Hij bedoelt het ongetwijfeld wat minder extreem, maar het is toch van de gekke dat je keer op keer punten laat liggen tegen zulke tegenstanders? Is het inmiddels nog niet duidelijk dat je kampioen wordt tegen de kleintjes?quote:Op donderdag 17 april 2008 11:55 schreef Breach het volgende:
[..]
Dat slaat toch nergens op, dat is juist het kenmerk van een competitie. Degene die na 34 wedstrijden tegen 17 andere clubs de meeste punten heeft is kampioen. Want ik durf te wedden dat al die figuren die dit roepen zondag net zo hard staan te juichen áls het zou gebeuren.
Tuurlijk, iedereen wil dat Ajax met aanvallend en attractief voetbal kampioen wordt. Maar dat zat er dit jaar dus niet in. Worden we het dan toch nog, zou het mij nu echt een rotzorg wezen hoor. Plus dat we dan zeker CL spelen, wat voor de nodige financiële zekerheid zorgt en Ajax wordt aantrekkelijker voor spelers om naar toe te gaan. Een Sulejmani zou dan eerder kiezen voor Ajax dan voor psv denk ik.quote:Op donderdag 17 april 2008 12:00 schreef Nashje het volgende:
Kampioen is kampioen ja, daar ben ik na alle kutjaren wel mee eens. Maar toch liever niet op de manier waarop psv het doet.
Die figuren met die brandweerhelm op dan die naar dat brandende stoeltje gingen lopen.quote:
Dream on, het is tegenwoordig gewoon pakken wat je pakken kan. Het moet altijd maar mooi bij Ajax, we mogen nu best eens voor het resultaat gaan. Ben het een beetje zat om elke keer door mooi voetbal met lege handen te staan en het zou de psv-mondjes natuurlijk voorlopig weer even doen zwijgen.quote:Op donderdag 17 april 2008 11:51 schreef Sethje het volgende:
Ajax moet zich doodschamen als ze uiteindelijk nog de titel winnen...met de staart tussen de benen naar huis...niks geen huldiging...die verdien je pas als je werkelijk iets gepresteerd hebt!
Dat jullie blij zijn met een kat in de zak. Ik wil een kampioen zien met flair,bravoure en minstens 30 van de 34 wedstrijden goed,aanvallend en attractief voetbal!
Dat is net gepostquote:Op donderdag 17 april 2008 12:04 schreef kevin6188 het volgende:
Dat niemand het hier over het optreden van Urzaiz gisteravond heeft...
Niet het warmlopen, hoor. Hij stond iedere speler die in de buurt van de zijlijn kwam te coachen en liep op een gegeven moment naar Groenendijk om te zeggen wat er moest gebeuren.
Jawel joh, lekker roepen dat ze beste zijn.quote:Op donderdag 17 april 2008 11:58 schreef Sethje het volgende:
een Huldiging...nou voor mij hoeft het niet...dat hebben ze dit jaar niet verdiend.
Precies. Ik wil ook mooi voetbal, maar op dit moment is het niet realistisch om die eisen te stellen. Of je moet een soort Arsenal willen: altijd mooi spelen en telkens met lege handen staan.quote:Op donderdag 17 april 2008 12:07 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dream on, het is tegenwoordig gewoon pakken wat je pakken kan. Het moet altijd maar mooi bij Ajax, we mogen nu best eens voor het resultaat gaan. Ben het een beetje zat om elke keer door mooi voetbal met lege handen te staan en het zou de psv-mondjes natuurlijk voorlopig weer even doen zwijgen.
Zou echt wel groot feest zijn zondag, maar ja not gonna happen..
En niet alleen van AMSTERDAM, maar ook van.... ROTTERDAM, en ook van... EINDHOVENquote:Op donderdag 17 april 2008 12:12 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Jawel joh, lekker roepen dat ze beste zijn.
Ze? Wij zijn de beste!quote:Op donderdag 17 april 2008 12:12 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Jawel joh, lekker roepen dat ze beste zijn.
Was na de Wereldbeker winst.quote:Op donderdag 17 april 2008 12:15 schreef Breach het volgende:
[..]
En niet alleen van AMSTERDAM, maar ook van.... ROTTERDAM, en ook van... EINDHOVEN
Prachtig blijf ik dat fragment van de huldiging van CL 95 vinden. Van Gaal![]()
Al gaat dat dit jaar niet gebeuren
Kun je nagaan hoe lang dat alweer geleden isquote:
Liever onwaardig kampioen worden, dan de titel verdienen en mislopen.quote:Op donderdag 17 april 2008 12:30 schreef PyTh het volgende:
Of ajax of PSV nou Zondag kampioen wordt.......
Beide elftallen zijn in mijn optiek kampioen onwaardig.
Het is pure middelmaat wat de boventoon voert, uitzonderingen daar gelaten.
Nee hoor daar heb ik me al bij neergelegd, maar wel op een manier dat Ajax eindelijk eens een team vormt dat constant kan presteren. Dat is nog net iets anders dan de manier van psv.quote:Op donderdag 17 april 2008 12:04 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Tuurlijk, iedereen wil dat Ajax met aanvallend en attractief voetbal kampioen wordt.
1 PSV 33 20 9 4 69 64 - 24quote:Op donderdag 17 april 2008 12:00 schreef Nashje het volgende:
Kampioen is kampioen ja, daar ben ik na alle kutjaren wel mee eens. Maar toch liever niet op de manier waarop psv het doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |