Ja, tijdens een verkoudheid waardeer je je slaap pas echt.quote:
true, true. Had ik een paar weken geleden ook. En dan 'sochtends, wanneer je eindelijk wat hebt geslapen, wakker worden en een oase van zakdoekjes op de grond zien liggenquote:Op zaterdag 12 april 2008 08:09 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ja, tijdens een verkoudheid waardeer je je slaap pas echt.
Bwhehehe. Ja. En er dan ook nog uit moeten om te werken, maar dat gedeelte heb ik toch maar geskiptquote:Op zaterdag 12 april 2008 08:10 schreef BrandX het volgende:
true, true. Had ik een paar weken geleden ook. En dan 'sochtends, wanneer je eindelijk wat hebt geslapen, wakker worden en een oase van zakdoekjes op de grond zien liggen
verstandig. Soms heeft verkoudheid meer prio dan werkenquote:Op zaterdag 12 april 2008 08:11 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Bwhehehe. Ja. En er dan ook nog uit moeten om te werken, maar dat gedeelte heb ik toch maar geskipt.
quote:Op zaterdag 12 april 2008 08:13 schreef BrandX het volgende:
[..]
verstandig. Soms heeft verkoudheid meer prio dan werken
quote:Op zaterdag 12 april 2008 09:15 schreef BrandX het volgende:![]()
![]()
Dus jij was het!
![]()
Lammetje bruut vermoord
quote:Op zaterdag 12 april 2008 09:22 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
ja, sorryhet schaap had geen kans... het stond er zo zielig en mn vriendin maar zeggen laten we het ophangen aan een boom!!! ik keek dat beessie zo aan ,het beessie keek terug met van die waterige oogjes.. zo onschuldig dus begon ik het te wurgen. Want als het 1 ding niet tegen kan is smeken als je niks gedaan hebt.
na afloop was mn woede nog niet gekalmeerd, ik sneed het beest door de helft en haalde de ingewanden eruit.
De ingewanden zagen er smakelijk uit , dus ik moest ze ergens drogen voor ik ze ging bakken en opeten.
dus ik gooide ze over een routebord neer want dat had een groot oppervlak waardoor het eerder droogde.
ik ging maar slapen, mn woede gekalmeerd.
(dit voorval speelde plaats in noord groningen en heeft dus geen enkele relatie tot het nieuwsbericht, en is zeer fictief)
Jep, hier thuis is niemand, in de straat zie ik niemand, vogeltjes fluiten,quote:Op zaterdag 12 april 2008 10:24 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
is het daar ook zo rustig als hier?
ai, daar gaat je rust.quote:Op zaterdag 12 april 200810:32 schreef vdvorst het volgende:
[..]
Jep, hier thuis is niemand, in de straat zie ik niemand, vogeltjes fluiten,
ow, en ineens hoor ik een boor...
hey Jortquote:Op zaterdag 12 april 200810:34 schreef JortK het volgende:
Tering BX wat een verhaal zo op de zaterdagochtend [afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |