Ik bedoel ik doe dat niet gelijk, en dacht misschien slaap jij op menselijke tijdenquote:Op maandag 7 april 200823:07 schreef Za-giniipiggu het volgende:
Of aan mij. Ik heb ook veranderskills.
Ik slaap niet.quote:Op maandag 7 april 2008 23:10 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ik bedoel ik doe dat niet gelijk, en dacht misschien slaap jij op menselijke tijden
Hij slaapt niet.quote:Op maandag 7 april 2008 23:10 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ik bedoel ik doe dat niet gelijk, en dacht misschien slaap jij op menselijke tijden
Hey je moet mij niet rood maken met en dan zeggen dat ik maar 2 spellen heb gespeeldquote:
hoe kun jij tien punten hebben?quote:
Ga nu niet gelijk weer wegquote:Op maandag 7 april 200823:23 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Hey je moet mij niet rood maken met en dan zeggen dat ik maar 2 spellen heb gespeeld [afbeelding]
Sorry, moest 5 zijn.quote:Op maandag 7 april 2008 23:23 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Hey je moet mij niet rood maken met en dan zeggen dat ik maar 2 spellen heb gespeeld
5 keer gewonnen, 1 keer verloren. 10 punten.quote:Op maandag 7 april 2008 23:25 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
hoe kun jij tien punten hebben?
en average klopt niet
verders ziet het er goed uit
edit: niet goed opgelet ;{
het maakt mij eigelijk niet uit. maar voor de andere spelers uit B zou ik het logischer vinden als Liquidootje voor spek en bonen mee doetquote:Op maandag 7 april 2008 23:34 schreef Queen_Bee het volgende:
Okay, niemand gevonden voor B maar Liquidootje wil wel tegen B spelen zodat zij net zoveel spelen als wij. Dit heeft dan geen betrekking op hem, hij ligt er hoe dan ook uit.
Wat mij betreft mag hij ook wel voor echt spelen in B, zodat hij dus eventueel ook nog door zou kunnen gaan. Maaaaarr, ik heb het gevoel dat jullie h et daar niet eens mee zullen zijndus zegt u het maar
onee laat maar zitten. ik moet gaan slapenquote:Op maandag 7 april 2008 23:37 schreef zarGon het volgende:
Update, kleine foutje weggehaald en incluis 1-1 van krioro en lynda verwerkt:
[ afbeelding ]
[..]
Sorry, moest 5 zijn..
[..]
5 keer gewonnen, 1 keer verloren. 10 punten.
Welke average klopt er niet?
Wat is dat nu weer. Ik kon vandaag de hele dag voor spek en bonen mijn thing doenquote:Op maandag 7 april 2008 23:34 schreef Queen_Bee het volgende:
Okay, niemand gevonden voor B maar Liquidootje wil wel tegen B spelen zodat zij net zoveel spelen als wij. Dit heeft dan geen betrekking op hem, hij ligt er hoe dan ook uit.
Wat mij betreft mag hij ook wel voor echt spelen in B, zodat hij dus eventueel ook nog door zou kunnen gaan. Maaaaarr, ik heb het gevoel dat jullie h et daar niet eens mee zullen zijn [ afbeelding ] dus zegt u het maar
Wegens tijdgebrekgaat zG tegen B spelen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |