Niet te voorbarig. Eerst moeten ze nog heel geboren worden en de moeder moet het ook nog overleven.quote:Op donderdag 1 mei 2008 16:55 schreef Ewelina het volgende:
Succes! En veel plezier met de jonge katjes
Katten kunnen op een leeftijd van 5 maanden of eerder al geslachtsrijp zijn. Veel mensen zijn er nog steeds niet van doordrongen, dat een poes al jongen kan krijgen als ze zelf nog maar net geen kitten meer isquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:54 schreef Kissi4 het volgende:
Het is en blijft een jonge moeder.
quote:Op zaterdag 3 mei 2008 21:24 schreef Madadie het volgende:
Wanneer ze uit het nestje gaat is ze erg onrustig en loopt me dan achterna. Gelukkig gaat ze wel gelijk weer naar haar kleintjes als die beginnen te piepen maar toch zit het me niet erg lekker. Zijn er verklaringen voor dit onrustige gedrag en moet ik me daar zorgen over maken??
Goed juist....meer dan 2 mag namelijk ook niet want dan krijgt je poes diarreequote:Op woensdag 7 mei 2008 12:57 schreef Madadie het volgende:
ze heeft maar 1 nageboorte opgegeten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |