Kun jij je lolbroek ff uittrekken?quote:Op maandag 14 april 2008 20:48 schreef Barca het volgende:
[..]
Er is geen frituur woensdag ... ivm BRANDveiligheid!
Wanneer reageer je nou? Het ik-wil-graag-van-favoriete-club-veranderen topicquote:
Hij heeft waarschijnlijk zijn grapjas aan.quote:
jij fapt echt op hem hequote:Op maandag 14 april 2008 20:48 schreef jorienvdherik het volgende:
ga jij nog woensdag dennis
HET IS ONGELOVELIJK MAAR WAAR: HIJ DEED LOOPOEFENINGEN VANDAAG!quote:
Dan is ie volgend seizoen wellicht fitquote:Op maandag 14 april 2008 20:59 schreef Noshiba het volgende:
[..]
HET IS ONGELOVELIJK MAAR WAAR: HIJ DEED LOOPOEFENINGEN VANDAAG!![]()
![]()
quote:Op maandag 14 april 2008 20:59 schreef Noshiba het volgende:
[..]
HET IS ONGELOVELIJK MAAR WAAR: HIJ DEED LOOPOEFENINGEN VANDAAG!![]()
![]()
Ja, maar naaktlopen is hier verbonden.quote:
Nee hoor, ik ben geen potloodventer.quote:Op maandag 14 april 2008 20:50 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Hij heeft waarschijnlijk zijn grapjas aan.
Zou Urzaiz dan toch nog als geheim wapen gebruikt gaan wordenquote:Ajax traint dinsdag besloten
Amsterdam, 14 apr 2008
Ajax traint dinsdag in de Amsterdam ArenA. De ochtendtraining (aanvang 10.30 uur) is niet toegankelijk voor pers en publiek. Ook de zaterdagtraining vindt plaats achter gesloten deuren.
quote:Heitinga: 'Ik speel nooit meer tegen NAC'
03 jan 2003
Het is alweer drie maanden geleden dat Johnny Heitinga voor de tweede keer ernstig geblesseerd raakte. In de competitiewedstrijd tegen NAC scheurde de talentvolle verdediger de voorste kruisband van zijn linkerknie. Na een operatie in de Verenigde Staten, revalideert Heitinga sinds zeven weken in het KNVB sportcentrum in Zeist. ,,Ik moet hier doorheen", vat de Ajacied zijn gevoel kort samen.
De blessure van Heitinga kwam vijf weken nadat hij zijn vorige blessure te boven was gekomen. In november vorig jaar verdraaide Heitinga zijn knie een beetje tijdens de warming-up voor Ajax-NAC. Hij speelde de wedstrijd uit, maar hij bleef last houden van zijn gewricht. In april van dit jaar bleek een operatie nodig, want er zat een scheurtje in zijn meniscus. Het seizoen 2001-2002 was voor hem daardoor voorbij. Met frisse moed en helemaal fit begon Heitinga aan de voorbereiding op het huidige seizoen. Na wedstrijdritme opgedaan te hebben bij Jong Ajax was hij weer klaar voor de A-selectie. Hij ging mee naar Milaan voor het Champions-Leagueduel tegen Inter en speelde een helft tegen NAC. Zeven minuten voor tijd gebeurde het weer. Tijdens een sliding blesseerde hij zijn knie. Onderzoek in het ziekenhuis later wees uit dat de kruisbanden in zijn knie waren afgescheurd. Herstelperiode: zes tot negen maanden.
[...]
Ondanks de moeilijke periode die Heitinga doormaakt, klinkt hij opgewekt. ,,Ik ben hier nu zeven weken. Pas na een maand of drie verwacht ik dat het echt moeilijk wordt. Nu krijg ik nog veel aandacht, ik denk dat dat zal afnemen. Bovendien heb ik ook nog geen ‘slechte dag’ gehad. Ik kan de handdoek wel in ring gooien, maar daar schiet ik ook niks mee op. Toch? Een ding weet ik wel zeker: ik speel nooit meer tegen NAC, echt niet.”
Ja die wil ik ook welquote:Op maandag 14 april 2008 21:53 schreef Nashje het volgende:
[..]
Zijn er van die foto nog posters te koop ergens?
iddquote:
quote:Op maandag 14 april 2008 17:40 schreef w00h00 het volgende:
Weet iemand waar de beelden van Tele2 van gisteren te vinden zijn op het internet?
Zal wel met het tijdsverschil te maken hebben.quote:Op maandag 14 april 2008 20:40 schreef Riro het volgende:
[..]
Die patat daar was idd niet te eten
Wel apart dat ze 4,5 uur voor de wedstrijd al vertrekken en 2,5 uur er na al terug denken te zijn.
Heenweg vast weer een uur omwegquote:Op maandag 14 april 2008 22:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Zal wel met het tijdsverschil te maken hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |