failquote:Op zaterdag 5 april 2008 00:26 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk plekje om te ganken, guards kunnen je niet raken en met je ranged attacks kan je ervoor zorgen dat het bijna onmogelijk wordt nog de flightpath te bereiken. Alliance op mijn server zijn er behoorlijk kwaad om geworden. (Bijv een gast die naar z'n Horde char logde om mij uit te schelden)
Gister een /roll gedaan voor shadowang met een rogue, ik warrior had butcher slicer al, hij won met roll : 80 en ik roll: 45quote:Op vrijdag 4 april 2008 23:11 schreef sanakthe het volgende:
Ik word op dit moment geboost door SFK
ik wil die robe!!!!!!!!
quote:
Sommige Nederlanders zijn online wel irritant inderdaad, maar andere nationaliteiten zijn niet veel beter hoor. Rotte appels zitten er altijd wel tussen, ongeacht nationaliteit.quote:Op zaterdag 5 april 2008 21:05 schreef Ruzbeh het volgende:
Daar heb ik ook op gespeeld tot vandaag. Ik word schijtziek van al die mensen die nauwlijks Engels kunnen spreken, maar vooral de Nederlanders die ik af en toe zie en ook zie schelden. Nederlanders zijn echt ongelofelijk fucking irritant. Elke keer als ik een Nederlander zie dan is het wel iemand die de regels van de WoW servers aan z'n laars lapt.Ik ben al zo een tijdje negatief over de Europese WoW gemeenschap maar vandaag was het de druppel. Ik heb geen geduld meer voor dit soort shit. Europese MMO games zijn aan mij niet besteed.
Of Spaans?quote:
Nope. Lijkt me wel moeilijk om constant te pretenderen dat ik een female night elf ben.quote:Op zondag 6 april 2008 14:43 schreef tonks het volgende:
Ruzbeh, heb je al eens geprobeert op een RP server te spelen?
Ik speel ook op een RP-pvp server, en het kinderheids gehalte is heel laag op Ravenholdt.quote:Op zondag 6 april 2008 15:33 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Nope. Lijkt me wel moeilijk om constant te pretenderen dat ik een female night elf ben.
je ziet tig spambots gold selling spamming in de meest rare laten(lijkt bijna pron mail qua opbouw/taal gebruik) en hij denkt dat het allemaal legaal is? :Squote:Op maandag 7 april 2008 00:15 schreef vogelkooi het volgende:
Dat gold verkopen door de chineese is nog best sucsesvol, de guild leider van ons heeft vandaag 1000 gold gekocht, op een of andere site, en wij vroegen ons af kan hij nu ge-banned worden of worden gedelete door Blizzard?
Hijzelf wist er niks van af dat het niet erg goed is wat hij heeft gedaan.
Heb hem uit gelecht dat het illigaal is wat hij doet, maar wat voor gevolgen het heeft weten we niet.
Graag zou ik dat willen weten, het was overigens geen scam, hij heeft echt 1k gold nu erbij.
tonks? mischien is het wel jou gilder-gold.
Daarnaast sponsored hij daarmee 1 van de irritantste dingen in WoW, Gold spamquote:C. You agree that you will not
v. buy or sell for "real" money or exchange gold, weapons, armor, or any other virtual items that may be used in World of Warcraft outside the World of Warcraft platform;
Dat vertelde ik ook al, en dat zijn gold komt van een 14 jarig chineesje die 20 uur per dag wow aan het grinden is.quote:Op maandag 7 april 2008 09:06 schreef JanaX het volgende:
[..]
je ziet tig spambots gold selling spamming in de meest rare laten(lijkt bijna pron mail qua opbouw/taal gebruik) en hij denkt dat het allemaal legaal is? :S
Linkje naar wow site over goldselling:
http://www.wow-europe.com/en/info/faq/antigoldselling.html
[..]
Daarnaast sponsored hij daarmee 1 van de irritantste dingen in WoW, Gold spam![]()
![]()
![]()
![]()
Ok, ik ga dan een RP server uitproberen... ik zie wel hoe het gaat (klinkt iig positief). Maar als ik weer toch last krijg van sommige mensen dan zal ik gewoon definitief kappen met WoW.quote:Op zondag 6 april 2008 15:43 schreef Gierigesloeber het volgende:
[..]
Ik speel ook op een RP-pvp server, en het kinderheids gehalte is heel laag op Ravenholdt.
Deze waren uit die paar doosjes TCG-card gekomen die ik gekocht had. Viel wel mee met de huidige dollar koers!quote:
Ik ben 0/36000 hatered met Booty Bay (maar ik heb wel die Bloodsail Parrot). En elke keer als je met Landro lult dan komt zo'n bruiser je slaan. En uiteraard de patrols die ook lekker op je in komen meppen. Nee, mijn echte leven was niet in gevaar... :-Pquote:Op dinsdag 8 april 2008 10:22 schreef Mauro het volgende:
Had je je muis onder stroom gezet?
Was je aan het koorddansen tussen twee wolkenkrabbers?
Zat je op de rails van een druk traject?
Hoe kun je nou je eigen leven in gevaar brengen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |