Dat maakt het des te dommer van Ajax en mogen ze Lindgren bedanken dat hij wel verstandig is geweest.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:10 schreef Prosac het volgende:
nogmaals, die clausule was geen eis van Ajax, maar van Lindgren zelf. Ajax wist niet hoe snel het ja moest zeggen op het overname bod van Groningen. Nog nooit zo snel beklonken volgens mij.
dat scheelt natuurlijk al snel een miljoen of 8 in marktwaarde.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:17 schreef _Mike_ het volgende:
Ja Lindgren is inderdaad net wat ouder, 2 maanden en 13 dagen
Overigens kan je zeggen dat het een domme zet van Ajax is maar dat valt ook nog wel mee, je krijgt 3 miljoen voor Maduro en je kan voor 2.5miljoen Lindgren terug kopen, lijkt mij duidelijk wat je dan doet.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:18 schreef toma het volgende:
[..]
dat scheelt natuurlijk al snel een miljoen of 8 in marktwaarde.
denk dat de comma verkeerd staatquote:Op dinsdag 8 april 2008 00:22 schreef Dr.Daggla het volgende:
Schijnt dat Quaresma voor 7.5 miljoen te koop is..
Precies, je koopt er zelfs nog een betere speler voor terug.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:23 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Overigens kan je zeggen dat het een domme zet van Ajax is maar dat valt ook nog wel mee, je krijgt 3 miljoen voor Maduro en je kan voor 2.5miljoen Lindgren terug kopen, lijkt mij duidelijk wat je dan doet.
Die staat ook te springen om naar Ajax te komen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:22 schreef Dr.Daggla het volgende:
Schijnt dat Quaresma voor 7.5 miljoen te koop is..
Je kan het altijd proberen met Van Basten aan het roer..quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:26 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Die staat ook te springen om naar Ajax te komen.
Je kunt zeggen wat je wilt maar het is natuurlijk nooit slim om een speler weg te doen en hem 2 jaar later met verlies terug te kopen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:23 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Overigens kan je zeggen dat het een domme zet van Ajax is maar dat valt ook nog wel mee, je krijgt 3 miljoen voor Maduro en je kan voor 2.5miljoen Lindgren terug kopen, lijkt mij duidelijk wat je dan doet.
Verlies? Hij is alleen maar gegroeid hoor.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:28 schreef toma het volgende:
[..]
en hem 2 jaar later met verlies terug te kopen.
Je gooit alleen wel 2,5 miljoen in een putje. Je had m ook 2 jaar kunnen verhuren aan Groningen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:31 schreef Nashje het volgende:
[..]
Verlies? Hij is alleen maar gegroeid hoor.
Tering zeg, ben je mongool ofzo? Maduro is (voor een talent) al op relatief late leeftijd weggegaan. Lindgren is net wat ouder en komt net pas bij Ajax, zal daar nog wel even blijven. Hij moet zich immers nog helemaal in de kijker spelen bij clubs die 10 miljoen of meer kunnen betalen. Die hebben hem echt niet bij Groningen gezien. En tegen die tijd is hij transfervrij of heeft ie verlengd nou in het laatste geval lijkt 10 miljoen me helemaal uitgesloten. Daarnaast is hij wel een aardige speler, maar geen speler waar je niet om heen kunt. Je kunt hem rustig op de bank zetten hij zal niet gaan mokken en de kantjes er van af lopen. Nee 10 miljoen zie ik hem niet opleveren.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:17 schreef _Mike_ het volgende:
Ja Lindgren is inderdaad net wat ouder, 2 maanden en 13 dagen
Dat is altijd makkelijk praten achteraf natuurlijk. Lindgren was toen niet goed genoeg en dan is het simpel zat. Wegwezen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:34 schreef toma het volgende:
[..]
Je gooit alleen wel 2,5 miljoen in een putje. Je had m ook 2 jaar kunnen verhuren aan Groningen.
quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:35 schreef TerroRobbie het volgende:
Hij moet zich immers nog helemaal in de kijker spelen bij clubs die 10 miljoen of meer kunnen betalen. Die hebben hem echt niet bij Groningen gezien.
Ajax kennende vragen en krijgen ze wel de volle pond. Maar wat maakt het uit als je het toch niet uitgeeft.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:34 schreef Dr.Daggla het volgende:
Hmm, nu lees ik weer dat Ajax 22 miljoen euro wil hebben voor Huntelaar. In de Engelse pers zie je overal 25 miljoen POND (31+ miljoen euro) voorbij komen.
Mag toch hopen dat Ajax meer vangt dan 30. Een spits die zoveel scoort moet je de absolute hoofdprijs voor vangen.
Laat Chelsea, Real en ManU maar flink opbieden..
Van Basten zal inderdaad niet investerenquote:Op dinsdag 8 april 2008 00:43 schreef toma het volgende:
[..]
Ajax kennende vragen en krijgen ze wel de volle pond. Maar wat maakt het uit als je het toch niet uitgeeft.
Bassie gaat dat geld wel goed gebruiken hoor, let maar op.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:43 schreef toma het volgende:
[..]
Ajax kennende vragen en krijgen ze wel de volle pond. Maar wat maakt het uit als je het toch niet uitgeeft.
Nou een enkele uitzondering daargelaten dan misschien. Maar dan nog... Op basis van wat wedstrijdjes bij Fc Groningen (met alle respect) zal echt geen enkele club 10 miljoen voor hem neerleggen. Hij zal zich echt nog moeten bewijzen bij Ajax op het hoogste (Nederlandse) niveau.quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:42 schreef Prosac het volgende:
![]()
Ik denk inderdaad dat een club als Fiorentina alleen maar puur voor Silva op de tribune heeft gezeten
Wat zei defour nog ?quote:Op dinsdag 8 april 2008 00:45 schreef Radegast het volgende:
[..]
Bassie gaat dat geld wel goed gebruiken hoor, let maar op.
Die koopt Poepon terugquote:Op dinsdag 8 april 2008 00:44 schreef De_Ananas het volgende:
Van Basten zal inderdaad niet investeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |