Groningen heeft die onzin helemaal niet nodig. Leeuwarden is niks en het zal nooit wat worden.quote:Op woensdag 7 mei 2008 15:14 schreef Mof het volgende:
Het kost een ton, maar dan heb je ook wat.
Ik denk dat wij ons nu wel ei-hoofdstad van het noorden mogen noemen!
Leeuwarden-Groningen
1 - 0
quote:Op dinsdag 6 mei 2008 21:14 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Geen hond op straat, zo ken ik Leeuwarden.
quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:02 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Groningen heeft die onzin helemaal niet nodig. Leeuwarden is niks en het zal nooit wat worden.
Gast, ga je trauma ergens anders verwerken - dit is al de tweede keer dat ik dit geneuzel van je voorbij zie komen. We weten het nou wel.quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:12 schreef skiczukie het volgende:
Ik heb zes jaar in Leeuwarden gewoond, maar ik ben blij dat ik uit die pauperstad ben vertrokken. Mensen zijn onvriendelijk, een hele hoop kutzwervers, een gare bibliotheek waar je niks kan krijgen, werkloosheid, criminaliteit, er is gewoon helemaal niks. Jah, een grote Achmea-toren, en dat wordt dan meteen ook gezien als het meest in het oog springende aan Leeuwarden. Zelfs de trein naar Groningen is een hel.
Eei, ik kom niet aan met de vergelijking heh.quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:46 schreef Paladijn het volgende:
[..]
[..]
[..]
Gast, ga je trauma ergens anders verwerken - dit is al de tweede keer dat ik dit geneuzel van je voorbij zie komen. We weten het nou wel.
Ook in Groningen zitten zwervers (vaak dezelfde die om de x weken pendelen), ook Groningen heeft criminaliteit, worden studentjes in elkaar geschopt op stapavonden en zijn er mindere wijken, yadda yadda yadda. Bovendien is Groningen niet goed vergelijkbaar met Leeuwarden door de plek binnen de provincie (pak dan Assen/Emmen). De grootste gemeenschappelijke deler tussen die vier steden is de grote hoeveelheid gesubsidieerd werk en bedrijven, dat is m.i. de grootste tekortkoming van het noorden.
Ik woon overigens in Leeuwarden, werk in Groningen en wmb. is de fraaiste nederlandse stad Utrecht - ook niet echt bekend om de lage criminaliteit
Oew, spannend hoor.quote:Op woensdag 7 mei 2008 17:49 schreef Merson het volgende:
Ik zag allemaal mensen zwemmen bij de Noorderbrug vanmiddag.
Je bent gewoon jaloers.quote:Op woensdag 7 mei 2008 17:41 schreef -Jay-20- het volgende:
[..]
Groningen Stad #235, met een mooie plantsoenmeet
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 7 mei 2008 18:31 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Ik heb een huis gekocht in Groningen.
Niets om je voor te schamen toch? Ik heb alleen niet zoveel op met mensen die zwartgallig over Leeuwarden (of, Fryslan/Drenthe) praten en Groningen ondertussen verheerlijken.quote:Op woensdag 7 mei 2008 18:31 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Ik heb een huis gekocht in Groningen.
Drachten is IMHO het Almere van het noorden, heel snel gegroeid, maar er zijn daardoor alleen huizen. Leuk voor de politici om hun machtsbasis uit te breiden op basis van inwonertal, maar verder... Dat zie je overigens ook bij Leeuwarden wat > 100k inwoners wil en bij Leeuwarden/Groningen/Assen die economische banden aan willen halen met Hamburg om de randstedelingen te forceren (nog) meer in het noorden te investeren.quote:Op woensdag 7 mei 2008 15:40 schreef Mof het volgende:
Ik was er getuige van hoe de straat in Drachten werd schoongespoten. Maar, wat heeft het Drachten op de kaart gezet! Wie googlet op 'Blauwe weg' krijgt op de pagina 4 van de 6 verwijzingen naar Drachten!
Trouwens, NHLRebel, wat moet ik mij daar van voorstellen? Waarschuw eventjes als jullie met verfbommetjes gaan gooien!
Ik snap geen reet van je post. Leeuwarden heeft trouwens geen 100.000 inwoners en ben je wel eens in Almere geweest, dat is echt wel meer dan allen huizen.quote:Op woensdag 7 mei 2008 22:13 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Drachten is IMHO het Almere van het noorden, heel snel gegroeid, maar er zijn daardoor alleen huizen. Leuk voor de politici om hun machtsbasis uit te breiden op basis van inwonertal, maar verder... Dat zie je overigens ook bij Leeuwarden wat > 100k inwoners wil en bij Leeuwarden/Groningen/Assen die economische banden aan willen halen met Hamburg om de randstedelingen te forceren (nog) meer in het noorden te investeren.
Probleem blijft dat Leeuwarden/Drachten/Heerenveen zichzelf te veel/extreem willen profileren met als gevolg dit soort onzinnige kunstwerken en verspilling van belastinggeld.
Overigens:
NHLRebel is in besletten studinteferiening fan (âld-)studinten fan 'e Noordelijke Hogeschool Leeuwarden, oplieding Ynformatika.
De namme is ûntstien neidat in dosint oan'e NHL (Gerben Wiersma) de oprjochters 'Rebels' neamde fanwege de aksjes die se bytiden úthellen. Nei dizze útspraak hawwe der noch in grut tal fan Rebelske Aksjes west, mar de lêste pear jierren is dat stadichoan weromrûn.
Geen verfbommen dus, dat is niet rebels...
Hij zegt dan ook dat Leeuwarden 100k inwoners wil.quote:Op woensdag 7 mei 2008 22:19 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Leeuwarden heeft trouwens geen 100.000 inwoners
Ik blijf in Leeuwarden werken. Dat wordt elke dag met de sneltrein op en neer.quote:Op woensdag 7 mei 2008 21:30 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Uiteindelijk gaat het erom dat je je thuis voelt, dat moet je in je nieuwe huis ook wel lukken neem ik aanJe gaat ook werken in Groningen of met de trein pendelen?
quote:Op woensdag 7 mei 2008 16:12 schreef skiczukie het volgende:
Zelfs Juist de trein naar Groningen is een hel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |