vanaf daar waar de sneeuw begon werd het langzaamaan mistiger inderdaad. En op de top lag er nog behoorlijk wat sneeuw en zo mistig al iets helaas voor het uitzichtquote:Op maandag 2 juni 2008 18:24 schreef tevebe het volgende:
[..]
Geen zonnige dag of zat je in de wolken?
De kroegquote:Op dinsdag 3 juni 2008 15:19 schreef Vidacz het volgende:
Een paar jonkies die met een laag budget naar omgeving Toronto gaan. Wat is leuk om heen te gaan, buiten de Niagara Falls en de CN Tower?
Er is toch maar een echte club in Nederland. En die komt uit de hoofdstad en ik bedoel niet die zogenaamde voetbalhoofdstadquote:
en kijk dan de kaart welk plaatsje er vlakbij toronto ligtquote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:28 schreef tevebe het volgende:
[..]
Er is toch maar een echte club in Nederland. En die komt uit de hoofdstad en ik bedoel niet die zogenaamde voetbalhoofdstad
Ik ben er een paar keer langs gereden. Het stelt alleen niks voor. En daar kun jij vast wel een bijdehante opmerking bij makenquote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:39 schreef WooZ het volgende:
[..]
en kijk dan de kaart welk plaatsje er vlakbij toronto ligt
Daar zullen we sowieso wel een tijdje bivakkeren. We willen echter een maand daar blijven.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:27 schreef tevebe het volgende:
[..]
Oh zo jonkiesGeen idee dan. Volgens mij heeft Toronto enkele stranden..
Dan niet, zoek je het ook maar zelf uitquote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:58 schreef Vidacz het volgende:
[..]
Ja.
[..]
Ik ben voor Feijenoord, de rest voor Ajax. Relevant? Nee.
quote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:54 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ik ben er een paar keer langs gereden. Het stelt alleen niks voor. En daar kun jij vast wel een bijdehante opmerking bij maken
Montreal ligt op een paar uur rijden.. Misschien leuk om daar enkele dagen heen te gaan dan. Van Montreal weet ik dat ze een pretpark hebben. Of Toronto zoiets heeft weet ik niet. Ohja Toronto Zoo. Ligt wel een klein stukje buiten Toronto.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:58 schreef Vidacz het volgende:
[..]
Daar zullen we sowieso wel een tijdje bivakkeren. We willen echter een maand daar blijven.
Okee.quote:
Montréal is een optie. We zaten ook al aan New York te denken, is dat in een paar uur te doen qua afstand met auto/trein?quote:Op dinsdag 3 juni 2008 17:09 schreef tevebe het volgende:
[..]
Montreal ligt op een paar uur rijden.. Misschien leuk om daar enkele dagen heen te gaan dan. Van Montreal weet ik dat ze een pretpark hebben. Of Toronto zoiets heeft weet ik niet. Ohja Toronto Zoo. Ligt wel een klein stukje buiten Toronto.
Auto is af te raden. Tenzij je Staat New York bedoelt, maar NYC zou ik echt niet aan beginnen met een auto. Parkeerplaats is zeer moeilijk te vinden en als je het vindt betaal je de hoofdprijs. Daarnaast is het ook niet echt ontspannen rijden daarquote:Op dinsdag 3 juni 2008 17:39 schreef Vidacz het volgende:
[..]
Okee.
[..]
Montréal is een optie. We zaten ook al aan New York te denken, is dat in een paar uur te doen qua afstand met auto/trein?
Wasaga beach is inderdaad the place to be. Ik had er niks te zoeken in de winter, maar een goede vriend van me heeft daar in de vakantie gewerkt en die vond het echt leuk daar.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 18:49 schreef boerinnetje het volgende:
Ook Toronto heeft een pretpark. Canada's Wonderland. Heb het zelf nog niet bezocht, maar de familie is er helemaal dol van.
En in de zomer is er in Toronto elk weekend wel een (groots) festival, wanneer gaan jullie?
Verder is er rond Toronto van alles te doen, maar waar zijn jonkies geinteresseerd in?
Wij wandelen veel, maar het is hier natuurlijk niet zo spectaculair als in Vancouver (bijvoorbeeld). Zusterlief was erg geinteresseerd in de Mennonieten, maar betwijfel of dat zo interessant is voor jullie. Wel goed te doen, dik uur met de auto vanuit Toronto. (St Jacobs, Elmira, Waterloo)
Als je aan een strand denkt, dan denk je natuurlijk aan Wasaga beach, het strand van de GTA. Wel anderhalf uur ten noorden van Toronto, Georgian Bay area...
Heb geen idee van vervoer, heb een chauffeur
Waren we ook al van plan, heb ik veel over gehoord.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 18:49 schreef boerinnetje het volgende:
Ook Toronto heeft een pretpark. Canada's Wonderland. Heb het zelf nog niet bezocht, maar de familie is er helemaal dol van.
Dat is nog niet zeker. Waarschijnlijk vanaf half juli tot half augustus. Hoeveel zou een kaartje voor zo'n festival gemiddeld kosten?quote:En in de zomer is er in Toronto elk weekend wel een (groots) festival, wanneer gaan jullie?
Ah, genoeg stranden dus. Zullen we zeker eens bekijken dan. Bedankt voor je feedback.quote:Verder is er rond Toronto van alles te doen, maar waar zijn jonkies geinteresseerd in?
Wij wandelen veel, maar het is hier natuurlijk niet zo spectaculair als in Vancouver (bijvoorbeeld). Zusterlief was erg geinteresseerd in de Mennonieten, maar betwijfel of dat zo interessant is voor jullie. Wel goed te doen, dik uur met de auto vanuit Toronto. (St Jacobs, Elmira, Waterloo)
Als je aan een strand denkt, dan denk je natuurlijk aan Wasaga beach, het strand van de GTA. Wel anderhalf uur ten noorden van Toronto, Georgian Bay area...
Heb geen idee van vervoer, heb een chauffeur
Hm, NYC zit er dan niet in.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 18:32 schreef tevebe het volgende:
[..]
Auto is af te raden. Tenzij je Staat New York bedoelt, maar NYC zou ik echt niet aan beginnen met een auto. Parkeerplaats is zeer moeilijk te vinden en als je het vindt betaal je de hoofdprijs. Daarnaast is het ook niet echt ontspannen rijden daarTrein is wel ee optie. Ik ben zelf vanaf Montreal met de trein gegaan en dat was 10,5 - 11,5u in een trein zitten. Er waren wel een paar mooie uitzichten, maar 11,5u in een trein is lang
NYC is wel een hele leuke stad waar een week zo voorbij vliegt
Daar zou ik zeker heengaan als de jonkies wat ouder zijn. Trouwens Niagara Falls is alleen leuk voor hooguit 2-3uurtjes. Daarna begon ik me te ergeren aan het hoge kermis gehalte. Kinderen zullen het wel kunnen waarderen.quote:
En we zoeken nog een goedkope car rental. We zijn 23, dus graag een waar ze niet zoveel toeslag berekenen. Weet iemand nog een goede? Ik had zelf RentaWreck gevonden maar daar mag je maar 200km per dag mee rijden. Ik neem aan dat dat excl. brandstof is..quote:Op vrijdag 13 juni 2008 10:11 schreef Numbie het volgende:
M'n vriend en ik hebben net retourtje Toronto geboekt voor 698,- voor twee weken begin augustus bij Martinair.
Voetfetisht.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:16 schreef tevebe het volgende:
[..]
Na de varkensboer nu weer een seriemoordenaar?
sixth foot in a size 10 running shoe was found Wednesday on a beach on Tyee Spit near Campbell River. (CBC)quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:32 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Voetfetisht.
Gelukkig draag ik geen sportschoenen, dus ik loop geen gevaar.
Kut, ik heb wel 10.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:41 schreef tevebe het volgende:
[..]
sixth foot in a size 10 running shoe was found Wednesday on a beach on Tyee Spit near Campbell River. (CBC)
Ik heb size 9.5 dus ik hoef me ook geen zorgen te maken
Als-ie z'n tenen maar gewassen heeft.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:49 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ga je ff lekker zwemmen kom je ineens boven met een teen in je mond
Je kunt weer rustig zwemmen. De voet was van een dier.quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:35 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Als-ie z'n tenen maar gewassen heeft.
Hippe beer dan, met z'n Nike gympies.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 13:20 schreef tevebe het volgende:
[..]
Je kunt weer rustig zwemmen. De voet was van een dier.
De mode van Canada kennende zal het wel om DC of Airwalks gaanquote:Op vrijdag 20 juni 2008 21:38 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Hippe beer dan, met z'n Nike gympies.
Zolang het maar geen Burberry is.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 22:41 schreef tevebe het volgende:
[..]
De mode van Canada kennende zal het wel om DC of Airwalks gaan
In Banff is kun je de meeste trails zo bereiken b.v. vanaf de hot springs en cave and basinquote:Op zondag 22 juni 2008 02:01 schreef WooZ het volgende:
Iemand hier die alleen naar Glacier, Yoho, Banff en Jasper NP's is geweest?
Ik wil daar zowieso naartoe, maar ik vraag me af hoe makkelijk het is om bij diverse trailheads te komen. (althans ik neem aan dat je toch wel een aantal mooie wandelingen kan maken daar) Kom net bv uit Yellowstone en daar is het onmogelijk om zonder auto aan trails te gaan beginnen
Het enige wat ik er verder nog wil doen is richting Golden, om te raften
Er wonen gelukkig geen marokkanen of turken die met nepkleren patsenquote:Op maandag 23 juni 2008 10:30 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Zolang het maar geen Burberry is.
[ afbeelding ]![]()
ok txquote:Op maandag 23 juni 2008 21:30 schreef tevebe het volgende:
In Banff kun je oa Sulphur oplopen. Ik heb er zelf geen gedaan. Ik heb geen conditie en het was hartje winter.
Maligne Lake(jasper), Peyto Lake, Moraine Lake, Bow valley Parkway. Banff in de zomer is gekkenhuis. Heel erg druk. Dan is jasper veel leuker terwijl het in de winter juist andersom is.quote:Op maandag 23 juni 2008 22:38 schreef WooZ het volgende:
[..]
ok tx
Maar wat zijn de must-see's in de rockies allemaal?
glacies np?
lake louise?
banff?
jasper?
golden? (raften)
radium hot springs?
ligt er zeg maar op de weg tussen banff / jasper nog veel meer wat de moeite waard is?
en is alles makkelijk per openbaar vervoer te bereiken?
en kan je vanuit die plekken ook wat hiken? en is dat ook allemaal goed te bereiken per bus?quote:Op maandag 23 juni 2008 22:44 schreef tevebe het volgende:
[..]
Maligne Lake(jasper), Peyto Lake, Moraine Lake, Bow valley Parkway. Banff in de zomer is gekkenhuis. Heel erg druk. Dan is jasper veel leuker terwijl het in de winter juist andersom is.
Greyhound stopt wel in Jasper, Banff en Lake Louise. Bow valley is een andere weg van Banff naar Lake Louise. Daar zal de bus dus niet komen. Moraine lake ligt op de weg naar Lake Louise. Maligne Lake en Peyto lake neem ik aan van niet. Of het moet al een lokale bus zijn.quote:Op maandag 23 juni 2008 23:06 schreef WooZ het volgende:
[..]
en kan je vanuit die plekken ook wat hiken? en is dat ook allemaal goed te bereiken per bus?
Ik heb samen op 31 augustus 2007 een auto gekocht op East Hastings. Burnabyquote:
Wel veel Chinezen in dure auto's merkte ik.quote:Op maandag 23 juni 2008 21:31 schreef tevebe het volgende:
[..]
Er wonen gelukkig geen marokkanen of turken die met nepkleren patsen
Hopelijk kan ik na mijn studie naar Canada gaan
Haha dat stuk is al veel verbeterd. Ik merkte duidelijk verschil tussen Augustus 2007 en Maart 2008. Ze hebben nog een kleine 2 jaar en ze moeten nog wel behoorlijk wat doen, maar hopelijk lukt het ze. En trouwens.. Ik ga toch niet naar Whistler voor de OS. Ik wil in Vancouver zijn en bij het Holland House.quote:Op woensdag 25 juni 2008 20:43 schreef Koploperkopper het volgende:
[ afbeelding ]
Ziet de Sea to Sky highway er trouwens nogsteeds zo uit? Ze moeten wel opschieten, 2010 zijn de spelen toch?
Richmond is idd vol met chinezen. Downtown ook wel veel, maar in Richmond moet je blanken gaan zoeken.quote:Op woensdag 25 juni 2008 13:26 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Wel veel Chinezen in dure auto's merkte ik.
[ afbeelding ]
Mooi glas is niet lelijk.
Deze foto heb ik gemaakt ergens in Oktober vorig jaar.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:22 schreef tevebe het volgende:
[..]
Haha dat stuk is al veel verbeterd. Ik merkte duidelijk verschil tussen Augustus 2007 en Maart 2008. Ze hebben nog een kleine 2 jaar en ze moeten nog wel behoorlijk wat doen, maar hopelijk lukt het ze. En trouwens.. Ik ga toch niet naar Whistler voor de OS. Ik wil in Vancouver zijn en bij het Holland House.
Kaartjes gaan oktober de verkoop in. Ik ga een poging doen om kaartjes te krijgen. Hopelijk lukt het en anders lijkt het me nog super gaaf (keigaaf zelfsquote:Op woensdag 25 juni 2008 22:27 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Deze foto heb ik gemaakt ergens in Oktober vorig jaar.
Je gaat naar de spelen in 2010?Gaaf! Neem me mee!
Met die ATV-tour zijn we toen ook over het terrein van de bobsleebaan in aanbouw gereden, enorm project zeg, moeilijk bereikbaar ook sommige stukken (met grote SUV, met een quad is het een makkie).
Klopt ja, gehele personeel van het hotel om bij te komen van de vlucht was daar compleet aziatisch. Wel vriendelijk, in de pub van het hotel kreeg ik een grote portie nacho's voor de prijs van een kleine, heerlijk zo als het voor je lichaam al 4 uur in de morgen is.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:23 schreef tevebe het volgende:
[..]
Richmond is idd vol met chinezen. Downtown ook wel veel, maar in Richmond moet je blanken gaan zoeken.
quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:30 schreef tevebe het volgende:
[..]
Kaartjes gaan oktober de verkoop in. Ik ga een poging doen om kaartjes te krijgen. Hopelijk lukt het en anders lijkt het me nog super gaaf (keigaaf zelfs) om daar rond te lopen. Jammer dat het schaatsen in Richmond (spreek uit Lichmond HAHAHA) is.
ATV-tour heb ik niet gedaan. Weer een reden om terug te gaan
Ik heb veel in Richmond moeten werken en heb iedere keer weer moeten lachen om de reclameborden en reclame op de ruiten. Alleen maar chinezen komen daarin voor. Terwijl je overal in Vancouver dezelfde winkels ziet met andere mensen op reclameborden.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:30 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Klopt ja, gehele personeel van het hotel om bij te komen van de vlucht was daar compleet aziatisch. Wel vriendelijk, in de pub van het hotel kreeg ik een grote portie nacho's voor de prijs van een kleine, heerlijk zo als het voor je lichaam al 4 uur in de morgen is.![]()
Stuk beter dan de Middle-East-ergens taxichauffeur gozer, chagrijnige pik zeg, was geen goede eerste indruk.Reed als een bezetene (zag 'em 130 aantikken op de verbindingsweg van het vliegveld
), en de riemen waren stuk, fijn.
Kaartje voor de finale kost 775$ nu. Veel succes op de zwarte markt. Als je zoveel geld hebt wil ik je ook wel mijn rekeningnr geven.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:33 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]![]()
Kaartjes zullen wel rap uitverkocht zijn, zoals gewoonlijk. Dan maar weer de zwarte markt afspeuren.Lijkt me wel gaaf om bij het ijshockeyen aanwezig te zijn. Wilde ik op m'n afgelope reis ook al bezoeken, er speelde toen alleen niemand geloof ik. Beetje schreeuwen met domme petjes op en hotdogs vretend.
Geen idee meer wat ik toen heb betaald, was maar een kort stukje, Abercorn Inn gingen we toen heen met de taxi, volgende ochtend met de shuttlebus terug naar het vliegveld om de huurauto op te halen. Verder daar niet echt rond gelopen of op reclameborden gelet.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:33 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ik heb veel in Richmond moeten werken en heb iedere keer weer moeten lachen om de reclameborden en reclame op de ruiten. Alleen maar chinezen komen daarin voor. Terwijl je overal in Vancouver dezelfde winkels ziet met andere mensen op reclameborden.
Surrey is trouwens vol met Pakistanen.
De taxi vond ik trouwens qua prijs nog best meevallen. Van Downtown Van naar vliegveld voor 25$ ofzo.
Owh, dan hoop ik maar dat 't niet de zwarte markt wordt.quote:Op woensdag 25 juni 2008 22:34 schreef tevebe het volgende:
[..]
Kaartje voor de finale kost 775$ nu. Veel succes op de zwarte markt. Als je zoveel geld hebt wil ik je ook wel mijn rekeningnr geven.
Misschien kunnen we wel een fokreunie houden in 2010
Met een beetje pech ben ik dan net wegquote:Op woensdag 25 juni 2008 22:40 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Geen idee meer wat ik toen heb betaald, was maar een kort stukje, Abercorn Inn gingen we toen heen met de taxi, volgende ochtend met de shuttlebus terug naar het vliegveld om de huurauto op te halen. Verder daar niet echt rond gelopen of op reclameborden gelet.
[..]
Owh, dan hoop ik maar dat 't niet de zwarte markt wordt.
Met een beetje geluk zit ik in 2010 ergens in Canada voor 1 of andere studie/opleiding iets in die vorm. Prima idee zo'n Fok Reunie.
Per 1 september IBMS.quote:Op woensdag 25 juni 2008 23:50 schreef Koploperkopper het volgende:
Je kunt 'em best geven, veel zin heeft 't alleen niet.
Wat studeer je eigenlijk als ik vragen mag?
Ah.quote:Op donderdag 26 juni 2008 09:30 schreef tevebe het volgende:
[..]
Per 1 september IBMS.
Heb jij al een pilotenopleiding gevonden?
Wist niet dat de brandstof zo duur is geworden voor de Canadezen.quote:Op maandag 30 juni 2008 17:09 schreef tevebe het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Granville bridge
[ afbeelding ]
Wat een weertje
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lions Gate
[ afbeelding ]
Ja ze hebben alleen geen contacten met uni's in Canada, maar mss kan ik zelf iets regelen. En omgeving Vancouver heeft mijn voorkeur.quote:Op maandag 30 juni 2008 17:13 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Ah.Wel leuk om daarmee de wereld rond te gaan.
Mwah, wel een aantal gevonden, wil gewoon graag een gesprek met ze aanknopen, dat ze me kunnen laten zien hoe de woning eruit ziet etc. Meteen een goed excuus om naar Toronto te gaan.![]()
Heb al wel gave auto's gezien, Saab 93 of 95 ('00 of nieuwer), 2.0 met high-pressure turbo, 200pk, handgeschakelde 5-bak, 5000$ CAD
Echt een lachertje.
Eerst nog even hier een beetje klussen.
Hahaquote:Op maandag 30 juni 2008 17:14 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Wist niet dat de brandstof zo duur is geworden voor de Canadezen.![]()
Mileage was wel wat hoog, 190.000 ofzo, maar dan nog. DO WANT!quote:Op maandag 30 juni 2008 17:19 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ja ze hebben alleen geen contacten met uni's in Canada, maar mss kan ik zelf iets regelen. En omgeving Vancouver heeft mijn voorkeur.
Dat is trouwens wel erg goedkoop voor een Saab. Misschien is de motor kapot, haha. Of de prijzen liggen daar nog veel lager dan in het westen.
Ik moet nog steeds iets vinden om te beunen. Ik werk nu wel fulltime, maar extra geld kan geen kwaad
Wel kut met al die bergen, zie hier al tegen bruggen op.quote:Op maandag 30 juni 2008 17:20 schreef tevebe het volgende:
[..]
HahaIk zou best zo'n tocht willen maken. Ik vermoed ook dat het tempo niet echt hoog ligt. Dat zou dan goed uitkomen, want mijn conditie is niet echt goed te noemen.
Die eerste foto, is dat ten oosten van de uitkijk toren?quote:Op maandag 30 juni 2008 17:23 schreef tevebe het volgende:
Gastown
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja daar zou ik wel kunnen wonen
Wat een stad![]()
\quote:Op maandag 30 juni 2008 17:37 schreef WooZ het volgende:
Zijn al die foto's van gister?
Relaxed weertje was het idd zeg, warmste dag van het jaar tot nu toe. Eerst lekker voetbal kijken met paar honderd lui in Library Square Pub, daarna lekker lopend naar huis en ik heb voor het eerst in m'n leven gegolfd, 18 holes pitch & putt in Stanley Park, wat uber-gaaf zeg!
Baan was een groot biljartlaken, waar ondertussen eens een wasbeertje of eekhoorntjes zo tussen je doorlopen
Explorer had 241k bij aanschaf. Maandje later stond ie al op 253k. Verbruikte meer olie dan de gemiddelde olietanker bij zich heeft,quote:Op maandag 30 juni 2008 17:35 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Mileage was wel wat hoog, 190.000 ofzo, maar dan nog. DO WANT!
't Is dat ik met mezelf heb afgesproken nooit werk te doen waar ik zelf ook geirriteerd door zou raken, maar misschien kun je je ziel verkopen en telemarkt werk doen in de avonduren, schijnt best leuk te verdienen.
[..]
Wel kut met al die bergen, zie hier al tegen bruggen op.
Was trouwens wel ergens in September/Oktober 2007 een fiets-iets voor politieagenten, geloof dat ze van Victoria naar Tofino aan het fietsen waren tegen kanker(?). Kom je daar met 90 de bocht omzetten.
quote:Op maandag 30 juni 2008 17:47 schreef tevebe het volgende:
[..]
Explorer had 241k bij aanschaf. Maandje later stond ie al op 253k. Verbruikte meer olie dan de gemiddelde olietanker bij zich heeft,
Telemarketing lijkt me dus echt 100x niks. Ik heb eventjes een klein callcentre gemanaged, maar daar werd ik al gek van.
Victoria - Tofino is ook een kutstuk om te fietsen. Wel mooi, maar jammer dat je langs die incest plaatsjes komt.
Ik woon kwartiertje fietsen van MAA. Niet echt een strandtent hier in de buurt. Ik verdien nu wel aardig, maar iets op de zaterdag is wel welkom.quote:Op maandag 30 juni 2008 19:21 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Hmm, serveren in een strandtent ofzo? (geen idee waar je woont) Zitten leuke foois bij.
Die nederzettingen? Of bedoel je Parksville enzo?
Wat een leventjequote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:00 schreef WooZ het volgende:
maar eind vd middag ff potje golfen weer en dan idd wel relaxen bij the english bay ja
Kun je die niet mailen/pmen? Ik wil nog steeds een foto vanaf die lokatie laten afdrukken en inlijsten. Post die andere ook meteen even als je tijd/zin hebtquote:Op woensdag 2 juli 2008 17:19 schreef WooZ het volgende:
tvb ik had toch ooit iets belooofd?![]()
[ afbeelding ]
ik heb er ook ngo wel een paar met vuurwekr op de achtergrond
\quote:Op woensdag 2 juli 2008 17:22 schreef WooZ het volgende:
oja de horizon staat scheef maar dat corrigeer ik nog wel etc. etc. vandaag dagje kayakken bij deep cove
Mooie foto'squote:Op donderdag 3 juli 2008 07:49 schreef WooZ het volgende:
Een foto zegt soms meer dan 1000 woorden![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik sta er soms van te kijken hoeveel ik uit een 175 euro camera kan halen
Ik heb 10 dagen vlakbij Dijon gezeten (anderhalf uurtje rijden). Mooie omgeving daar, maar het weer werkte niet echt mee.quote:Op donderdag 17 juli 2008 23:15 schreef WooZ het volgende:
Waar in Frankrijk ben je geweest?
Ik heb toevallig net weer een paar fototjes online gezet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ben bij Pemberton geweest, maar toen was het al heel donkerquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:34 schreef WooZ het volgende:
1e foto is op 225km ofzo van vancouver, s2s en dan 20km voorbij pemberton, zo'n beetje (zo niet de) mooiste dayhike in omgevind vancouver
ja nog maar 2 weekjes, dan nog 18 dagen rondreizen vancouver/the island en dan naar seattle/hawaiiquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:48 schreef tevebe het volgende:
[..]
Ik ben bij Pemberton geweest, maar toen was het al heel donkerZiet er iig heel mooi uit. Het begint voor jou nu ook wel op te schieten of niet?
Nog een maandje Canada dus. Ga je het missen? Al is Hawaii natuurlijk ook niet slechtquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:53 schreef WooZ het volgende:
[..]
ja nog maar 2 weekjes, dan nog 18 dagen rondreizen vancouver/the island en dan naar seattle/hawaii
ja de totale onafhankelijkheid en leven zonder agenda in de setting van Vancouver, dat is niet misquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:55 schreef tevebe het volgende:
[..]
Nog een maandje Canada dus. Ga je het missen? Al is Hawaii natuurlijk ook niet slecht
Plannen om nog terug te gaan?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:02 schreef WooZ het volgende:
[..]
ja de totale onafhankelijkheid en leven zonder agenda in de setting van Vancouver, dat is niet mis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |