Anders reageer je niet zo idioot maar of überhaupt niet of inhoudelijk, ik verkondig geen onzin en speel ook niks op de man.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:49 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Wat is jouw suggestie?
Een topic voor serieuze tips, een topic voor slowchat, en een topic voor Heaven7?
Waar maak je je druk om zeg, alsjeblieft, ga eens even heel erg in de spiegel kijken en tel je zegeningen als daar je problemen uit bestaan.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:46 schreef heaven7 het volgende:
Oh ik heb het heul niet over kliekjes. Je post alleen iets in de ochtend op pagina 2, komt 's middags thuis en het topic is al dicht en het nieuwe topic staat op pagina 3. Sorry maar dat is gewoon belachelijk.
Doei!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:48 schreef heaven7 het volgende:
Naja, ik ben het er gewoon niet mee eens en vind het niet leuk meer, dat is mijn goed recht geloof ik.
Wij vinden het wel leuk en jij bent maar in je eentje. Dusss....quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:48 schreef heaven7 het volgende:
Naja, ik ben het er gewoon niet mee eens en vind het niet leuk meer, dat is mijn goed recht geloof ik.
Je bent gewoon een enorme zeikerd en ik zou zeggen, vind iets belangrijkers om je druk over te maken en doe dat dan tegen mensen die het wat kan schelen. Je hebt je punt gemaakt, je antwoord gekregen en je blijft maar doordrammen omdat je je zinnetje niet krijgt. Hell, zelfs mijn kind van twee zou je een vervelende zeur vinden.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:56 schreef heaven7 het volgende:
Oh ja, tuurlijk. Gelukkig is het feedbacktopic er niet om je ergeringen, opvallingen en suggesties en dergelijken uit te spreken/aan te dragen
Boehoe, ik ga het tegen de juf zeggen!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wij vinden het wel leuk en jij bent maar in je eentje. Dusss.....
waarover?quote:
Volgens mij was het twee pagina's geleden al opgelost en volkome duidelijk, wat er nu nog gebeurt is niet de moeite waardquote:
Volgens mij hebben de mods hun visie allang gegeven, namelijk dat er niets verandert. Verder discussiëren lijkt me dus weinig zinvol.quote:
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:53 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Anders reageer je niet zo idioot maar of überhaupt niet of inhoudelijk, ik verkondig geen onzin en speel ook niks op de man.
Nee, het is mij alleen duidelijk dat een slowchat "niet de bedoeling is" omdat hij de vorige keer "niet aan de verwachtingen voldeed". Dat is voor mij nog geen antwoord op de vraag waarom er geen slowchattopic is. En zeker niet op de vraag waarom het in andere subfora op fok wel zo werkt, terwijl er hier nauwelijks nog over gesproken mag worden.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 13:04 schreef Mirjam het volgende:
[..]
waarover?
dat er geen sc is?
dat is toch al 3 keer uitgelegd?
nergens voor nodig om het nog eens te doen.
discussie prtima, maar we gaan niet met z'n allen modder gooien.
Er zijn daarna nog zeer valide argumenten gekomen, en een aantal vragen, die nu dus voor het gemak maar gewoon even genegeerd worden.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 13:05 schreef Adelante het volgende:
[..]
Volgens mij was het twee pagina's geleden al opgelost en volkome duidelijk, wat er nu nog gebeurt is niet de moeite waard
Wat snap je niet aan het beleid dat LIF geen algehele SC wenst? Die zijn er al genoeg in andere subfora en het is een keer getest geweest en dat was op z'n zachtst gezegd geen succes. Dus als je slap wilt lullen over van alles en nog wat kan dat in CUL, KLB, PUB, GC etc..quote:Op vrijdag 6 februari 2009 13:07 schreef Burdie het volgende:
[..]
Er zijn daarna nog zeer valide argumenten gekomen, en een aantal vragen, die nu dus voor het gemak maar gewoon even genegeerd worden.
How I like fok.
Kijk, dit is nou een goed antwoord op mijn vraag, waarvoor dank. Met een 'hou op met deze discussie' was mijn vraag niet beantwoord, maar nu wel.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 13:10 schreef Adelante het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan het beleid dat LIF geen algehele SC wenst? Die zijn er al genoeg in andere subfora en het is een keer getest geweest en dat was op z'n zachtst gezegd geen succes. Dus als je slap wilt lullen over van alles en nog wat kan dat in CUL, KLB, PUB, GC etc..
Ik zelfs massage-gesprek en stelde me al 2 bedden voor en dat je dan tegelijk werd gemasseerd en dat je dan ook wat ging kletsen en ik vond het niet eens vreemd of zo.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |