Lieve kind, ik kan je alleen iets leren over geduld en verdraagzaamheid en een vriendelijk woord als bonus.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:02 schreef Leintjeuh het volgende:
Dokter Bluezz, wat is uw specialisme? Waar kunnen we een consult aanvragen?
Weltrusten ladies. Ik ga ook zo. Begin een beetje duizelig te worden nuquote:Op vrijdag 18 april 2008 01:08 schreef ColdFeet het volgende:
Ja, ik ga ook slapen.
Coldknee is beter dan hotknee, nietwaar
quote:Op vrijdag 18 april 2008 00:43 schreef Leintjeuh het volgende:
Het gaat prut en ik voel me prut. Het liefst zou ik in bed stappen en nooit meer wakker worden,
Maar verder is alles hardstikke![]()
![]()
![]()
Mr. Rebound is afgeschreven, sollicitatieprocedure voor zijn vervanging is in werking gesteld. Verwacht dus geen midden-in-de-nacht Vista-experiences meer.
Ja, als dat hele school-gedoe afgelopen is is het tijd voor leuke dingenquote:Op vrijdag 18 april 2008 01:12 schreef MissHobje het volgende:
[..]dat sucks dan weer
maar aan de andere kant... tijd voor nieuwe leukere dingen![]()
Zolang je positief blijft en dat uitstraalt is er niets aan de handquote:
Weet je dat je hierin ontzettend gelijk hebt? Ik doe me *altijd* wel sterker voor dan ik soms ben hoor in het echte leven, ook naar HAAR toe, maar hier in de CUL SC kan ik lekker mezelf zijn en alles van me aftypen.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:48 schreef beunkster het volgende:
[..]
Zolang je positief blijft en dat uitstraalt is er niets aan de hand
Dan moet jij nochtans naar bed.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:53 schreef MissHobje het volgende:
ik moet slapen lieverds
Werk roept aanstonds
Jups, alles staat in een rapport. En dat presenteer ik.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Weet je dat je hierin ontzettend gelijk hebt? Ik doe me *altijd* wel sterker voor dan ik soms ben hoor in het echte leven, ook naar HAAR toe, maar hier in de CUL SC kan ik lekker mezelf zijn en alles van me aftypen.
Strakke presentatie trouwens, wel heel visueel met veel plaatjes van de auto's. Inhoudelijk neem ik aan dat alles al in een rapport staat?
Nee, als ik in het echte leven mezelf ben hou ik geen vrienden meer over, behalve mijn paar echte echte vrienden, ik pas.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:57 schreef beunkster het volgende:
[..]
Jups, alles staat in een rapport. En dat presenteer ik.
Probeer 'in het echte leven' ook gewoon eens jezelf te zijn: dan voel je je een stuk beter.
Ik heb dat zelf ook mogen ervaren. Het is zoveel prettiger voor jezelf én je omgeving
Fijnquote:Op vrijdag 18 april 2008 01:02 schreef Bluezz het volgende:
Ik doorbreek hierbij die vette onzin van de voorgaande delen, geen living soul, hond, whatever leest toch terug [ afbeelding ]
Succes! Je haalt je theorie vast welquote:Op vrijdag 18 april 2008 07:33 schreef AKnynke het volgende:
Goeiemorgen! 3 dagen op rij voor 8 uur opstaan, dat is echt een unicum.
Nu eens even een online proefexamen maken, en de raarste dingen van het examenboek nog even doorlezen, en dan straks maar eens even theorie-examen doen. Denk dat ik het niet ga halen, dus daar is al een beetje druk vanaf. En nu kan het alleen maar meevallen!
Ah, 't was geen nachtmerrie dus.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:34 schreef Stereotomy het volgende:
-knip-
Dit sowieso niet.quote:Luv you all.
Deep down inside meen je het welquote:Op vrijdag 18 april 2008 08:11 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ah, 't was geen nachtmerrie dus.
[..]
Dit sowieso niet.
Ja dat staat er toch?quote:
quote:DarkElf, wat is yogithee...ik kan me er geen voorstelling van maken. Yoghurtthee zal wel niet, en Yoki de beerthee (met honingsmaak?) zal het ook wel niet zijn
Ik lees het dan waarschijnlijk anders dan dat jij het bedoeld.quote:Op vrijdag 18 april 2008 08:17 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja dat staat er toch?
Of heb ik hier ook al botte opmerkingen die ik heul niet zo meen.
Goeiemorgen Isaslaap lekker zo
Jij en ik zullen nooit een transcedentale manier van communiceren bereiken.quote:Op vrijdag 18 april 2008 08:21 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik lees het dan waarschijnlijk anders dan dat jij het bedoeld.
Ok. Jammer.quote:Op vrijdag 18 april 2008 08:22 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Jij en ik zullen nooit een transcedentale manier van communiceren bereiken.
sorryquote:Op vrijdag 18 april 2008 08:22 schreef Liejannuh het volgende:
Isa, ga eens slapen!
Ik sta om 5 uur voor de deur en verwacht dat je dan wel een beetje uitgerust bent hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |