Rabobank heeft al groen licht gegeven het is nu wachten op goedkeuring van de UCIquote:Op vrijdag 23 mei 2008 08:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
In de rand zou Sven Nys veel vroeger weg gaan/willen bij Rabobank, zo vroeg dat hij volgende week in de Ronde van België voor Landbouwkrediet kan starten.
Whehehe. Grappig. Zo heeft Jan Janssen eens de tour verloren, dat het nog kan tegenwoordig.quote:Op zondag 25 mei 2008 17:51 schreef icebliss het volgende:
Ook de manier waarop![]()
Op 50 kilometer van de finish zat Cesar mee in een ontsnapping met 14 renners.
Ruim 40 kilometer later reed hij met Carrasco weg van de anderen. Carrasco mocht winnen, Cesar pakte de eindzege.
"Blijkbaar hadden de beter geplaatsten in het klassement niet opgemerkt dat ikmee was in die vlucht", zei Cesar.
"Ik had dus geluk en kon zo de belangrijkste zege uit mijn carrière behalen."
"Ik ben echt uitgeput, maar ook heel gelukkig. Dit is mijn mooiste zege tot nu toe."
Ja, Het heeft zeker zijn charme. César is overigens 28. Een leeftijd waarop je nog wel progressie kunt boeken.quote:Op zondag 25 mei 2008 18:10 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Whehehe. Grappig. Zo heeft Jan Janssen eens de tour verloren, dat het nog kan tegenwoordig.
Hebben ze soms zonder oortjes gekoerst en was het niet op TV?
quote:Lars Boom heeft Olympia's Tour op zijn naam geschreven. De leiderstrui van de Rabo-coureur kwam tijdens de negende en laatste etappe (193 km, met start en finish in Buchten) niet meer in gevaar.
Paul van Schalen, Jeroen Boelen, Michel Kreder en Aitor Olano bleven over van een kopgroep van zeven man die zich na circa 100 km had afgescheiden van het peloton. De Spanjaard Olano moest passen toen Van Schalen, vorig jaar winnaar van de koninginnenrit, het tempo opvoerde.
Van Schalen wilde het niet aan laten komen op een sprint en probeerde in de slotkilometers weg te komen. Maar Boelen pareerde zijn demarrages telkens en was daarna ook nog de snelste in de sprint.
quote:Rabobank is nog niet af van Veneberg
Het gerechtshof in Arnhem heeft dinsdag het ontslag van de Nederlandse wielrenner Thorwald Veneberg bij de Rabobankploeg teruggedraaid. Het hof vernietigde het vonnis van de kantonrechter in Utrecht van december 2007, omdat deze niet ontvankelijk is geweest. Volgens het hof is alleen de Belgische rechter in deze zaak bevoegd, aangezien Veneberg in België woont.
Dit argument bracht Venebergs advocaat Frank ter Huurne ook in Utrecht al aan, maar de kantonrechter achtte zichzelf destijds wel bevoegd. Rabobank zal nu een nieuwe zaak in België moeten aanspannen om zich via de rechter te ontdoen van de wielrenner.
"We kunnen ook nog in Nederland naar de Hoge Raad stappen", aldus directeur Harold Knebel van de Rabobank Wielerploegen. "Maar we moeten ons er nog op beraden. Hoe dan ook worden dat langdurige procedures".
In de tussentijd, weet Knebel, zit er niets anders op dan het salaris van de inmiddels gestopte renner door te betalen. Knebel kon dinsdag nog niet zeggen of hij gaat proberen tot een onderling vergelijk te komen met Veneberg. "Daar is het nu te vroeg voor, ik weet niet precies wanneer we een besluit nemen, eerst gaan we rustig alle opties overwegen".
De Raboploeg bood Veneberg geen nieuw contract aan omdat de renner in de ogen van de ploegleiding onvoldoende presteerde. Het Centrum voor Werk en Inkomen (CWI) meldde onlangs om andere reden al dat het ontslag van wielrenner Thorwald Veneberg bij Rabobank onvoldoende gerechtvaardigd was. Volgens het CWI, een tweede instantie die een ontslagaanvraag kan beoordelen, had Rabo Wielerploegen onvoldoende duidelijk gemaakt dat er sprake was van disfunctioneren van Veneberg.
quote:Hij kwam ten val na getoucheerd te zijn door een vrachtwagen, wilde weer naar huis fietsen, maar Tosatto belde een ambulance. Vervolgens bleek hij een bloedprop te hebben waardoor hij met de heli naar Vicenza vervoerd moest worden. Hij is 4 uur lang geopereerd waarbij de bloedprop werd verwijderd. Daarna waren er 45 hechtingen nodig om de zaak weer op z'n plaats te zetten...
Heel indrukwekkend ja!quote:Op woensdag 28 mei 2008 15:25 schreef wimderon het volgende:
Hoe gemakkelijk won De Haes daar van Davis en Steegmans![]()
![]()
Handen al de lucht in op 25 meter van de streep
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |