Wat dacht je van de fit en kwalitet?quote:Op maandag 23 juni 2008 15:54 schreef bear87 het volgende:
Maar in principe is elke dry jeans toch uniek? Als het goed is zijn ze allemaal geheel ongewassen en donkerblauw;) Of ie nou van Levi's Nudie of Blue blood is. Dry jeans is zo eenvoudig en simpel dat je naar mijn idee over het algemeen niet of nauwelijks kunt spreken van een uniek dry jeans merk.
Uniek wordt ie nadat je hem lang gedragen hebt zonder te wassen
De kwaliteit was nou juist het puntquote:Op maandag 23 juni 2008 17:36 schreef ThomazZ87 het volgende:
[..]
Wat dacht je van de fit en kwalitet?
quote:drytillyoudie.nl daar verkopen ze ook de Masa nog.
ik ookquote:Op dinsdag 24 juni 2008 01:15 schreef Salt_Seafood het volgende:
Wat is er zo raar aan 33/32??
Ik heb 32/32 en ben heel normaal! :p
quote:
Same Here, ik heb vooral dikke bovenbenen door Voetbal/Fietsen dus die Thin Finn achtige gevallen kan ik nooit aan.quote:Op woensdag 25 juni 2008 16:38 schreef mercurial3 het volgende:
[..]
kheb 34/34 en heb bijna geen vet, alleen spier.
Is die nieuwe SJ een dry? Waar liggen ze zo goedkoop in de sale?quote:Op woensdag 25 juni 2008 15:27 schreef Koentj het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn Nudies, ik heb vandaag een SJ black en een SJ gekocht. Samen voor 110,-
Ff op de volgorde van links naar rechts
Low Slim Jim, Thin Finn, Slim Jim(zwart), Slim Jim dry
Ik ook niet, een ES of een oversized SJ gaat nog wel, maar ik koop iig geen SJ meer.. Wil niet weer zo snel een crotch ripquote:Op woensdag 25 juni 2008 17:25 schreef Mr_DG het volgende:
[..]
Same Here, ik heb vooral dikke bovenbenen door Voetbal/Fietsen dus die Thin Finn achtige gevallen kan ik nooit aan.
Ik heb ook de AJDH, en liep ie maar veel uit, want de mijne zit knetter strak nog na 8 maanden bijnaquote:Op woensdag 25 juni 2008 20:23 schreef Seam het volgende:
Ik heb mijn eerste dry jeans binnen![]()
Toch maar de AJDH gedaan. Ben benieuwd of hij veel uitloopt, want hij zit nu al een klein beetje los.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |