Ik val afquote:Op zondag 6 april 2008 09:36 schreef Leintjeuh het volgende:Lianne en Isa hebben eergister een eisenlijstje gepost voor de aanvang van de speeddates! Slank de zomer in #145 - Groeten uit de dieetclub
Moest er erg hard om lachen
Ik PM eigenlijk helemaal niet veelquote:
Ik was inderdaad bezig een date te regelen, wat ben je toch slim, Eucje.quote:Op zondag 6 april 2008 19:19 schreef Euc- het volgende:
[..]
Ik PM eigenlijk helemaal niet veel
Enne, jij wilt dus gewoon een date met dr, kom er dan voor uit, mietje
Steerquote:Op zondag 6 april 2008 19:23 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik was inderdaad bezig een date te regelen, wat ben je toch slim, Eucje.
Mijn zus heeft haar man ontmoet via internet. Dus als het niet in de sterren staat geschreven, staat het wel in mijn DNA geprint.quote:Op zondag 6 april 2008 19:32 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Steer![]()
Maar ik bedacht me net wel dat het hele ik-ken-je-via-internet-verhaal natuurlijk wel een beetje genant is, misschien.. Of niet?
Ok, dan heb ik er weer alle vertrouwen in, als het in jouw DNA staat dan huppel ik daar wel vrolijk bij meequote:Op zondag 6 april 2008 19:38 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Mijn zus heeft haar man ontmoet via internet. Dus als het niet in de sterren staat geschreven, staat het wel in mijn DNA geprint.
Ooooooh wat een hoop! En een schoon huis is fijn, en Indisch koken is nog fijner, leuk!quote:Op zondag 6 april 2008 19:39 schreef SeaOfLove het volgende:
Dekeuken
is
op
de
keukenvloer
na
KLAAR
![]()
![]()
![]()
Mijn voorraadkast is weer helemaal ingeruimd en ik heb nu zelfs ruimte over![]()
Afgelopen dagen dit allemaal gekocht bij de toko en (super)markt aan kruiden/specerijen en de rest
[ afbeelding ]
Ben behoorlijk verwend het weekend![]()
Zeg, als je maar weet dat het niet gebruikelijk is bij mij, om op een eerste date mijn DNA gelijk te gaan mengen met die van jou.quote:Op zondag 6 april 2008 19:43 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Ok, dan heb ik er weer alle vertrouwen in, als het in jouw DNA staat dan huppel ik daar wel vrolijk bij mee![]()
Omdat dat je nooit lukt of uuuhh..quote:Op zondag 6 april 2008 19:47 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Zeg, als je maar weet dat het niet gebruikelijk is bij mij, om op een eerste date mijn DNA gelijk te gaan mengen met die van jou.
Nee, zo ben ik ook helemaal niet! Ik ben een heel keurig meisje, dat moge duidelijk zijn. Ik heb alleen grenzeloos vertrouwen in jouw DNA, dus een daadwerkelijke inspectie kan dan best een tijdje achterwege blijven hoorquote:Op zondag 6 april 2008 19:47 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Zeg, als je maar weet dat het niet gebruikelijk is bij mij, om op een eerste date mijn DNA gelijk te gaan mengen met die van jou.
quote:
Ik moet zeker in het wondersponsjestopic kijken om te ontdekken waarom mijn leven zonder wonderspons nog leeg en incompleet is? Het klinkt heel exotisch en spannend iig...quote:
Jahh en ik had al het nodige staan natuurlijk, ben nu echt helemaal compleet volgens mijquote:Op zondag 6 april 2008 19:43 schreef Leonoor het volgende:
Ooooooh wat een hoop! En een schoon huis is fijn, en Indisch koken is nog fijner, leuk!
Als alle kamers gedaan zijn, en dan bedoel ik ook echt grondig gedaan zijn, en er is hier weer gewit enzo dan hou ik hier een mini-meet, maar dat kan dus nog wel even duren...alleen het witten in de huiskamer al gaat een tig maanden plan worden, ook alle deuren en deurposten moeten gedaan wordenquote:Op zondag 6 april 2008 19:52 schreef Bluezz het volgende:
SOL wat heerlijk zo'n voorraad, wanneer kunnen we komen proeven![]()
Idd jahquote:Op zondag 6 april 2008 20:18 schreef Bluezz het volgende:
Klinkt echt heel goed sol, soort nieuwe schone start
Hier moet eigenlijk ook alweer geschilderd worden, maar ik nodig toch gewoon mensjes uit hoor![]()
Ah geen wonder dat ik op je blog niets kon vinden.......quote:Op zondag 6 april 2008 20:25 schreef KrnKje het volgende:
Grrr, Google heeft tijd nodig om video te verwerken
Heb dat ding op picasa geupload, waar ik alles opzet, maar daarmee kun je niet een ding op je blog zetten voor die film, dus nu ook op google gezet, maar die is slooom....quote:Op zondag 6 april 2008 20:32 schreef Tezz het volgende:
[..]
Ah geen wonder dat ik op je blog niets kon vinden.......
Het lukt me inderdaad niet om hem helemaal te openenquote:Op zondag 6 april 2008 20:35 schreef KrnKje het volgende:
[..]
Heb dat ding op picasa geupload, waar ik alles opzet, maar daarmee kun je niet een ding op je blog zetten voor die film, dus nu ook op google gezet, maar die is slooom....
quote:Op zondag 6 april 2008 20:42 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Het lukt me inderdaad niet om hem helemaal te openen
En Steer, ik vind dit maar een spannend experiment jouwerzijds...
Nee lukt niet hoor. Ik zie je nog net wat drank in een pan mikken, maar verder laden doet ie echt niequote:Op zondag 6 april 2008 20:34 schreef KrnKje het volgende:
http://picasaweb.google.c(...)#5186199700188806018
Videootje
Komt goed hoor, bedankt voor de zorgenquote:Op zondag 6 april 2008 20:48 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat gevoel is wederzijdsen.
Je bent een grote en slimme meid, ik ga je handje loslaten nu![]()
Hier doet ie het primaquote:Op zondag 6 april 2008 20:49 schreef Tezz het volgende:
[..]
Nee lukt niet hoor. Ik zie je nog net wat drank in een pan mikken, maar verder laden doet ie echt nie
Euc- is toch minder de Sherlock dan hij altijd pretendeert, zonder hulplijnen komt hij nergens achterquote:Op zondag 6 april 2008 20:56 schreef Stereotomy het volgende:
Euc is me allemaal spannende vragen aan het stellen via PM, zeg.
Ik zal Euc een 50:50 joker geven.quote:Op zondag 6 april 2008 20:57 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Euc- is toch minder de Sherlock dan hij altijd pretendeert, zonder hulplijnen komt hij nergens achter.
Dat heb ik toen ook al eens gezegd, ik pretendeer helemaal niks, ik word direct in allerlei hokjes geduwdquote:Op zondag 6 april 2008 20:57 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Euc- is toch minder de Sherlock dan hij altijd pretendeert, zonder hulplijnen komt hij nergens achter.
quote:Op zondag 6 april 2008 20:34 schreef KrnKje het volgende:
http://picasaweb.google.c(...)#5186199700188806018
Videootje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |