Belachelijk hm. Hij kan er gewoon bij gaan zitten. Huub, Claire, Sebas, Anouk en Palma zitten gewoon hardop te praten over het huwelijk. NIks geheims aan.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:21 schreef miesy het volgende:
sjesus, brian moet weer afluisteren, terwijl ze gewoon openlijk in de tuin aan het praten zijn.
HIj heeft dat gesprek zogenaamd afgeluisterd. Dat is niet zo hoor, want volgens mij was Jaap niet bij dat gesprek (hand vragen aan Claire's vader). Dus dit heeft Jaap van de FEBO.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:26 schreef beequeen het volgende:
Hoe zit dat nou met Jaap???? Eerst zegt hij tegen Huub dat hij los wil gaan op Amanda, nu zit samen met B en A af te luisteren.![]()
BTW: Hoe weet Jaap wat papa Ron aan de telefoon tegen Huub gezegd heeft?
ik denk net als dat huub wist wat lieke en naad tijdens hun bezoek tegen amanda hebben gezegd,quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:26 schreef beequeen het volgende:
Hoe zit dat nou met Jaap???? Eerst zegt hij tegen Huub dat hij los wil gaan op Amanda, nu zit samen met B en A af te luisteren.![]()
BTW: Hoe weet Jaap wat papa Ron aan de telefoon tegen Huub gezegd heeft?
Dat bedoel ik dus. Belachelijk dat dit soort info doorgegeven wordt, ik vind dat toch echt privé.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:29 schreef Spaarne het volgende:
HIj heeft dat gesprek zogenaamd afgeluisterd. Dat is niet zo hoor, want volgens mij was Jaap niet bij dat gesprek (hand vragen aan Claire's vader). Dus dit heeft Jaap van de FEBO.
quote:Op vrijdag 11 april 2008 12:26 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Ze zitten in de ontkenningsfase maar dat duurt niet lang meer: http://www.clipser.com/watch_video/156927
Ach het intervieuw met Brian toen duurde 2 dagen.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:29 schreef beequeen het volgende:
Holy Mozes, PoekieRoekie nog steeds in gesprek met Ricardo.
precies.... zo zie ik hem ookquote:Op vrijdag 11 april 2008 12:59 schreef Spaarne het volgende:
Wat een nepper die Ricardo zeg. Een vat vol psyschische problemen.
Doodongelukking nepvogeltje.
ze wilen bonden met anouk, wat een Masterplan weer!quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:33 schreef Spaarne het volgende:
Haha, Amanda en Brian gaan heel opzichtig interesse tonen voor Sebas en Anouk. "Waar woon je?", "Wat voor studie doe je?" "Heb je verkering?"
Goh, wat spontaan.
Ik hoop dat Joris komt na het vertrek van Sebastiaan.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:36 schreef Spaarne het volgende:
Komt Joris eigenlijk nog? Of is Sebas voor hem in de plaats?
Ik had mij juist zo verheugd op Joris.
It runs in the family.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:38 schreef rooie3 het volgende:
Zo en Kenneth krijgt al een schoonheidsbehandeling,wat een hebberd zeg.
Zei ze dat? Ik verstond: 'straffere behandeling' oftewel 'een heftige behandeling'. Claire is met fruitzuur behandeld.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:40 schreef beequeen het volgende:
Slijmspoor weer in de bocht. Ze heeft Claire geen masker gegeven, ze wilde haar een straffende behandeling geven, kutwijf.![]()
Tegen B en A: Het is het met mijn favoriete stelletje? MUTE.
klopt hoor.....quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:42 schreef Spaarne het volgende:
[..]
Zei ze dat? Ik verstond: 'straffere behandeling' oftewel 'een heftige behandeling'. Claire is met fruitzuur behandeld.
Ze zei echt een straffende behandeling, dat verstond ik tenminste. Ik zie dat Desii het ook anders verstond, raar.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:42 schreef Spaarne het volgende:
Zei ze dat? Ik verstond: 'straffere behandeling' oftewel 'een heftige behandeling'. Claire is met fruitzuur behandeld.
Hahah die figuren op nowlive sporen echt van geen meter!quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:31 schreef Rens_Wilders het volgende:
[..]
Dit-is-toch-om-je-te-bescheuren
![]()
Ja ik volg het 24 uur per dag via de live-streams, ik wil niet met mijn achternaam op de radio, maarre er zijn dus mensen die worden door de beeldvorming op tv zo slecht neergezetEn de jongen die het hele programma draagt, die wordt zegmaar de hele tijd benadeeld ten opzichte van een stelletje waarvan ik geen namen wil noemen.... bla bla bla
![]()
![]()
![]()
Is seks met dieren al verboten?quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:48 schreef Copycat het volgende:
Misschien kan Amanda ook even voor Fries bukken?
Kleine moeite, na dat kinderarmpje van Brian?
En is weer eens wat anders: een knol in je hol.
Zolang je er geen plezier aan beleeft, mag het. Dus geen probleem in het geval van 3 times a year orgasm Amanda.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:50 schreef Spaarne het volgende:
Is seks met dieren al verboten?
Of mag het nog?
Nieuwe carriere voor Brian - dan is ie straks goed in 20 dingen.
Dat zei Ricardo ook al toen Poekie binnenkwam. En Poekie bevestigde dat. En ze schrijft altijd heeeeeeeeel leuk over Ricardo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |