De deals met de febo bedoelt ie zeker...quote:Op maandag 14 april 2008 20:59 schreef Marieke_B het volgende:
A: dank voor de wijze lessen!
K: succes met je deals...
Yep, de rat heeft weer iets gekregen.quote:Op maandag 14 april 2008 20:56 schreef Ning het volgende:
http://www.clipser.com/watch_video/160877&mvpageno=1
Wat stopt nichtje in de broekzak van Brian???
Vol
quote:Op maandag 14 april 2008 20:56 schreef Ning het volgende:
http://www.clipser.com/watch_video/160877&mvpageno=1
Wat stopt nichtje in de broekzak van Brian???
Vol
Was 't maar zo'n feest, dan kon hij z'n benen tenminste nog kwijt raken door één of andere berm-bom.quote:Op maandag 14 april 2008 21:01 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Of ie uitgezonden wordt naar Afghanistan....pfff..wat een drama
Nowlive zal er vast achteraan gaanquote:Op maandag 14 april 2008 21:01 schreef akveor het volgende:
[..]
Tjonge jonge... die hele familie zijn allemaal achterbakse en gemene klootzakken... bij elk optreden is die hele clan erbij om spelinfo te geven en nu gewoon iets in de broekzak van Brian stoppen. Ik zeg diskwalificatie. Weg met die klootzakken. Het heeft lang genoeg gedeurt en schop die Wicardo er ook uit vieze meeloper.
(Was het niet Brian die een pakje voor Sylvia achterover drukte)
O lord, loopt er nog zo'n exemplaar rond als Ricardo?quote:Op maandag 14 april 2008 21:00 schreef Marieke_B het volgende:
Rico: je bent een topbroer! Net zoals de mijne..
Foei Frasier!quote:Op maandag 14 april 2008 21:02 schreef Frasier het volgende:
Was 't maar zo'n feest, dan kon hij z'n benen tenminste nog kwijt raken door één of andere berm-bom.
De bermbom komt misschien als toetje na het eten...quote:Op maandag 14 april 2008 21:02 schreef Frasier het volgende:
[..]
Was 't maar zo'n feest, dan kon hij z'n benen tenminste nog kwijt raken door één of andere berm-bom.
Redelijk duidelijk idd.quote:Op maandag 14 april 2008 21:02 schreef avonne het volgende:
[..]
Yep, de rat heeft weer iets gekregen.
Briefje met info? Pammetjes? Gif?
Ook zo'n achterbakse wezel.... loopt wel de hele dag te stoken en is ie een keer zelf aan de beurt dan loopt ie te janken.quote:Op maandag 14 april 2008 21:02 schreef Varen het volgende:
Ricardo:Iedereen is tegen mij
Brian: big smile er is niks aan de hand.
Ricardo wil bij B en A blijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |