Nee, als ik een topic open schrijf ik gewoon de bedoeling op.Ik wil dus een keer een erotische massage laten doen en ben benieuwd naar de ervaringen van anderen.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:37 schreef de_priester het volgende:
ókeeeeee verkapt ik-zoek-een-sexdate topic?
Het is helemaal geen oproep. Zijn er zoveel mensen die dit soort topics als oproep gebruken dat het niet meer mogelijk is om gewoon te informeren over erotische massages? Daar vraag ik namelijk iets over.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:39 schreef Frasier het volgende:
Dit soort oproepen komen altijd zó kansloos over, sorry
http://www.solar-plexus.nl/index1.htmlquote:Op dinsdag 15 april 2008 11:09 schreef MK6 het volgende:
google even op solar plexus. Laagdrempelig, discreet, netjes en niet extreem duur.
Succes!
en kopen?quote:Op dinsdag 15 april 2008 11:50 schreef Blind_Guardian het volgende:
* Blind_Guardian heeft een vriendin die er erg goed in is. Helaas alleen te reserveren door mij
![]()
Wat denk je zelfquote:
bij jouw thuis zeker?quote:Op woensdag 16 april 2008 05:42 schreef Onshore het volgende:
Ik zocht andere info op dit forum![]()
maar Ik heb wel ervaring in het geven van zo'n massage.
Wat kan ik je vertellen??
De massage is niet alleen voor te ontspannen, maar er wordt een bepaalde techniek gebruikt en de erogene zones stimuleerd.
Ik weet misschien nog wel waar je dit het beste zou kunnen doen.......
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |