7 punten
.. tja, je moet geen vragen over vermoeidheid aan iemand vragen die net een derde kind heeft gekregen natuurlijk

ondertussen nog volop aan het terugplooien en nog bezig uit te vinden of er een ritme te ontdekken is zodat je weer wat tijd voor anderen kan hebben.
Boerenwijsheid doet meer dan de huisarts bij mij, denk ik

Al had ik het gister wel helemaal gehad.. Overdag was er steeds wel eentje aan het huilen, begaf de wasmachine het en 's avonds bij het naar douchen en naar bed brengen waren er steeds twee aan het huilen.. en precies op zulke dagen heb je niet die extra handen die er normaal zijn
Heb wel ontdekt dat de borst geven EN een fles aan een ander kind tegelijktijd best mogelijk is
Nu vanmorgen dan maar als een razende door het huis, ik wil vanmiddag naar het vakantiehuisje en moet dus in huis nog opruimen enzo.. en alle spullen inpakken. Gelukkig wil Nienke 's morgens niet clusteren en zijn de andere twee dan meestal wel lekker aan het spelen (eentje buiten, de ander in de box.. heb ik even mijn handen vrij).
Ben nu maar even aan het opladen
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.