Kweet het nog niet goed met haar. Of ze is heel doortrapt. Of ze is zo onnozel als een koe.quote:Op zondag 13 april 2008 23:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Tja, met man en macht moet Claire er weer bijgetrokken worden.
Ik nam haar al niet al te serieus, maar vanaf nu helemaal niet meer....
En daar heb je helemaal gelijk in, dan heeft het ook weinig nut.quote:Op zondag 13 april 2008 23:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou ja, dat mag van mij ook, maar als Joris er net als Bas maar een beetje bij gaat hangen, heeft zo'n logeerpartijtje weinig nut, niet voor ons kijkers en ook niet voor Huub.
In het riool zijn ze nu druk met slingers ophangen voor hun opperratquote:Op zondag 13 april 2008 23:39 schreef rooie3 het volgende:
En ja hoor weer vreemd taaltje lullen Brian en Kenneth.
Laat hem gewoon volgend jaar jarig worden..Hoeven wij dat niet meer mee te maken..quote:Op zondag 13 april 2008 23:38 schreef Mopsieflopsie het volgende:
Dat Brain jarig is laat me echt koud!!
Nou, zijn entree is veelbelovend. Ik denk nu toch dat het wel wat wordtquote:Op zondag 13 april 2008 23:39 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
En daar heb je helemaal gelijk in, dan heeft het ook weinig nut.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |