Het is wel een omgekeerd Cinderella idee, ipv trouwen mag ze dan weer zijn rotzooi opruimen terwijl hij met een ander trouwt.quote:Op woensdag 9 april 2008 17:12 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Nee, ze gaan haar bellen of ze het wil.
En ik vraag me af hoor, of ze Brian gaat confronteren met zijn "gedrag" jegens Amanda.
Maar ik denk niet dat ze komt, ze zou wel gek zijn toch?
Ja, krijgen we alles weer opnieuw, de confrontaties met Palma, het wordt één groote deja vu..quote:Op woensdag 9 april 2008 17:15 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Het is wel een omgekeerd Cinderella idee, ipv trouwen mag ze dan weer zijn rotzooi opruimen terwijl hij met een ander trouwt.
maar... ???quote:Op woensdag 9 april 2008 17:20 schreef Dementor het volgende:
Jij bent af en toe een beetje vreemd maar......
dat kan ze wel van brian hebben natuurlijk, net als amanda, want vergeleken bij huub is brian een schatje.quote:Op woensdag 9 april 2008 17:14 schreef Copycat het volgende:
Sumiere berichtgeving op VV:
[..]
Als Lieke akkoord gaat met deze poetsjob, is ze nog triester dan ik al dacht. Je eerst voor hoer laten uitschelden en vervolgens dienstertje spelen. Hoe mediageil kun je zijn?
Tuurlijk, same old, same old, ik hoop dat ze de eer aan zich zelf houdt, maar als ze het doet mag ze wel eens een babbeltje met Brian maken.quote:Op woensdag 9 april 2008 17:18 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Ja, krijgen we alles weer opnieuw, de confrontaties met Palma, het wordt één groote deja vu..
Dat is dan ook weer zoquote:Op woensdag 9 april 2008 17:22 schreef miesy het volgende:
dat kan ze wel van brian hebben natuurlijk, net als amanda, want vergeleken bij huub is brian een schatje.
zolang je maar vergelijkt met huub, dan zit de rest goed.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |