Haha ja ik was erbij die dag. zag het voor mijn neus gebeuren.quote:Op maandag 14 april 2008 17:26 schreef nanana het volgende:
doet me denken aan dat gelanceerde stuurtje een paar jaar terug op composlot!
Dat is ook fucking gevaarlijkquote:Op maandag 14 april 2008 23:08 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Haha ja ik was erbij die dag. zag het voor mijn neus gebeuren.
Die barschuit van skoll heeft Euros trouwens niet aangezeten. Stond helaas wel vooraan bij de bar toen het gedonder begon, dus voorzover ik nog droog was kon het vanaf toen vergeten.
Bij onze bar hangt een oude skiff boven. Bij de ''barovername'' proberen ze altijd dat ding naar beneden te krijgen door met 10 man er aan te gaan hangen. Levensgevaarlijk natuurlijkquote:Op dinsdag 15 april 2008 03:27 schreef cryforhelp het volgende:
We hebben een goed feestje gemist dus?
Maar weid eens uit, want ik snap bij god niet waar het over gaat...
Mannetjes bij hun stropdas pakken is altijd leukquote:
Brasfeestjes met Nereus, Laga en Njordquote:Op dinsdag 15 april 2008 11:44 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Mannetjes bij hun stropdas pakken is altijd leuk
En blijkbaar ben jij niet bekend met het Skollcup feest aangezien het altijd één grote teringzooi is!
Laga en Njord nooit gezienquote:Op dinsdag 15 april 2008 13:10 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Brasfeestjes met Nereus, Laga en Njord
A.s. zaterdag ben ik weer van de partij op de Nereus Carpit Noctem.quote:Op dinsdag 15 april 2008 15:16 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Laga en Njord nooit gezien![]()
Maar bij ons was het dus Nereus + Aegir + nog iets
Hopen dat het met de slotwedstrijden net zo gaat als vorig jaar![]()
Ik ben er overdag niet, 's avonds wel met een maat van Vidar denk ikquote:Op dinsdag 15 april 2008 23:07 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
A.s. zaterdag ben ik weer van de partij op de Nereus Carpit Noctem.
We starten misschien ipv in een C4+ in een B4 (mits beschikbaar) en anders in een gladde vier..
Want één van ons heeft blik getrokken als invaller op de Skoll Cup en mag niet meer in C4+
Heej hipness. Ik ben er ook bij. Vanwege mijn blessure gaan we niet meer starten in het H4+ veld, en kunnen dus ook niet onze titel verdedigen. Erg zuur, dus die moeten we nu aan 'Heerlyck' overlaten.quote:Op dinsdag 15 april 2008 23:07 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
A.s. zaterdag ben ik weer van de partij op de Nereus Carpit Noctem.
Ik heb redelijk wat verstand van comporoeien, en dit staat nergens in de officieele reglementen vermeld. Dus tenzij het een Triton-ding is of het vermeld staat in de bepalingen van de HCN mag jullie ploeggenoot gewoon in een C4 starten als hij dat tijdens de OOCUZ-Opening ook mocht.quote:Op dinsdag 15 april 2008 23:07 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Want één van ons heeft blik getrokken als invaller op de Skoll Cup en mag niet meer in C4+
Correct.quote:Op vrijdag 18 april 2008 18:29 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Ik heb redelijk wat verstand van comporoeien, en dit staat nergens in de officieele reglementen vermeld. Dus tenzij het een Triton-ding is of het vermeld staat in de bepalingen van de HCN mag jullie ploeggenoot gewoon in een C4 starten als hij dat tijdens de OOCUZ-Opening ook mocht.
Uhm, ik heb ook de randstad en de heineken 2006 gestart, en ik mocht gewoon de hele c4 competitie roeien... Dus tenzij hij in een hele vreemde categorie jeugd heeft geroeid (misschien niet in een juniorenveld?) mag hij gewoon de c4competitie roeien hoor (of ik ben ook illegaal regioroeister)quote:Op zaterdag 19 april 2008 13:10 schreef Kluupkluup het volgende:
ok,, het zit zo:
Onze slag heeft aan jeugdroeien gedaan en heeft zijn hele roeijeugd-fase er rekening mee gehouden dat hij bepaalde (nationale) wedestrijden niet mocht starten omdat hij wilde gaan studentenroeien. Nu heeft zijn coach een fout gemaakt door hem destijds te laten starten bij zowel de Randstad 2006 en de Heineken van dat jaar.
Wij krijgen een week voor de OOCUZ-opening te horen dat hij de gehele OOCUZ niet mocht starten (en dat terwijl nota bene onze eigen coach in het OOCUZ-bestuur zit). We gingen ervan uit dat als hij blik zou trekken in het B4-en veld bij de Skoll-cup dat hij dan ook de NCN niet meer mocht starten in het C4+ veld. Maar bij nader inzien mocht hij dat dus sowieso al niet.
Ik ga me even klaarmaken om naar Willen III te gaan nu.
Succes iedereen dit weekend!
Ik miste je al in de kwart finalen inderdaad.quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:57 schreef Pluizel het volgende:
[..]
Pff, vet kut: we waren net 9e tijdens de HCN omdat ons roer er scheef onder stond(lees: niet verticaal) en dat scheelde ons kostbare seconden, terwijl ik retelekker roeide! Dus toen mochten we al vrij snel naar huis...
quote:Op zaterdag 19 april 2008 23:29 schreef Sjobber het volgende:
[..]
Ik miste je al in de kwart finalen inderdaad.
Owja, je kan inderdaad woest kijken als slag
Ik stuurde de theta dames!Die zijn uiteindelijk 6de geworden. Mijn coachkindjes waren 5de
Vet leuke dag gehad zo. Kon alleen zelf niet meer starten wat ik wel jammer de bammer vond.
Kluup, was dat jullie B4 die tegen de brug ging?
Hm, ik heb jou niet gezien geloof ik. Ik was te druk met zieken op de stuur"kunsten" van al die onervaren stuurtjes in de C4'en Vrij arelaxed, haha.quote:Op zaterdag 19 april 2008 23:29 schreef Sjobber het volgende:
[..]
Ik miste je al in de kwart finalen inderdaad.
Owja, je kan inderdaad woest kijken als slag
Ik stuurde de theta dames!Die zijn uiteindelijk 6de geworden. Mijn coachkindjes waren 5de
Vet leuke dag gehad zo. Kon alleen zelf niet meer starten wat ik wel jammer de bammer vond.
Kluup, was dat jullie B4 die tegen de brug ging?
Das kutquote:Op zondag 20 april 2008 13:34 schreef Sjobber het volgende:
Nah ik heb je mogen aanschouwen voor het startgebied van de 2500m, waar we eventjes naast jullie lagen
Oh Ananas, stuurtouwtje knapte ofzo van die Triton boot. En ik geloof dat die zelfde boot zelfs 2x tegen de brug is gegaan...
Je had dan de OOCUZ niet mogen mogen doen eigenlijk..quote:Op zaterdag 19 april 2008 20:57 schreef Pluizel het volgende:
[..]
Uhm, ik heb ook de randstad en de heineken 2006 gestart, en ik mocht gewoon de hele c4 competitie roeien... Dus tenzij hij in een hele vreemde categorie jeugd heeft geroeid (misschien niet in een juniorenveld?) mag hij gewoon de c4competitie roeien hoor (of ik ben ook illegaal regioroeister)
Dit is al genoeg.. H4K maakt dus niet uit, wél de Randstad.quote:Aan de OOCUZ C4+ Competitie mogen daarom slechts de volgende roeiers mee doen:
1. Roeiers die de gehele competitie behoren tot de categorie ‘onervaren’ als bedoeld in Art. 14
lid 2 van het RvR van de KNRB.
2. Roeiers die niet behoren tot de categorie ‘onervaren’ mits:
- Ofwel in het seizoen 2006-2007 slechts is uitgekomen in velden bedoeld voor
lenteleden;
- Ofwel voorafgaand aan de competitie slechts in juniorenvelden is gestart, mits dit niet
op nationale wedstrijden is geweest met uitzondering van de Heineken en de Head.
Een ploeg mag bestaan uit maximaal zeven personen, waarvan er maximaal één jeugdroeier mag
zijn.
Ik geloof dat die regels dit jaar extra aangescherpt zijn, dus het kan best zijn dat er vorig jaar nog niet zo streng op gecontroleerd werd, of dat de regeltjes gewoon iets soepeler waren. Maar volgens jouw verhaal had jullie slag inderdaad niet aan de OOCUZ mee mogen doen. De bepalingen voor een normaal Onervaren C4-veld zijn zelfs strenger dan die van de OOCUZ, daar mogen nl. helemaal geen jeugdroeiers en/of lenteleden aan meedoen, tenzij deze nog nooit een wedstrijd hebben gestart.quote:Op zondag 20 april 2008 15:42 schreef Kluupkluup het volgende:
Dit is al genoeg.. H4K maakt dus niet uit, wél de Randstad.
hehe, crash van die andere Triton B4 stond er ook mooi opquote:Op maandag 21 april 2008 11:55 schreef De_Ananas het volgende:
http://www.campus.tv/index.php?action=showmovie&movieid=1197
Bij 1.56 zijn wij![]()
Ja, nu staan ze er eindelijk!quote:Op maandag 21 april 2008 12:45 schreef Pluizel het volgende:
Ik wil foto's van de HCN! Die van de AA-race staan wel op de nereus site, maar verder niks.
Poepen jullie nooit voor de wedstrijd?quote:Op donderdag 24 april 2008 10:48 schreef Kluupkluup het volgende:
haha, heerlijke foto weer.... Ik zit op 3..
[ afbeelding ]
waaat ik zit in jullie ploegpresentatie als jullie zitten te ergometeren aan 't begin... xD (0:35)quote:
ik heb blik getrokken op de skoll cupquote:Op dinsdag 22 april 2008 13:47 schreef De_Ananas het volgende:
Kheb een Ipod gewonnen met de Skoll cup
Kheb liever een Ipodquote:Op vrijdag 25 april 2008 00:27 schreef Bellah het volgende:
ik heb blik getrokken op de skoll cup![]()
[ afbeelding ]
(links)
November was mee doen met de selectie. Lente '08 roeleertquote:Op vrijdag 25 april 2008 07:47 schreef Apoc2003 het volgende:
Waar zijn alle wedstrijdroeiers gebleven?![]()
![]()
Ben net terug uit t ziekenhuis! Operatie geslaagd, dus hopelijk over een paar weken weer coachen en op naar OJL '09quote:Op vrijdag 25 april 2008 07:47 schreef Apoc2003 het volgende:
Waar zijn alle wedstrijdroeiers gebleven?![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |