misschien moet je je volgende keer dat je een huisdier neemt en daar ook verantwoordelijkheid over krijgt eens inlezen wat je in huis haalt. Een zwangerschap is niet iets leuks of grappigs even tussendoor, dat beest dient verzorging te krijgen, speciaal voedsel en er moeten zaken geregeld worden voor de kittens.quote:
quote:Op zondag 6 april 2008 17:13 schreef Laton het volgende:
[..]
misschien moet je je volgende keer dat je een huisdier neemt en daar ook verantwoordelijkheid over krijgt eens inlezen wat je in huis haalt. Een zwangerschap is niet iets leuks of grappigs even tussendoor, dat beest dient verzorging te krijgen, speciaal voedsel en er moeten zaken geregeld worden voor de kittens.
leuk een nestje, terwijl je niet eens kunt zien of POES een kater of een vrouwtje is. Mensen als jij verdienen geen dieren.
Wat een onzin.quote:Op zondag 6 april 2008 17:23 schreef Laton het volgende:
3 jaar geen dierenarts = 3 jaar niet ingeënt. ja je zorgt slecht voor je poes
Inderdaad. En bovendien doet ongetwijfeld de rest van de wereld het wel. Ze zit hier in een hof met een stuk of.. 5-8 andere katten. Geen zwervers, stuk voor stuk gezond. Komen geen andere katten binnen. What's the problem. Dat beestje heeft het heerlijk.quote:Op zondag 6 april 2008 17:40 schreef Isegrim het volgende:
De antistoffen blijven minstens vier, vijf jaar actief. Elk jaar inenten is onzin en zakkenvullerij van DA's.
NOU ENquote:Op maandag 7 april 2008 04:21 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Dieren zijn drachtig, mensen zijn zwanger..
Jezus, stel je niet zo aan. We hebben het over een kat en de natuur, niet over rocketscience. Geloof me, ik heb mijn zaken prima in orde, en ben capabel genoeg om voor een kat te zorgen, dankje. Ik wee tniet wat voor niveau jij hebt dat je het zo zwaar inschat, ik kan het aan. Volledig.quote:Op maandag 7 april 2008 02:53 schreef je_ouwe_moer het volgende:
Wat wil je nu eigenlijk met dit topic?
Je kat is niet gecastreerd, niet ingeënt, je weet eigenlijk niks over hoe het zit met asiels en nestjes, je weet niet eens hoe een mannetjeskat heet of eruitziet, je laat je kat maar dekken en gaat je dan afvragen of ze zwanger is? En vervolgens zeg je dat je je kat toch volgend jaar gaat dumpen bij iemand anders omdat je gaat emigreren. Mijn vraag: waarom laat je nog meer katjes ter wereld komen als je weet dat je voor deze al niet meer gaat zorgen? Of zie je ze gewoon als leuk entertainment dat je kunt nemen en weer wegdoen wanneer je wilt?
[edit] Oh en wat betreft die inenting, er zijn helaas veels te veel mensen die denkn zoals jij, van "ach die andere mensen doen het wel" en daardoor zijn er nog steeds uitbraken van (dodelijke) ziektes onder katten.
Mja, normaal doen we niet aan slotjes op verzoek maar ik denk idd dat dit topic niks meer wordquote:Op maandag 7 april 2008 08:53 schreef Oksel het volgende:
[..]
Jezus, stel je niet zo aan. We hebben het over een kat en de natuur, niet over rocketscience. Geloof me, ik heb mijn zaken prima in orde, en ben capabel genoeg om voor een kat te zorgen, dankje. Ik wee tniet wat voor niveau jij hebt dat je het zo zwaar inschat, ik kan het aan. Volledig.
Maargoed, ik ga een slotje aan vragen, dit had een leuk topic kunnen worden.. helaas verpest door mierenneukers en boomknuffelaars.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |