zijn dat niet die andere 8 of 10 meter barrels van VDL? of waren het echt fryskers?quote:Op dinsdag 3 juni 2008 01:27 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik heb ze anders ook al in de stadsdienst van Almere gespot
Het komt in ieder geval wel weer een stap dichterbijquote:Op dinsdag 3 juni 2008 17:49 schreef JeePee83 het volgende:
Hiero staat het loonbod weergegeven. Dank u Veolia
onderzoeken worden dus NIET medemogelijk gemaakt door het streek vervoerquote:Op woensdag 4 juni 2008 11:10 schreef Willy84 het volgende:
Nou wat een onderzoek! Normaliter hebben ze 3 jaar voor zo'n onderzoek nodig. Nu kan het ineens in 3 en een halve dag. Prachtig
Ze zullen wel moeten, de busbedrijven gaan het vast niet trekken als hun bussen 3 jaar lang niet gereden wordenquote:Op woensdag 4 juni 2008 11:10 schreef Willy84 het volgende:
Nou wat een onderzoek! Normaliter hebben ze 3 jaar voor zo'n onderzoek nodig. Nu kan het ineens in 3 en een halve dag. Prachtig
ow maar! XX rijd hier nog redelijk hoorquote:Op woensdag 4 juni 2008 15:57 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ze zullen wel moeten, de busbedrijven gaan het vast niet trekken als hun bussen 3 jaar lang niet gereden worden
quote:Televaag schrijft:
Nepbushalte voorkomt weglopen
AMSTERDAM - Duitse verpleeghuizen hebben een middel gevonden tegen weglopende Alzheimerpatiënten. Buiten het terrein zijn nepbushaltes geplaatst. Patiënten die daar op de bus wachten kunnen zo eenvoudig door het personeel worden opgespoord. Het komt vaak voor dat politieagenten vermiste patiënten moeten zoeken die op weg zijn naar een niet-bestaand thuis of familieleden. De gemiddelde leeftijd van de patiënten is 84. Hun korte termijngeheugen werkt bijna niet meer, het lange termijngeheugen wel. "Het klinkt gek maar het help echt", zegt Franz-Josef Goebel, voorzitter van de hulporganisatie "Old Lions". "Ze herkennen het bord van de bushalte en denken dat als ze maar wachten, ze wel thuiskomen." Verplegers benaderen de mensen bij de bushalte voorzichtig, zeggen dat de bus later komt en nodigen de wachtenden uit voor een kop koffie. Vijf minuten later zijn ze vergeten waarom ze met de bus wilden.
meteen in een andere CAO trappen graagquote:Op woensdag 4 juni 2008 20:01 schreef Peterselieman het volgende:
Ik heb zostraks gehoord dat er maar een vervoerder heeft ingeschreven voor de concessie Zuid-Oost Fryslân en dat is NS dochter Qbuzz.
Dat is omdat Arriva zich heeft teruggetrokken. Arriva vindt deze regio simpelweg niet winstgevend genoeg om zich daar uit te kunnen leven.quote:Op woensdag 4 juni 2008 20:01 schreef Peterselieman het volgende:
Ik heb zostraks gehoord dat er maar een vervoerder heeft ingeschreven voor de concessie Zuid-Oost Fryslân en dat is NS dochter Qbuzz.
Nou , er zitten stickers op de zijkant met Frysker, dus dan mag ik er toch vanuit gaan dat ze het zijn.quote:Op woensdag 4 juni 2008 00:00 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
zijn dat niet die andere 8 of 10 meter barrels van VDL? of waren het echt fryskers?
quote:Op woensdag 4 juni 2008 01:11 schreef Willy84 het volgende:
Wanneer gaan die stinkbussen weer rijden?
Dat kan nog wel een paar weken gaan duren. Tenzij de bonden en werkgevers tot elkaar komen maar dat verwacht ik niet.quote:
beter! dan zijn ze hier niet meerquote:Op donderdag 5 juni 2008 01:07 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nou , er zitten stickers op de zijkant met Frysker, dus dan mag ik er toch vanuit gaan dat ze het zijn.
hm dat worden dus nog kut bussen naar schoolquote:Op woensdag 4 juni 2008 23:40 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dat is omdat Arriva zich heeft teruggetrokken. Arriva vindt deze regio simpelweg niet winstgevend genoeg om zich daar uit te kunnen leven.
nogal simpel..quote:Op donderdag 5 juni 2008 01:48 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat kan nog wel een paar weken gaan duren. Tenzij de bonden en werkgevers tot elkaar komen maar dat verwacht ik niet.
Als ze weer gaan rijden weten ze wel gelijk van welke bussen de accu's allemaal slecht zijn. Die starten dan niet meer.
Dat doen ze al, want voor elke niet gereden dag ontvangt de vervoerder geen subsidie. En dan kan het bedrag aan gemiste inkomsten snel oplopen.quote:Op donderdag 5 juni 2008 10:01 schreef Ou-Tannu het volgende:
nogal simpel..
laat de consessie verlenders gewoon BOETES opleggen voor elke NIET Gereden dag. met terug werkende kracht!moet je opletten hoesnel het gedaan is!
das niet voldoende hequote:Op donderdag 5 juni 2008 17:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat doen ze al, want voor elke niet gereden dag ontvangt de vervoerder geen subsidie. En dan kan het bedrag aan gemiste inkomsten snel oplopen.
Dat lijkt me eerder ja, die 1000 euro ligt niet echt iemand van wakkerquote:Op donderdag 5 juni 2008 17:59 schreef Peterselieman het volgende:
Ehm, het gaat voor al die concessies samen meer dan een miljoen per week wat de vervoerders mislopen!!
dan schijf je er een paar nulletjes bijquote:Op vrijdag 6 juni 2008 08:40 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat lijkt me eerder ja, die 1000 euro ligt niet echt iemand van wakker
Duvedec is ook geen merk lamlul. APTS idem. Heb ik ooit beweerd dat ik konzuquind ben?quote:Op maandag 9 juni 2008 18:02 schreef Peterselieman het volgende:
Frysker is geen merk, maar een concept van xx, dus die mag van het lijstje geschrapt worden
Of bedoel je gewoon lege topics?quote:Op maandag 9 juni 2008 18:07 schreef Alexxxxx het volgende:
Staat nog een niet merk tussen, +1 kudd0w voor de persoon die die aanwijst.
Edit: twee zelfs!
Whehequote:Op maandag 9 juni 2008 18:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Of bedoel je gewoon lege topics?Want dan zal ik die Säffles nog ff opnieuw posten
Waardeloos modje zegquote:Op maandag 9 juni 2008 18:21 schreef Alexxxxx het volgende:
Nee.
Het zou hier ook van toepassing kunnen zijnquote:Op maandag 9 juni 2008 19:22 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nee, het gaat nu over BuzzyBee. Daar ben ik een waardeloze admin.
quote:18:30 10 Juni 2008
Busstaking mag niet in de spits
De chauffeurs van Arriva, Connexxion en Veolia mogen van de rechter doorgaan met hun staking, maar alleen buiten de spitsuren. De rechter in Groningen heeft daarmee deels de eisen ingewilligd van de provincies Groningen, Friesland en Drenthe en reizigersvereniging Rover.
De uitspraak gaat 12 juni in, en geldt voor twee maanden en alleen voor de drie noordelijke provincies, al wordt wel verwacht dat de uitspraak effect zal hebben op de andere provincies.
De chauffeurs voeren sinds eind april actie voor een betere cao. Na beperkte acties wordt er sinds 1 juni in grote delen van het land gestaakt.
quote:Connexxion zegt ’nee’ tegen concessie Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) – Connexxion gaat geen offerte aanbieden voor de concessie Bus Streek Overig van de Stadsregio Rotterdam. Dit heeft het vervoersbedrijf woensdag bekendgemaakt. Doordat de NS onbeperkt mag toetreden op de markt voor het streekvervoer, kan er volgens Connexxion concurrentie plaatsvinden op basis van arbeidsvoorwaarden. Het vervoersbedrijf vindt dat onacceptabel.
De NS heeft een goedkopere cao met een lagere pensioenpremie dan geldt voor chauffeurs in het streekvervoer. Zeventig procent van de exploitatiekosten zijn loonkosten. Daarom kan de NS concurreren op arbeidsvoorwaarden, vindt Connexxion.
dr schijnen meer routes te veranderenquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:12 schreef Peterselieman het volgende:
Zag vandaag dat de route van lijn 22 gewijzigd gaat worden. Kwam vanochtend opeens 2 haltepalen tegen, waarna ik op onderzoek uit ben gegaan. Blijkt dat de oude route richting Goutum gereden gaat worden, waarna via de noordelijke weg richting Drachtsterbrug gereden gaat worden. Wel een langere omweg zo te lezen, maar het is niet anders.
jammer van t biermerkquote:Op donderdag 12 juni 2008 20:40 schreef Peterselieman het volgende:
Als je aan het werk bent, zie je nog eens wat
Zoals deze bus die achter een hek staat in Grou:
[ afbeelding ]
jaquote:Op vrijdag 13 juni 2008 18:59 schreef Dr_Flash het volgende:
109 Teletekst vr 13 jun
***************************************
Akkoord bussen,toch nog stakingen
***************************************
` De vakbonden en werkgevers in het
streekvervoer hebben na een nacht en
een dag praten een principe-akkoord
bereikt over een nieuwe cao.Toch gaan
de stakingsacties voorlopig door,"als
stok achter de deur",zegt de FNV.
In het akkoord gaan de partijen ervan
uit dat staatssecretaris Huizinga van
Verkeer inderdaad met geld over de brug
komt.De partijen werden het eens over
een cao voor 1,5 jaar,met een in twee
fasen doorgevoerde loonstijging van
5,5 procent.
Het overleg begon gisteravond om half
negen in een hotel in Bussum en ging
tot het einde van de middag door.
***************************************
volgende nieuws weer & verkeer sport
Goed bezig ja, het lijkt godverdomme België wel. Kutstakers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |