Nou dan kan je zo solliciteren bij de IT hierquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:19 schreef Yesse het volgende:
[..]
Nee.Ik weet een hoop maar die IP adressen
Ja das waar, maar in een kantoor van een paar honderd man wordt 't denk ik lastig om snel een vrij IP te krijgenquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:22 schreef nicomart het volgende:
zo ik ben ook weer uitgeluncht..
Kan je niet gewoon handmatig een ipadres invullen knullert? Ik weet niet hoeveel rechten je hebt op je eigen computer, maar als je zelf een ipadres kan invullen, dan kan je natuurlijk een niet conflicterend ip invullen en heb je dus geen last meer
mja.. het lijkt erop alsof er al wat mensen zijn die dat op die manier hebben gedaan, want volgens mij is het bijna onmogelijk om conflicten te krijgen als de DHCP server de ipadressen uitgeeft.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:26 schreef plukkert het volgende:
[..]
Ja das waar, maar in een kantoor van een paar honderd man wordt 't denk ik lastig om snel een vrij IP te krijgen
Zou je denken?quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:24 schreef plukkert het volgende:
[..]
Nou dan kan je zo solliciteren bij de IT hier
Ja dat moet het haast wel zijn idd, ach ik zal er es een paar keer blind op schietenquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:28 schreef nicomart het volgende:
[..]
mja.. het lijkt erop alsof er al wat mensen zijn die dat op die manier hebben gedaan, want volgens mij is het bijna onmogelijk om conflicten te krijgen als de DHCP server de ipadressen uitgeeft.
quote:
Oooh spannendquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:41 schreef nicomart het volgende:
Ik moest even mijn verslag van het interview afmaken en in de mail gooien naar de persoon die ik had geinterviewd.
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:44 schreef Angel_of_Dth het volgende:
15 studiepunten erbij.
Project gehaald met een 8 (ik was als enige bij de bespreking door een treinongeluk, maar dat maakt niet uit, de punten zijn binnen). Hetzelfde cijfer voor aanwezigheid/inzet/samenvattingen van de stof enzo (onzin, maar ja) en het tentamen gehaald met een 6,2. Dus alle punten van de afgelopen periode zijn binnen.
Weekend.
Ja.. spammertquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:47 schreef nicomart het volgende:
[..]
ok ok ok ok... maar het was wel kwartet
Dat voelen wij met z'n allen feilloos aanquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:42 schreef Yesse het volgende:
[..]Dat ben ik ja, elke keer als ik even wat te doen heb zit het binnen 5 minuten vol. En dan verveel ik me en dan zegt niemand wat
Dat is niet liefquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:49 schreef plukkert het volgende:
[..]
Dat voelen wij met z'n allen feilloos aan
quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:50 schreef Yesse het volgende:
[..]
Dat is niet liefHoe is het met de IP adressen?
Je hebt nog wel gepostquote:Op vrijdag 11 april 2008 13:52 schreef plukkert het volgende:
[..]
Mja heb er al 12 minuten geen last van..Record!
Zal je natuurlijk zien dat net als ik dit wil posten alles in elkaar stort
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |