voor 200% ben ik erbij hoorquote:Op zondag 18 mei 2008 13:35 schreef Memento-Mori het volgende:
Zijn er meerdere ikea's 20 juni tot middernacht open ivm midsommar??? Utrecht dus wel, niet dat ik ga werken![]()
Ow... Die reis naar Zweden is op zich niet verkeerd...quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:29 schreef Memento-Mori het volgende:
maar zijn er meerdere ikea's open tot middernacht 20juni?
Ook leuk: onder alle klanten wordt een reis naar zweden verloot en onder de medewerkers die die avond werken ook (en de medewerkers krijgen een midsommar verrassing)_ toch wel verleidelijk
Breda volgens mij niet hoor... en zo wel, dan niet met mijn aanwezigheidquote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:29 schreef Memento-Mori het volgende:
maar zijn er meerdere ikea's open tot middernacht 20juni?
Ook leuk: onder alle klanten wordt een reis naar zweden verloot en onder de medewerkers die die avond werken ook (en de medewerkers krijgen een midsommar verrassing)_ toch wel verleidelijk
Dat is idd niet de bedoeling. Zou er mee teruggaan.quote:Op zondag 25 mei 2008 21:28 schreef bohabi het volgende:
Heej,
Ik had even een vraagje. We hebben het besta tv meubel gekocht die op wieltjes zeg maar (jagra geloof ik), maar na het in elkaar zetten zijn we toch wat teleurgesteld. De laden lijken heel gammel en het lijkt erop dat je daar niet echt zware dingen in kan doen, of vergissen we ons? Ook de frontjes van de laden, heb je bijna in je handen als je de la opentrekt..
Hebben we iets verkeerd gedaan of is de kwaliteit toch niet zo jofel? We dachten dat de kast 100 kg kan handelen, maar daar lijkt ons zeker geen sprake van...
ben benieuwd naar ervaringen..
gr. klusser
ja lijkt misschien raar, maar die in de winkel stond, zag er op het eerste gezicht stevig uit. Maar bij het in elkaar zetten zie je pas wat voor ee dun onderkantje het laatje heeft. Paar mm dik denk ik. En dat zie je niet als ie in elkaar zit. Ook staat er een kaartje op 100 kg. Dus vandaar..quote:Op maandag 26 mei 2008 07:22 schreef GI het volgende:
Het verbaasd mij altijd een beetje dat iemand bij de Ikea een teleurstellend product kan kopen. Je weet toch wat je koopt omdat je het in de winkel al 'in actie' hebt gezien?
Als je op internet nakijkt of ze voorradig zijn, dan weet je ook of je ze gelijk mee kunt nemenquote:Op maandag 26 mei 2008 12:05 schreef Frautie het volgende:
Zit er een levertijd op de ikea boxsprings?
Of loop je naar binnen en kan je ze zo meenemen?
Het is maar een wilde gok hoor, maar denk je niet dat ze bij een TV meubel met 100 kg. bedoelen dat je tot 100 kg. er OP kan zetten, niet dat je 100 kg. in een laatje kan leggen?quote:Op maandag 26 mei 2008 12:42 schreef bohabi het volgende:
ja lijkt misschien raar, maar die in de winkel stond, zag er op het eerste gezicht stevig uit. Maar bij het in elkaar zetten zie je pas wat voor ee dun onderkantje het laatje heeft. Paar mm dik denk ik. En dat zie je niet als ie in elkaar zit. Ook staat er een kaartje op 100 kg. Dus vandaar..
nou zo slim was ik ook nog wel, maar dan kun je toch ook aannemen dat er ook wel wat in het laatje kan of?????quote:Op maandag 26 mei 2008 14:43 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Het is maar een wilde gok hoor, maar denk je niet dat ze bij een TV meubel met 100 kg. bedoelen dat je tot 100 kg. er OP kan zetten, niet dat je 100 kg. in een laatje kan leggen?
Joehoe ?quote:Op zaterdag 24 mei 2008 12:55 schreef Liebe het volgende:
Mensen van ikea Heerlen. Binnenkort kom ik ff spullen inslaan, dus bereid u maar voor.
Ik ben echt verliefd op het Hemnes-bed!
Maar klopt het dat de zwartbruine PAX-kasten alleen in hoogte 236 cm te krijgen zijn?
De laden op zich kunnen, doordat het oppervlakte redelijk klein is, ook best veel hebben hoor. Maar als ik dit zo hoor dan heb je het meubel of niet helemaal goed in elkaar gezet OF een exemplaar met een productieprobleempje...quote:Op maandag 26 mei 2008 15:00 schreef bohabi het volgende:
[..]
nou zo slim was ik ook nog wel, maar dan kun je toch ook aannemen dat er ook wel wat in het laatje kan of?????![]()
Dat kan kloppen inderdaad... Volgens mij hebben wij zelfs helemaal geen zwarte gordijnen.quote:Op maandag 26 mei 2008 19:17 schreef phluphy het volgende:
Ik wil zware en zwarte gordijnen kopen, maar na alle modellen, merken en soorten nagelopen te hebben, moet ik concluderen dat ik IKEA deze niet in het assortiment heeft.
Kan dat kloppen?
Euhm de kleur op zich zou best ergens anders te koop kunnen zijn, maar die kans is wel klein denk ik.quote:Op maandag 26 mei 2008 20:44 schreef R0ADKILL het volgende:
Ik vraag 1000x om vergiffenis als dit al is langsgekomen...
Maar eh, de Hopen garderobe kasten zijn middenbruin.
http://www.ikea.com/PIAimages/24224_PE109097_S3.jpg
Is dit ergens in Nederland ook los te koop in deze kleur
om wat plankjes en een brede vesterbank te maken naast de kast ?
(die vensterbank weet ik nog niet zeker)
Alternatief is Ikea planken kopen en die verzagen
En voor de vensterbank een complete kast
Meestal is het zo dat wanneer je geen antwoord krijgt, wij dat antwoord niet 1,2,3 voor je hebben.quote:
quote:Op maandag 26 mei 2008 19:17 schreef phluphy het volgende:
Ik wil zware en zwarte gordijnen kopen, maar na alle modellen, merken en soorten nagelopen te hebben, moet ik concluderen dat ik IKEA deze niet in het assortiment heeft.
Kan dat kloppen?
Moet morgenavond weer werken, dan kijk ik wel even voor je wanneer ze weer binnenkomenquote:weet een van de IKEA medewerkers misschien wanneer de eetkamerstoel Tobias weer op voorraad is bij de vestiging Heerlen?
Volgens mij is die op dit moment overal uitverkocht!?
Activiteit Utrecht MidSommar:quote:Op vrijdag 23 mei 2008 23:29 schreef Memento-Mori het volgende:
maar zijn er meerdere ikea's open tot middernacht 20juni?
Ook leuk: onder alle klanten wordt een reis naar zweden verloot en onder de medewerkers die die avond werken ook (en de medewerkers krijgen een midsommar verrassing)_ toch wel verleidelijk
quote:Meiboom:
Kom en dans mee om de meiboom op het parkeerdek bij de ingang.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |