abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 2 november 1999 @ 23:37:00 #1
295 Big Papa
Vader van Rolf en Daphne
pi_213670
Op de streams via Internet is alles (nou ja) te zien, maar ook de BB TV-redactie doet (soms) haar best. Ze evalueren zelfs hardop ( sukkels).

Om hen een handje te helpen bij de 24-uurs samenvatting op 2 januari 2000, kunt u hier aangeven wat u favoriete (mooiste, leukste etc.) BB TV (!) moment was tot nu toe. Vertel er ook even bij waarom.

Wat mezelf betreft:

op 1:
Bart's stille huilen toen bekend werd dat Sab het huis moest verlaten.
Dat was real life TV!

op 2:
De briljante lauwe reactie van de vijf bewoners toen bekend werd dat de twee nieuwe bewoonsters over 10 minuten voor de deur zouden staan.
Dat was zeker real life. V manipuleert de hele zooi dat het een lieve lust is, maar menselijke emotie kun je niet retoucheren. Zelfs niet die van de BB-bewoners, die flink de smoor in hadden.

Wie volgt!

Leve Kim (en Hieke ook wel een beetje........)
  FOK!fossiel dinsdag 2 november 1999 @ 23:45:00 #2
10 RemCOW
SG Special power! :D
pi_213671
Mijn grootste BB moment.. Hmm.. Toen Bianca weg ging, god wat was ik blij dat ze die wijze woorden uitsprak dat ze weg zou gaan .. eindelijk van haar af
Beter een gat in je hand, dan een hand in je gat
Let's have fun ---- Life will suck soon enough
Hattrick: 206761
pi_213672
Een zelfde soort tegenstelling:

De lauwe reactie op het vertrek van Tara en de ongecensureerde huilbui van Bianca bij het vertrek van Bientje ('dit programma is onmenselukh!)

I am a Watcher, part of a secret society of men and women who observe and record, but never interfere. We know the truth about Immortals. In the end, there can be only one.
  dinsdag 2 november 1999 @ 23:52:00 #4
1042 rvanrijn
En wel hierom!
pi_213673
Het professionele pingpong-spel van Maurice.
<% Response.Write "Hello World!" %>


  woensdag 3 november 1999 @ 00:00:00 #5
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_213674

Mooiste moment was die Krimson kop van Bi-jank-ah die ze trok toen ze Sabien het huis uit Bonjourden ...

Ontploft haar, en een grimas welke ik nie eens voor mekaar zou krijgen als ik gevierendeeld zou worden ..


  woensdag 3 november 1999 @ 00:11:00 #6
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_213675
Helaas voor dit topic heb ik geen favorite momenten van BB(kan nog komen) maar de opmerking: "Krimson-kop" vind ik werelds, dus moest ik ff reageren.
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  woensdag 3 november 1999 @ 00:12:00 #7
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_213676
quote:
op 11-03-1999 om 12:11 AM schreef Ted het volgende:
Helaas voor dit topic heb ik geen favorite momenten van BB(kan nog komen) maar de opmerking: "Krimson-kop" vind ik werelds, dus moest ik ff reageren.

God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  woensdag 3 november 1999 @ 00:14:00 #8
634 AlBundy
I sell shoes, so did Tara
pi_213677
Toen Bart Ruud troostte voor het feit dat hij weer een "maatje" zou verliezen. Het hoofd van Ruud, toen hij geen flauw idee had waar Bart het over had.....
Hup NAC !!!
  woensdag 3 november 1999 @ 00:21:00 #9
295 Big Papa
Vader van Rolf en Daphne
pi_213678
It all comes back to me now:

De heksachtige glimlach van Bianca toen bekend werd dat Sab en Bart allebei genomineerd bleken.

Meesterlijk eng....


Ook zou ik graag de volgende scene nomineren:

Ruud en Willem zitten buiten. Ruud is chagrijnig omdat hij door BB voor klein kind is uitgemaakt. Willem wil hem troosten en omhelzen.
Ruud zegt: "Allei, godver..."

Meesterlijk misverstand.

Leve Kim (en Hieke ook wel een beetje........)
pi_213679
1. "Ik kan dat bevestigen" oftewel de reactie van Bianca of de nachtelijke twist tussen Sabine en Karin

2. Lang geleden (soort van vroegtijdige BB nostalgie) : Barts reactie op de allereerste nominatie

3. Rolfje spreekt met sabine in de studio (na haar wegzenden) terwijl Karin op de achtergrond bart eindeloos troost.

oftewel.

eigen huis, tuin en borduurwerk


  woensdag 3 november 1999 @ 00:26:00 #11
295 Big Papa
Vader van Rolf en Daphne
pi_213680
Niet meer te stoppen, nu:

Rolf X. praat met een psycholoog en maakt de kijker nieuwsgierig: "Wie zal het huis vrijwillig verlaten en de envelop met ƒ 10.000,- meenemen???? De bewoners zijn op dit moment druk aan het overleggen."

Op hetzelfde moment is achter hem op de monitor te zien dat de bewoners er al lang en breed uit zijn. Mona en Bianca worden uitgebreid omhelst.
Dit duurt zeker vijf minuten......., maar er wordt niet Live overgeschakeld.

Kostelijk.

Leve Kim (en Hieke ook wel een beetje........)
pi_213681
Het mooiste BB-moment gaat nog komen en zal niet bij V te zien zijn maar bij:


Paul de Leeuw (als hij Ruud ontvangt)

The trick is to keep breathing
pi_213682
quote:
op 11-03-1999 om 12:14 AM schreef AlBundy het volgende:
Toen Bart Ruud troostte voor het feit dat hij weer een "maatje" zou verliezen. Het hoofd van Ruud, toen hij geen flauw idee had waar Bart het over had.....

Maar dan vooral Bart's opmerking die daarop volgde: "Tja Ruud, dan ben jij wéér de lul."

pi_213683
Als ik dit lees komt alles weer naar boven...


  • Bianca's duivelse lach toen Sabine kon vertrekken
  • Rolf's opmerking dat hij nog iemand mistte in de woonkamer, terwijl iedereen er al zat
  • Petra, de vriendin van Maurice, die zich in de studio in allerlei bochten zat te wringen, om het frivole gedrag van haar "Maurice de Marco" goed te praten
  • Mona, nog maar net binnen in het huis en haar koffer werd al geopend
  • Sabine en de "kutkip"

Kan zo nog wel even doorgaan....

Don't ever save anything for a special occasion. Being alive is the special occasion.
  woensdag 3 november 1999 @ 03:03:00 #15
1466 Niekes
De weg weer gevonden naar FOK!
pi_213684
Boontjes doppen met Ruud en Willem....
Hoe vrouwen en mannen denken....
W:"Heeft Maurice een kut dan???"

En die meesterlijke val van Mona was ook mooi, toch?!

*** *** *** *** *** *** *** *** ***
Denk verkeerd, als je dat wilt.
Maar denk in elk geval zelf!!!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***

  woensdag 3 november 1999 @ 03:12:00 #16
374 beelzebub
master of disaster
pi_213685
Niet te vergeten Sabine's:
"Ik heb 't recht om te weten..." en Bart koeltjes ernaast, want hij kan tellen.

Maurice aan het:
ping-pongen
voetballen
gitaar aan het mollen

Bart met z'n kunstjes op en naast het koord.

De bewoners nadat ze helium ingeademd hadden.
De wat voor vlees is het met bianca(penis v.e. stier?)


Op de streams vanavond:
A vraagt of ze mee mag voetballen, of dat het iets van de mannen alleen is.
antwoord R of W: nee hoor maurice deed laatst ook mee.


Ik ken er niet zoveel, want ik hoef niet kijken, volg Fok! gewoon

  woensdag 3 november 1999 @ 03:23:00 #17
1466 Niekes
De weg weer gevonden naar FOK!
pi_213686
"Oh.. allemaal wild vlees" mag wel terug komen in de rubriek domme opmerkingen!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
Denk verkeerd, als je dat wilt.
Maar denk in elk geval zelf!!!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***

pi_213687
Alle televisiestukjes waarin je toch kunt zien hoe het zit, ondanks dat Veronica ons bepaalde dingen wil laten denken. Alle televisiestukjes die door dit forum of andere bronnen uit de media (B&vD, SBS6 nieuws) 'weerlegd' kunnen worden of 'in een ander daglicht' gezien kunnen worden.

Bijvoorbeeld parachutist van SBSWilly reageert agressief versus parachutist van SBSWilly probeert zijn BBhomevideopnamen te behouden.

Bijvoorbeeld Rolf, Daphne, Hummie en Paul bij BvD, nadat het kritische oog van Internet (o.a. FOK!zine op het moment dat ik hier voor het eerst ging kijken) Veronica had betrapt op een kijkje in de keuken van het programma BigBrother maken.

Noem maar op. Oh, daar waren jullie min of meer al mee bezig? Ga zo door!

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  woensdag 3 november 1999 @ 03:44:00 #19
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_213688
Mijn mooiste televisie stukje kwam tot mij via de streams, als ik mij niet vergis stream 1. Hier was in den levende lijve te aanschouwen, het nobele geschenk van enkele FOKKERS van het eerste uur. Namelijk de goudvissen. Omdat deze zo weinig in beeld zijn, is deze capture zo uniek. Het exemplaar dat in beeld is, heb ik Bartholomeus genoemd, omdat het zo'n mooie naam is.
Ik hoop dat het voor jullie even leuk is als voor mij.
Life is what you make it.
pi_213689
Nou wil ik niet LULLIG doen Schanul, maar de streams is geen televisie. Een aparte topic toch wel waard denk ik. Bij deze.

Wel lekker doorgaan met deze topic, want hij is LEKKER! Wat dacht je van de bedscenes van Sabine en Bart. Was dat niet mooi en lelijk tegelijkertijd? Ik zat toen te eten trouwens.

[Dit bericht is gewijzigd door JayBee (Datum 03 November 1999).]

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  woensdag 3 november 1999 @ 09:23:00 #21
910 Barbie
Graduated Fool
pi_213690
De eerste kus tussen Bien en Bart op haar verjaardaag.

Bart tegen Ruud; wil je wat voor me doen?
Ruud:....
Bart: wil je wat voor me doen?
Ruud: .....
Bart: wil je wat voor me doen?
Ruud:.....


When it goes I feel the crush
When I rush it hits me
  woensdag 3 november 1999 @ 09:47:00 #22
1295 Bumme
Maatje 32/34
pi_213691
Absoluut top:

* Kutkip
* Gebaar van Willem over de pannekoek van Bianca
* "k' zou wel eens een lekker wipje willen maken" en het gesprekje daarna (geluiden van Ruud).
* Ping - Pong, Dansen en bal goiien van Maurice

Vrij verstandig, neuk een appel !

  woensdag 3 november 1999 @ 09:56:00 #23
1363 Barbapappa
BarbabennoBarbabobBarbarella
pi_213692
Mijn mooiste BB-moment: de bekendmaking van het resultaat van de stemming over Sabine en Bart. Die meter die bleef maar stijgen

Een ander mooi moment: Bart apathisch op de bank na wegstemming van Sabine, met die zelf in elkaar gebrouwen koksmuts op zijn kop. Een tragisch-komisch moment

pi_213693
de stopverf scene na de bakpoging van bianka. en daar strak achter gemonteerd de opmerking van sabine dat ze karin schijnheilig vindt graag.....

[Dit bericht is gewijzigd door hobbes (Datum 03 November 1999).]

pi_213694
Het moment gisteren dat anouk vrolijk haar koffer met lekkers uit stond te pakken en cyrill's koffer geopend werd door de rest van de bewoners. Ze moest toen noodgedwongen toegeven dat ze niks bij zich had alleen de inhoud van haar beauty case... talk about being selfish
te gek hé!!
pi_213695
Ongelooflijk, is iedereen dan alweer de broodbak-poging van Mona en Sabine vergeten?

"Dat bakje weegt natuurlijk ook wat."

en vlak daarna bij het kneden van het kleffe deeg:

"Oh, moest de hoeveelheid water dan ook door twee worden gedeeld?"

pi_213696
Het moment van binnenkomen (eerste aflevering)!

Niemand wist nog wat voor een programma het ging worden. Niemand kende de bewoners nog (en had dus nog geen uitgesproken mening). Niemand had ooit rolf en daphne die er zo slecht uizagen gezien.

Ik wou dat ik dichter was, dan kon ik altijd dichter bij jouw zijn (Stef Bos).


pi_213697
Het mooiste momment vondt ik toch echtwel hoe toen mona haar evenwicht stoornis aan heel nederland wou laten zien. AAAaaahhh dat deed echtwel pijn.
Caskie Stinnett:
"A diplomat...is a person who can tell you to go to hell in such a way that you actually look forward to the trip."

  woensdag 3 november 1999 @ 13:11:00 #29
262 Re
Kiss & Swallow
pi_213698
Willem: Wat vind je er zelf van?

Maurice ( nadat Bianka gemeld heeft dat ze een rok aanheeft): Lekkur Bulangurijk!

Bianca: alle 25000 ik ... en de frontale botsing op Bart z'n mond

Mona: ( nadat Bart het nominatie briefje had gelezen): Ohhh is er nog een andere B in het huis ? (of zoiets)

04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 3 november 1999 @ 13:11:00 #30
1033 Dr.Love
Newbie sinds 1991
pi_213699
Vergeten jullie niet Ruuds theorie over de denkende mensch? Bij de man gaat het van zuh pik via hier (wijzend op z'n buik) naar de hersus. En bij de vrouw (etc.)

Dr. Love

Bemint eer ge bezint
pi_213700
De neurotische houding van Bianca als ze een sigaretje staat te roken vlak nadat haar krentenbrood is geserveerd en gekeurd... Typisch staaltje frusto-Bianca...
pi_213701
Willem: "Heeft Maruice ook een kut dan?"
Nadat Ruud tot de conclusie kwam dat alle vrouwen de hele dag met elkaar aan het smoezen waren geweest.
In een leeg hoofd kan veel verstand
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 3 november 1999 @ 22:44:00 #33
862 Arcee
Look closer
pi_213702
quote:
Het mooiste BB-moment gaat nog komen en zal niet bij V te zien zijn maar bij:

Paul de Leeuw (als hij Ruud ontvangt)


ABSOLUUT!!!! Dat leuk me ook echt ongelooflijk leuk.

quote:
Niemand wist nog wat voor een programma het ging worden. Niemand kende de bewoners nog (en had dus nog geen uitgesproken mening).

MAN, wat zou ik dat ontzettend graag nog 's weer willen zien!!


quote:
A vraagt of ze mee mag voetballen, of dat het iets van de mannen alleen is. antwoord R of W: nee hoor maurice deed laatst ook mee.

LOL!!! Wat ontzettend goed!

quote:
De briljante lauwe reactie van de vijf bewoners toen bekend werd dat de twee nieuwe bewoonsters over 10 minuten voor de deur zouden staan. Dat was zeker real life. V manipuleert de hele zooi dat het een lieve lust is, maar menselijke emotie kun je niet retoucheren. Zelfs niet die van de BB-bewoners, die flink de smoor in hadden.

Inderdaad ja. Ruud krijgt te horen dat het nog 10 minuten duurt. "Mooi", zegt-ie. Dus, denk je, kan-ie nog mooi ff een warme ontvangst voorbereiden.... "gaan we nog ff voetballen", vervolgt-ie! hehehe hoezo, niet onder de indruk!

Ook de rest reageerde heel lauw inderdaad. Iedereen ging gewoon verder waar-ie mee bezig was. Fascinerend, zoals altijd.

[Dit bericht is gewijzigd door Arcee (Datum 03 November 1999).]

Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 3 november 1999 @ 23:00:00 #34
862 Arcee
Look closer
pi_213703
Mijn Top 10 favoriete BB momenten:

1. De live uitzending toen Sabine het huis verliet. Wat een fantastische televisie was dat. Eén van de TV hoogtepunten van het jaar.
2. Die keer op de herenslaapkamer dat ze het over sex hadden en dat ze op een gegeven moment een foto van de reet van Ruud maakten. En een lol dat de heren hadden! Prachtig.
3. De polonaise op Ruud's verjaardag.
4. De nachtelijke ruzie waarin Karin heerlijk relaxed de lawine van verwijten van Sabine ontvangt ("ik hou nie van stiekum gjedoe gjewoon"). Een 10 met een griffel voor Karin.
5. Het opnemen van het Big-Brother lied
6. Willem en Ruud die nog wat strekoefeningen doen en in precies hetzelfde ritme al beenopzwaaiend door de tuin huppelen.
7. "Godverdomme, kutkip!!"
8. Het één-tweetje van Willem met de waslijn tijdens de weekopdracht. Wat een balbeheersing.
9. De scheet van Ruud als antwoord op Karin die zei: "dan ga ik jou nomineren".
10. Bart en Sabine bespreken in de slaapkamer hoe ze Bianca altijd zo overdreven semi-intellectueel vinden doen. Op datzelfde moment doet Bianca dit net tegen Ruud in de tuin. We zien afwisselend beide gesprekken. Hulde voor de montagekamer.

Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_213704
Het moment als ze er weer nieuwe bewoners bij plaatsen lijkt me wel leuk
  Redactie Frontpage woensdag 3 november 1999 @ 23:54:00 #36
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_213705
De beelden van een fietsende Sabine in een mooi strak shirtje terwijl de heren geil toekijken zullen mij altijd bijblijven...
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  donderdag 4 november 1999 @ 00:07:00 #37
836 MrMurphy
Mostly harmless
pi_213706
Het mooiste moment vind ik nog steeds toen Bart Ruud vol op de mond zoende, en daarna verlegen zei "ik bedoel er verder niks mee hoor". Die kop van Ruud op dat dat moment!!

Murphy

  donderdag 4 november 1999 @ 00:16:00 #38
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_213707

De fantastische knip van V. (de enige btw) in de shots van Bart en Bientjes laatste nacht .. beetje heen en weer gewiebel en geil ge-oorfluister .. en dan hop : Rechtop in bed, dekens gezellig hoog, en allebei een peukie .. Net Dynasty ..

  donderdag 4 november 1999 @ 00:37:00 #39
525 Roache
troika hier, troika daar
pi_213708
De ontstane waanzin: Ruud's Cuba-monoloog in de DBK
Ben te zaai voor een signature
  donderdag 4 november 1999 @ 01:12:00 #40
882 jooltje
X-file verslaafd
pi_213709
De eerste keer waar Ruud praat over het verschrompelen van een l*l als je deze niet meer gebruikt. Nee, het is echt zo er achter aan. Hij zal het nog wel vaker hier over hebben.

En natuurlijk Sabientje met haar wilt vlees, waarna Karin haar erop wijst dat het geen wild vlees is maar gewoon haar huid. Deze bestaant uit 3 lagen Sanien!

You know, they say when you talk to God, it's prayer, but when God talks to you, it's schizophrenia!


  donderdag 4 november 1999 @ 01:35:00 #41
1466 Niekes
De weg weer gevonden naar FOK!
pi_213710
Het steuntje in Bart's rug van het leger..... MAAR dan wel gevolgd door de versie van Paul de Leeuw!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
Denk verkeerd, als je dat wilt.
Maar denk in elk geval zelf!!!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***

  zaterdag 6 november 1999 @ 19:05:00 #42
295 Big Papa
Vader van Rolf en Daphne
pi_213711
quote:
op 11-04-1999 om 12:16 AM schreef BAF het volgende:

De fantastische knip van V. (de enige btw) in de shots van Bart en Bientjes laatste nacht .. beetje heen en weer gewiebel en geil ge-oorfluister .. en dan hop : Rechtop in bed, dekens gezellig hoog, en allebei een peukie .. Net Dynasty ..


Was ik al weer helemaal vergeten was inderdaad briljant.

Nog twee van Ruud:
"Willem, waarom hebben koks altijd van die hoge hoeds?

(over de nieuwe dames)
"Ze zijn een beetje te iel. Ik hou meer van grof geschut wee-je-wel."

Leve Kim (en Hieke ook wel een beetje........)
pi_213712
Favoriete momenten van mij zijn de koude oorlog tussen Bianca en Bart. Helaas duurde het te kort .Ik had Bianca graag in een hysterische jankbui gezien want Bartje is zo gemeen . De wegstemming van Sabine en natuurlijk de kutkip scene
We are the weirdo's mr - The Craft
  zaterdag 6 november 1999 @ 22:05:00 #44
521 ruby
Hell yeah!
pi_213713
Het moment wat me het meest is bijgebleven is, dat Sabientje wegging. Aangezien ik een hekel heb aan afscheid nemen, moet ik toegeven dat ik dat ook best emo vond (Shit, ik laat nu een erg gevoelig punt van mezelf zien). Voor de rest heb ik erg gelachen (ja, een beetje gemeen van me, maar niet persoonlijk tegen Mona) toen Mona tijdens het koorddansen op haar plaat viel. Telkens toen ze dat uitzendden, moest ik toch weer gieren. Uiteraard is Mona haar gezang ook zeker blijven hangen. Ik heb daar best een trauma van overgehouden. Daar zal ik uiteraard wel een keer overheen komen.
De irritante moordscenes zijn helaas ook blijven hangen. Gut, gut, wat heb ik die uitzending verafschuwd. Al met al vind ik BB toch een heerlijk programma!!!
Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
  zaterdag 6 november 1999 @ 23:22:00 #45
1201 tina
Fok!Member
pi_213714

-Ontmoeting in DBK van Sabine's stem en Bart (verkleed als vrouw)
-Sabine: Kutkip!
-Sabine hijgend onder de dekens met Bart (zat ze nu op hem?)!
-Blik van Karin nadat Sabine zei dat ze hier ergens ook een irritatiegrens heeft zitten (na nachtelijk ruzietje)
-Enge gemene lachje van Bianca nadat ze te horen hebben gekregen dat Sabine weg moet en aan de andere kant een huilende Bart.
-Het moment dat Sabine het huis uit gaat met de bewoners op de achtergrond in de deuropening en Sabine's vriendin die haar op de voorgrond huilend omhelst.
- Mona's val.
- Ben jij de nieuwe bewoner?? Nee ik ben Anouk (de zangeres)!
- Cyrille onder de douche: tog wel een erg mooie stem.
etc etc

Verder ben ik het aardig eens met ieders reacties op deze topic, er waren toch wel veel leuke momenten maar inderdaad:
Ruud heeft geen idee dat PdL hem imiteert, hij zou het volgens mij niet eens geloven als je het hem nu zal vertellen. Wat lijkt me dat lachen als Paul als Ruud de echte Ruud ontmoet!!!

Greetz Tina

  † In Memoriam † zondag 7 november 1999 @ 20:16:00 #46
1221 otaku-san
Fok!memberu
pi_213715
Had ik bijna een vreselijk leuke topic gemist ; omhoog ermee !

Anouk de eerste ochtend als ze uit de douche komt :"Wat hangt er hier een rare lucht", tsja weet zij veel, dat heb je niet in meisjes studenten huizen.

Willem die het liefdespaar genomineerd heeft (zij zullen toch wel blijven) en dan krijgt hij te horen dat zij de enige genomineerden zijn.

The future is after you
  † In Memoriam † zondag 7 november 1999 @ 20:31:00 #47
1576 BwennieBren
1 + 1 = 11
pi_213716
De opmerking van Maurice tijdens zijn eerste pingpong spel: "Maakt het nog uit met welke kant van het batje je moet slaan?"

JA, ROOD EIKEL! DIE GEEFT NAMELIJKE MEER EFFECT AAN DE BAL! (Sjongejonge....)

Ik ben niet labiel. Ik ben emotioneel flexibel.
  zondag 7 november 1999 @ 20:32:00 #48
1385 Bientje
oh het bakkie weeg ook wat!
pi_213717
Mona en Sabine die samen een brood bakken en er achter komen hoe een weegschaal werkt
De reactie van Willem op Bianca's krentenbrood "Wat vind je er zelf van?"
Trust, but verify (Ronald Reagan)

pi_213718
Mijn mooiste moment is tijdens de puzzelweekopdracht. Willem moest de bal zo lang mogelijk optrappen op een gegeven moment vloog de bal over de waslijn, hij dook tussen de lakens door en ving de bal alsnog op. Dit vond ik prachtig om te zien.
Luan
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 7 november 1999 @ 20:55:00 #50
862 Arcee
Look closer
pi_213719
Vandaag weer een erg leuke nieuwe:

Ruuds stoïcijnse blik als Anouk en Cyrille aan het converseren zijn. En vervolgens valt-ie ook nog in slaap!

Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zondag 7 november 1999 @ 21:49:00 #51
1567 Tha Poeroet
Stiekeme meelezer
pi_213720
De kutkip van sabine en het klootwijf van anouk.
Ik weet het zeker, zekerheid bestaat niet
pi_213721
nog een keer omhoog, speciaal voor tina, en dan gaat ie gelijk weer op slot...
mooi he, alles
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')