Een paar graden kouder mag van mij ook nog wel hoor.quote:Op zondag 11 mei 2008 19:26 schreef Klingon het volgende:
Kamperen met caravans en trailers kan trouwens op C6. B5 wordt wel groter dan voorgaande jaren omdat camping B2 is komen te vervallen. En er komt ook een nieuwe hoofdingang las ik ergens. Dit weer over 3 weken is trouwens ideaal
Ik heb die laatst nog gebruikt. Ik heb inclusief vervangend vervoer. Gelukkigquote:Op woensdag 14 mei 2008 09:11 schreef -Sum- het volgende:
over 3 weken rond deze tijd zitten we in de auto naar Rock am Ring
gister toch maar even lid geworden van de ANWB wegenwacht europa servicezou toch zuur zijn als vanwege autopech het hele feestje in het water zou vallen
ach werk, er valt meestal wel wat te regelen toch?quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:42 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik heb die laatst nog gebruikt. Ik heb inclusief vervangend vervoer. Gelukkig
Duurt nog een paar dagen langer voor mij trouwens. Ik ga pas vrijdagochtend vroeg weg. Dat ging vorig jaar ook prima en eerder kan ik niet weg ivm me werk.
Maar dat is normaal gesproken geen probleem.
Alleen beetje jammer dat je vaak dan lang staat te wachten voor een bandje en je mist dan waarschijnlijk de eerste paar bands maar ja. Hoe erg kan het zijn
als je ze af doet, moet je ze toch doorknippen?quote:Op woensdag 14 mei 2008 16:45 schreef -Sum- het volgende:
nope dan slijten ze te snelik doe ze uiteraard wel weer om!
hehe zo'n kast heb ik ook ongeveer. Allemaal kaartjes erop enzoquote:Op woensdag 14 mei 2008 17:44 schreef Klingon het volgende:
Ik heb de bandjes van al m'n festivals nog wel ergens liggen, maar doe ze niet meer om
-edit, moeten eigenlijk nog een plekje op m'n kast krijgen
[ afbeelding ]
ja maar daarna gaat het soms ineens heel hardquote:Op maandag 19 mei 2008 22:30 schreef Komakie het volgende:
[..]
hehe zo'n kast heb ik ook ongeveer. Allemaal kaartjes erop enzo
Bandje te snel slijten? Ik heb hem nu bijna een jaar om en hij is nog in prima conditie
interessant, iets om voor zondag naar uit te kijken. dat is toch verreweg de minste dag.quote:Op maandag 19 mei 2008 21:43 schreef Rosetta_Stoned het volgende:
Vorig jaar heb ik Fair to Midland gezien op RaR. Vond ik echt een leuk optreden, ik zie net dat ze dit jaar weer komen. Ik ga ze zeker weer tjekken heb zojuist ook even hun laatste album aangeschaft, schijnt geproduceerd te zijn door Serj Tankian. Ben benieuwd.
Zondag wordt een prima dag! Lekker de hele dag bij de Alternastagequote:Op dinsdag 20 mei 2008 17:06 schreef AgeEll het volgende:
[..]
interessant, iets om voor zondag naar uit te kijken. dat is toch verreweg de minste dag.
Hear hear!quote:Op dinsdag 20 mei 2008 19:19 schreef Klingon het volgende:
[..]
Zondag wordt een prima dag! Lekker de hele dag bij de Alternastage
Voor mij en mijn vriendin heeft het ook een beetje sentimentele waarde. Was ons eerste echte uitje samen zeg maar. Dus we hebben hem allebei nog omquote:Op dinsdag 20 mei 2008 14:36 schreef -Sum- het volgende:
[..]
ja maar daarna gaat het soms ineens heel hardin t begin hield ik ook m'n lowlandsbandjes om en na een jaar of 2 was er helemaal niets meer van mn eerste bandje over, onleesbaar
![]()
dat vond ik zooo zonde
ik had het vandaag of gister toch echt wel verwacht.quote:Op donderdag 22 mei 2008 09:20 schreef -Sum- het volgende:
ik kijk elke dag vol spanning op de site of het er al op staat want het kan nou toch niet lang meer durensoort van ritueel, word toch wel zenuwachtig nu het nog maar minder dan 2 weken is tot het leukste weekend van het jaar
![]()
hmmm ok de hoofdingang is ergens anders dan vorige jaren...quote:Op donderdag 22 mei 2008 16:02 schreef Klingon het volgende:
Je kunt je op de RAR-website nu aanmelden voor de SMS-service. Krijg je als het goed is een pop-up, moet je je mobiele nummer volledig invullen. Dus 00316xxxxxxxx. Altijd handig voor laatste veranderingen in line-up, nieuws over volle campings, weersvoorspellingen e.d.
Plattegrond van festivalterrein is ook beschikbaar: http://www.rockamring.de/(...)aendeplan%202008.pdf
Ja, klopt. Schijnt flink te worden gebouwd/verbouwd op en rondom het circuit. Vandaar dat de hoofdingang is verplaatst.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 15:18 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmm ok de hoofdingang is ergens anders dan vorige jaren...
Volgens mij niet echt relaxt aangezien je nu precies tussen 2 podia uit komt.
Wat een coño's! waar lees je dat eigenlijk?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 02:40 schreef Klingon het volgende:
3 Doors Down heeft z'n hele Europese tour verplaatst naar de herfst. Dus niet op RAR
Vervanger? Hope so... Weezer dan maar?
Website van 3DD.quote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:18 schreef -Sum- het volgende:
[..]
Wat een coño's! waar lees je dat eigenlijk?
Hehe elk festival is een flinke investering als je het mij vraagt. Maar het zijn nog wel die dingen waar we het jaren later nog over hebben. Weet je nog toen...quote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:57 schreef Godshand het volgende:
vliegtickets richting Neurenberg en terug geregeld
nog redelijk goedkoop... maar al met al wordt het een aardige investering dit festival
ach als ik lol heb, is het de investering meer dan de moeite waard
nog nietsquote:Op zondag 25 mei 2008 12:17 schreef seppo het volgende:
Ik ga er toch vanuit dat het maandag of dinsdag wel bekend is, dat tijdschema
inderdaadquote:Op maandag 26 mei 2008 09:59 schreef -Sum- het volgende:
[..]
nog niets![]()
ik kan al geen 'seit ihr bereit?' meer horen
*fotoboekfoto uit hoofd leertquote:Op maandag 26 mei 2008 20:19 schreef Klingon het volgende:
Zoals bekend gaan we weer met een leuke groep vanaf woensdag 4 juni samen kamperen op camping B5. Natuurlijk zijn ook FOK!kers welkom! Zoek naar een oranje partytent met verschillende Nederlandse vlaggen, ergens in het midden van de camping en kom er gezellig bij als je zin hebt. Wil je meer weten of graag m'n 06-nummer, stuur me dan ff een PM.
Een weekje dat weer volhouden, moet vast wel lukkenquote:Bijzonder warme lucht in aantocht
26 mei 2008 - Deze week gaat de temperatuur een opmerkelijke sprint maken. Lokaal kan het woensdag tegen de 30 graden worden. De warmte ontaardt waarschijnlijk in (onweers)buien, maar ook na de buien blijft het warm. Mei wordt één van de wamste en zonnigste ooit.
De warme lucht die naar het noorden wordt gevoerd is afkomstig uit Afrika en die herkomst staat garant voor hoge temperaturen tot op grote hoogte in de atmosfeer. Het noorden van Afrika meldde de afgelopen dagen temperaturen tussen 37 en 42 graden. Zondag noteerde In-Salah (Algerije) 43 graden, Abu Dhabi 43 graden), Riyadh 45 graden en Mekka 48 graden.
Zo warm wordt het in Europa uiteraard niet maar landen als Oostenrijk en Duitsland krijgen volgens de verschillende weerdiensten wel te maken temperaturen tussen 30 en 33 graden. Dat is in de buurt van de recordwaarden voor de maand mei.
Van mij mag het wel een paar graden koeler. boven de 30 graden is niet echt relaxt op zo'n plek waar je bijna geen plek uit de zon hebt.quote:Op maandag 26 mei 2008 21:04 schreef Klingon het volgende:
Oh, trouwens:
[..]
Een weekje dat weer volhouden, moet vast wel lukken
Grappigquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |