vergeten en het moment beleven en genieten van de muziek die je gewoon ontzettend vet vindt, de lasers/lichten en de sfeer om je heen. Wat dat betreft zie ik weinig verschil tussen mensen die bijv naar andere harde muziekvormen luisteren, zoals metal. Het is gewoon een kwestie van smaak welke muziek je et meest aanspreekt om te luisteren. En waarom zou je (of je nou 15 bent of 35) niet als je een bepaalde band of dj super vindt daarvan geen shirt oid aan mogen hebben?quote:Op donderdag 12 juni 2008 09:07 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Er zit in een verschil tussen hardcoreliefhebbers en die hangjeugd wannabee terreur-in-je-eur met Lonsdale en MOH-petjes. Die laatsten zijn eng en voldoen aan jouw beschrijving. Maar hardcoreliefhebbers die gewoon relaxed naar hardcore luisteren en naar feestjes gaan zijn weer een compleet andere groep die het niet nodig vinden om stoer te doen!
Ik heb best vaak dat mensen me vragen of ik over 10 jaar of later nog steeds naar hardcore luister. Ze kunnen zich het gewoon niet voorstellen als ik zeg dat het er waarschijnlijk niet meer uit zal gaan. Ondertussen luister ik zo'n 5 jaar naar hardcorequote:Op donderdag 12 juni 2008 11:56 schreef Sassie het volgende:
En ach ja anders ben ik liever als 27 jarige gewoon nog een 'overjarige puber' en jong van geest.Zolang ik het nog leuk vind en fysiek 'trek' zal ik naar parties blijven gaan en de muziek luisteren (dat laatste zal er ook wel niet uitgaan, gezien het feit dat ik al dik 10 jaar naar hardcore luister).
Wat een achterlijke vraag. "luister je over 10 jaar nog steeds naar hardcorequote:Op donderdag 19 juni 2008 01:24 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
[..]
Ik heb best vaak dat mensen me vragen of ik over 10 jaar of later nog steeds naar hardcore luister. Ze kunnen zich het gewoon niet voorstellen als ik zeg dat het er waarschijnlijk niet meer uit zal gaan. Ondertussen luister ik zo'n 5 jaar naar hardcore
Ondertussen is hardcore voor mij gewoon de normaalste muziek van de wereld. En ik vergeet dan soms ook wel eens dat andere mensen dat vaak niet zo tof vinden als ik hardcore aanzet....![]()
Ja vind ik ookquote:Op donderdag 19 juni 2008 22:15 schreef fathank het volgende:
[..]
Wat een achterlijke vraag. "luister je over 10 jaar nog steeds naar hardcore". Ik ga toch ook niet aan hun vragen "luister jij over 10 jaar nog naar Usher"
Ik ben het hiermee eens. Ja, ik luister 'pas' 4 jaar naar hardcore maar ben het ermee eens dat het meer dan muziek alleen is.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 09:01 schreef Tarabass het volgende:
Die mensen die dat zeggen zijn diezelfde mensen die nu naar sensation white of black gaan en dansen op nummers die ze eerst als belachlijk bestempelde toen het (al jaren geleden) onder de noemer hardcore stond. Die mensen luisteren er ook niet naar omdat ze er gevoelens bij hebben maar omdat het stoer zou zijn. Ik noem het altijd de identiteitscrisis waar ze in zitten..
Ik ben zelf 28, produceer hardcore en de meeste producers zijn boven de dertig. Ik krijg kippevel bij sommige ouwe klappers en sommige weet zelfs een gevoelige snaar te raken bij me. En ik weet zeker dat ze dat over twintig jaar nog doen. Maar wat heb ik een hekel aan die hippe mensen die meelopen en vier jaar later (lekker objectief ook) nummers als mooi beschouwen omdat het hip zou zijn. Flikker op, je verpest mijn scene
Lekker hoor. Ophidian 1 keer gezien, weet alleen niet meer welk feestquote:Op woensdag 25 juni 2008 20:30 schreef nattermann het volgende:
Vrijdag EA en Ophidian in't dorp hier naast(Mondial in Beek, voor de kenners
)
quote:Op woensdag 25 juni 2008 21:29 schreef horned_reaper het volgende:
Ik snap deze topictitel niet echt :S
Voor zover ik weet bestaad Hardcore nogsteeds uit raggende gitaren, snoeiharde drums, en agressieve teksten.
Sinds waneer wordt hardcore gemaakt met computers
2 Uninterested - I Don't Care (Lenny D rmx)quote:Op woensdag 25 juni 2008 20:31 schreef Qunix het volgende:
Weet iemand een nummer met alleen de tekst "I don't care"?
http://media.putfile.com/i-dont-care-96 dit is hem
bvd
btw, fijne overgang hé?.... Charly Lownoise
Ja klopt. Heb onlangs de dvd bij z'n eerste album bekeken en z'n ideeen over hoe hij die muziek maakte en de beelden van de feesten (ML, Club r_aW) maken je dan weer erg nieuwsgierig naar z'n nieuwe werk.quote:Op woensdag 25 juni 2008 20:21 schreef fathank het volgende:
Heb hem binnen, ff vlug geluisterd en klonk wel lekker. Je moet er van houden maar dat weet je natuurlijk van te voren.
Thanks!quote:2 Uninterested - I Don't Care (Lenny D rmx)
En 2 Uninterested is a.k.a. Tekno Mafia a.k.a. Flamman & Abraxas
Welke hardcore is dan de vraagquote:Op donderdag 26 juni 2008 00:45 schreef Anna-Marie het volgende:
Als je van hardcore houd, gaat dat niet meer weg, en ik kan het weten, ik ben 47..
Vrijdag Tha Playah, Korsakoff, Paul Elstak, Scott Brown en nog een paar in de Peppermill in Heerlenquote:Op woensdag 25 juni 2008 20:30 schreef nattermann het volgende:
Vrijdag EA en Ophidian in't dorp hier naast(Mondial in Beek, voor de kenners
)
Peppermill is niet zo mijn ding. Iets teveel gouden kettingen, zulk volk enzoquote:Op donderdag 26 juni 2008 12:11 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Vrijdag Tha Playah, Korsakoff, Paul Elstak, Scott Brown en nog een paar in de Peppermill in Heerlen
Mondialik ken leukere tenten. EA
Gaat avnavond niet door voor mijquote:Op donderdag 26 juni 2008 12:30 schreef nattermann het volgende:
[..]
Peppermill is niet zo mijn ding. Iets teveel gouden kettingen, zulk volk enzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |