abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59037554
Ik wil ook wel dat hij naar Utrecht komt, als ik zo die goals tegen woerden zag. Ben benieuwd naar deze, maandag maar weer ff N&R kijken.
  zondag 1 juni 2008 @ 02:41:40 #102
209984 Fener
oelala
pi_59042894
Spits nodig!!!!!!!!!!!!


Nog steeds geen opvolger voor Kuyt>Fortune gevonden
FENER!
FENER!
FENER!
FENER!
  maandag 2 juni 2008 @ 18:58:24 #103
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59075528
quote:
Op zondag 1 juni 2008 02:41 schreef Fener het volgende:
Spits nodig!!!!!!!!!!!!


Nog steeds geen opvolger voor Kuyt>Fortune gevonden
Willem van Hanegem zei net bij N&R dat ze 4 spitsen op het oog hebben, waarvan Coelho de goedkoopste is. (die zou zo'n 250.000 euro kosten)

En hij hoopt dat als men zegt dat 2 van die 4 spitsen het team beter zouden maken, dat van Seumeren uiteindelijk akkoord gaat en er dus 2 spitsen worden gekocht.

Ben erg benieuwd naar de 3 overige namen, uiterlijk volgende week meer duidelijkheid geloof ik.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59136829
quote:
FC Utrecht meldt zich voor Peter Utaka

FC Utrecht is geïnteresseerd in de Nigeriaanse aanvaller Peter Utaka. De ploeg uit de Domstad wil met het aantrekken van de veelscorende spits de voorste linie versterken.

Gazet van Antwerpen meldt dat FC Utrecht zich officieel heeft gemeld bij Antwerp FC voor de Nigeriaanse aanvaller. De club van trainer Willem van Hanegem ziet in Utaka de beoogde opvolger voor de naar Red Bull Salzburg vertrekkende Robin Nelisse.

De Nederlandse subtopper heeft in de strijd om de handtekening van de veelscorende aanvaller concurrentie van meerdere clubs. Over aanbiedingen heeft Antwerp FC niet te klagen volgens Utaka's zaakwaarnemer Cees Van Vossen.

"Ook Sedan heeft zich officieel gemeld bij de club en er komen aanbiedingen binnen uit Qatar en Rusland. We hebben een gesprek met voorzitter Eddy Wauters gehad en Antwerp FC is bereid mee te werken aan een transfer. Je mag ervan uitgaan dat Utaka volgend seizoen niet meer terug zal keren bij Antwerp FC", aldus de zaakwaarnemer van Utaka.
voetbalprimeur.nl
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  donderdag 5 juni 2008 @ 12:10:16 #105
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_59140802
Als die voor het geld gaat, dan kan je het wel vergeten met concurrentie uit Qatar en Rusland
  dinsdag 10 juni 2008 @ 15:37:11 #106
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59279087
Tussen het EK-geweld door nog even de officiële presentatie van Barry Maguire.
quote:
Barry Maguire heeft dinsdag officieel zijn contract bij FC Utrecht getekend. De achttienjarige middenvelder, die ook als verdediger goed uit de voeten kan, komt voor vier seizoenen naar Utrecht. Maguire is afkomstig van eerste divisieclub FC Den Bosch.
De rechtspoot begon zijn voetballoopbaan bij Theole uit Tiel. Op zestienjarige leeftijd maakte hij zijn debuut in het eerste van Den Bosch, waar hij sindsdien bijna zeventig wedstrijden speelde. Maguire, die een Ierse vader en een Nederlandse moeder heeft, komt ook uit voor het Nederlands Elftal onder 19 jaar, waarin hij in de laatste negen wedstrijden onafgebroken meedeed. Dat de officiële presentatie van de speler bij FC Utrecht enige tijd op zich heeft laten wachten, komt doordat Den Bosch nog lang speelde voor het kampioenschap en de play offs en Maguire vervolgens een toernooi met Oranje onder de 19 moest spelen. Tenslotte nam de speler nog een korte vakantie.

FC Utrecht heeft Maguire gevolgd sinds december 2006, vertelde technisch directeur Piet Buter bij de presentatie van de speler. “Onze scouts en de technische staf hebben Barry in totaal zo’n vijftien keer bekeken. En de conclusie was vrijwel unaniem: halen, die jongen”, aldus Buter. “Net als vorig seizoen met Loïc Loval hebben we nu weer één van de grootste talenten van de Jupiler League aan FC Utrecht weten te binden”. De technisch directeur omschreef de nieuwe FC Utrechter als een ‘multifunctionele en dynamische speler met drang naar voren en een enorm loopvermogen’. “Engelsen noemen dergelijke spelers wel box to box-players”. Buter haalde aan het een knappe prestatie te vinden, dat Maguire sinds zijn debuut bij Den Bosch ruim 95 procent van de speelminuten heeft gespeeld.

Barry Maguire, die het komend seizoen met nummer 18 gaat spelen, zei bijzonder trots te zijn het FC Utrecht-shirt te mogen dragen. “Dit is echt een mooie club, ik had er ook direct een goed gevoel bij”, aldus de nieuwe speler. “Als je de club volgt, weet je dat het publiek altijd achter het team staat en dat het ook daardoor eigenlijk van elke tegenstander kan winnen”. Maguire noemde zichzelf ‘een speler met veel inzet, die altijd zijn uiterste best doet en veel wil leren’. Gevraagd naar zijn verwachtingen zei Barry: “Natuurlijk ga ik proberen een basisplaats te veroveren en op welke plek ik dan in het elftal terecht kom, dat zien we dan wel”. En Piet Buter over de kansen op een basisplaats voor de jonge speler: “Ik maak de opstelling niet, dat doet de technische staf. Maar in het algemeen telt hier het uitgangspunt, dat wie goed genoeg is ook oud genoeg is. Als Barry de lijn van zijn ontwikkeling bij Den Bosch hier voortzet, voorzie ik een goede toekomst, zowel voor hemzelf als voor FC Utrecht”, aldus de technisch directeur.


Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59513948


De nieuwe tenues.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59514105
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 15:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[ afbeelding ]
pi_59522865
edit : laat maar, ik lette niet op.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59568462
veeel beter als die van vorig jaar!
pi_59568488
maar waarom hebben het uit en thuis shirt verschillende kragen?
  vrijdag 27 juni 2008 @ 09:18:58 #112
121310 venomsnake
El Saltador
pi_59724149
Gefeliciteerd met Aissati jongens! Topdeal.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  vrijdag 27 juni 2008 @ 09:22:10 #113
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59724197
quote:
Op vrijdag 27 juni 2008 09:18 schreef venomsnake het volgende:
Gefeliciteerd met Aissati jongens! Topdeal.
Hopelijk komt het daadwerkelijk rond, maar dan is het idd een topdeal.

Wat zullen we een heerlijk middenveld hebben komend jaar zeg.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59724207
Is die Pieters PSV materiaal vinden jullie?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  vrijdag 27 juni 2008 @ 09:24:58 #115
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59724254
quote:
Op vrijdag 27 juni 2008 09:22 schreef Suijk het volgende:
Is die Pieters PSV materiaal vinden jullie?
Moeilijk te zeggen, denk wel dat ie het niveau uiteindelijk aan zal kunnen, maar of dat direct komend jaar is weet ik niet.

Bij ons kwam ie vanuit het niets in de basis, en daar is ie toen niet meer uit gegaan.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  vrijdag 27 juni 2008 @ 10:26:00 #116
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59725629
------------------------------Vorm/De Ruiter------------------------------

Cornelisse/Van Buuren—Keller/vd Kooy—Dickoh/Schut—Kuipers/Flu

---------------------Van Dijk/Maguire—Schaken/Somers-------------

Silberbauer/Loval-------------Aissati/vd Gun---------Sanmartean/George

-------------------------Nieuwe spits/Vandenbergh----------------------

Lekker hoor.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59727095
quote:
Op vrijdag 27 juni 2008 10:26 schreef PBateman1978 het volgende:
------------------------------Vorm/De Ruiter------------------------------

Cornelisse/Van Buuren—Keller/vd Kooy—Dickoh/Schut—Kuipers/Flu

---------------------Van Dijk/Maguire—Schaken/Somers-------------

Silberbauer/Loval-------------Aissati/vd Gun---------Sanmartean/George

-------------------------Nieuwe spits/Vandenbergh----------------------

Lekker hoor.
Daar zit wel toekomst in, zeker met van Hanegem aan het roer.
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  vrijdag 27 juni 2008 @ 13:17:56 #118
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59730168
http://www.fc-utrecht.nl/actueel/nieuws/1082

En vanmiddag een persconferentie om 16:00 uur, zou het dus al definitief zijn ?

Nog meer nieuws :

http://www.fcutrecht.nl/actueel/nieuws/1083
quote:
Gregoor van Dijk blijft tot en met het seizoen 2011/2012 bij FC Utrecht. De 26-jarige middenvelder had nog een overeenkomst met FC Utrecht die zou aflopen aan het eind van het komend seizoen, maar de club heeft het contract opengebroken en verlengd.
Voorzitter Jan Willem van Dop toont zich verheugd met de contractverlenging van Van Dijk. “Het is een goede zaak, dat we zo’n vaste waarde in het team, de aanvoerder ook, voor langere tijd hebben kunnen vastleggen”, aldus Van Dop. “Het behouden van Gregoor past prima bij onze ambities, die toch duidelijk naar boven zijn gericht. Voor FC Utrecht betekent deze langere verbintenis weer een belangrijke stap in de richting van een sportief goede toekomst”.

Gregoor van Dijk, die in de zomer van 2006 naar van Roda JC naar FC Utrecht kwam, werd afgelopen jaar door de supporters gekozen tot Speler van het Jaar. Deze blijk van waardering door de supporters heeft ook meegespeeld bij zijn besluit langer in Utrecht te blijven. “Er is veel waardering vanuit de club, maar ook omgekeerd van mij richting FC Utrecht”, zegt Van Dijk. “We wilden allebei voor langere tijd verder met elkaar, er was wederzijds een goed gevoel. We waren er dan ook snel uit, na een paar gesprekken hadden we een nieuwe overeenkomst. Ik ben dus niet alleen blij met mijn nieuwe contract, maar ook met de manier waarop dat tot stand is gekomen”.

Dat Gregoor zijn contract tot en met 2012 heeft verlengd en niet voor een kortere periode, was een bewuste keuze. “Ik heb het hier prima naar mijn zin en dat geldt ook voor mijn gezin. Dus we blijven hier voorlopig wel”, zegt hij. De aanvoerder heeft alle vertrouwen in de sportieve toekomst van de club, onder meer vanwege het nieuwe elan dat grootaandeelhouder Frans van Seumeren met zich meebrengt. “Ik heb een gesprek met hem gehad en zijn ambities komen goed overeen met die van de club en van mijzelf”.

Van Dijk speelde tot nu toe 59 competitiewedstrijden voor Utrecht, waarin hij twaalf keer scoorde. Ondanks zijn relatief jonge leeftijd geldt hij als een ervaren speler. Hij heeft precies 250 wedstrijden in het betaalde voetbal op zijn naam staan, zowel in de eerste divisie (met FC Groningen) als met Roda en FC Utrecht in de eredivisie. Gregoor staat bekend als een dynamische middenvelder, maar ook als penaltyspecialist. Op het hoogste niveau miste hij nog nooit een strafschop.
Goed bezig ineens zeg.

[ Bericht 87% gewijzigd door PBateman1978 op 27-06-2008 13:30:48 ]
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 27 juni 2008 @ 20:08:05 #119
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_59738845
Waarom kompt die Braziliaan nou niet dan
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_59747443
tvp
  maandag 30 juni 2008 @ 15:49:33 #121
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59795766
quote:
maandag, 30 juni 2008
FC Utrecht verlengt contract Sânmartean
Lucian Sânmartean blijft zeker nog een jaar uitkomen voor FC Utrecht. Zijn contract is verlengd met één jaar met een optie voor nog een seizoen.
“Lucian is in potentie één van de beste spelers van de Nederlandse competitie”, zegt technisch directeur Piet Buter. “Maar door zijn blessures hebben we hier nog te weinig van gezien. Nu hij weer zo goed als fit is, hopen we komend seizoen optimaal te kunnen profiteren van zijn creativiteit als middenvelder. Daarom hebben we zijn contract met één jaar verlengd en is er een optie voor de club voor nog een jaar hierin opgenomen.”

De Roemeense middenvelder is momenteel bezig aan de laatste stappen van zijn herstel van de buikwandblessure. In mei werd Sânmartean hieraan geopereerd. Hij is op tijd fit om aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen te beginnen. Door deze blessure is de 28-jarige Roemeen afgelopen seizoen weinig aan spelen toegekomen.

Lucian Sânmartean speelde in zijn betaald voetbalcarrière voor het Roemeense Gloria Bistrita en Panathinaikos in Griekenland. In februari 2007 kwam hij transfervrij over van de Griekse club.

Hij maakte zijn debuut voor FC Utrecht tijdens de David di Tommaso Memorial Match op 23 maart 2007. Zijn competitiedebuut beleefde de Roemeen twee weken later in het met 3-0 gewonnen thuisduel tegen Willem II. Tot nu toe kwam hij zestien competitiewedstrijden uit voor FC Utrecht.
Een groot risico, maar ik ben er stiekem wel blij mee en hoop op het beste.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59796134
Goede zet, al is hij zoveel geplaagd door blessures, als hij er stond was hij meestal nuttig. Weliswaar niet met goals, maar wel met assists.
  dinsdag 1 juli 2008 @ 13:52:20 #123
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59818016
quote:
Loïc Loval en Kees van Buuren blijven langer bij FC Utrecht. Loval verlengde zijn contract tot 2011; Van Buuren tekende voor één jaar.

FC Utrecht heeft het lopende contract van de 27-jarige Loval opengebroken en verlengd tot de zomer van 2011. Daaraan gekoppeld is een optie vanuit de club om het contract met nog één seizoen te verlengen. De middenvelder had een contract tot volgend jaar zomer. Het contract van verdediger Kees van Buuren is met één seizoen verlengd. Zijn verbintenis liep af.

Loval
“We zijn blij dat deze twee spelers voor FC Utrecht hebben bijgetekend”, zegt een tevreden technisch directeur Piet Buter. “Loïc is sinds zijn komst uitgegroeid tot een van de vaste waarden van het eerste team. Zijn snelheid en dreigende spel maken hem gevaarlijk waardoor hij een moeilijk te verdedigen speler is. Toen hij afgelopen seizoen enkele weken was uitgeschakeld met een jukbeenbreuk, kon je echt merken dat we zijn vurige spel misten. Door hem voor langere tijd vast te leggen, willen we zorgen voor continuïteit op het middenveld en in de aanval.”

De 27-jarige middenvelder maakte zijn debuut in het betaalde voetbal voor het Franse FC Sochaux in het seizoen 2001/2002. Via De Graafschap en Go Ahead Eagles kwam de geboren Parijzenaar in de winterstop van 2007 over naar FC Utrecht. De international van Guadeloupe speelde inmiddels 28 wedstrijden in het eerste en scoorde daarin zes doelpunten.

Thuis
“Ik ben erg blij met het vertrouwen dat de club in mij heeft”, reageert Loval op zijn contractverlenging. “Toen ik bij FC Utrecht kwam wilde ik een basisplaats hebben en met hard werken is dat gelukt. Ik ben erg blij met FC Utrecht en ik heb het erg naar mijn zin. Ook mijn vrouw en dochter voelen zich erg thuis in Utrecht en dat vind ik ook heel belangrijk.”

“Met het vastleggen van Kees van Buuren hebben we een goede achtervang voor Tim Cornelisse”, vertelt Buter. “Kees weet dat hij geen basisspeler is. Hij heeft zich altijd voorbeeldig geschikt in die rol. Aan zijn instelling op trainingen en in de groep heeft het nooit gelegen. Als hij er moet staan, dan wil hij er ook staan. Helaas is dat vorig seizoen door blessures niet gelukt. Door hem te contracteren hebben we gezorgd voor een speler van niveau die de nodige ervaring meebrengt om een eventueel wegvallen van Tim op te kunnen vangen.”

Slagen
Kees van Buuren is blij dat hij nog een kans krijgt van FC Utrecht na een seizoen met veel blessures. “Ik heb vorig jaar echt een kwakkelseizoen gehad. Ik had last van een buikblessure en liep ook een liesbreuk op. Hieraan ben ik geopereerd en ik ben nu aan het einde van mijn revalidatieperiode. Ik hoop vanaf het begin van de voorbereiding weer met de groep mee te gaan trainen. Ik wil het komende seizoen laten zien wat ik kan. Ik ga mijn elfde seizoen bij FC Utrecht in en ik wil echt slagen bij mijn club.

Kees van Buuren (21), maakte zijn debuut in het eerste team op 13 maart 2006 in de met 2-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Heerenveen. Tot nu toe speelde hij 17 competitiewedstrijden in het eerste team. Voordat de verdediger elf jaar geleden naar FC Utrecht kwam, speelde hij voor s.v. Lopik en v.v. Cabauw.
Ook goed nieuws, ik geef Keessie nog 1 kans, hopelijk pakt ie 'm.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  dinsdag 1 juli 2008 @ 16:51:13 #124
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59822383
quote:
FC Utrecht-goalie Vorm droomt hardop van WK
Afgelopen seizoen stond Michel Vorm slechts elf keer onder de lat bij FC Utrecht, maar voor de komende jaren heeft hij grote plannen. De goalie droomt zelfs al over een plaats in de selectie van Oranje op het WK 2010.

"Natuurlijk hoop ik ooit zover te komen, wie niet", zegt Vorm tegenover Elf. Met het vertrek van Edwin van der Sar ziet hij nu echter ook serieuze kansen. "Er zit weinig achter de afscheid nemende generatie. Eigenlijk alleen Piet Velthuizen en Maarten Stekelenburg. Ik moet maar laten zien dat ik beter ben dan zij."

Het WK 2010 in Zuid-Afrika is voor Vorm dan ook meer dan zomaar een droom. "Ik kan ver komen, dat vertrouwen heb ik. Volgend seizoen komt er met Bert van Marwijk een nieuwe bondscoach. Het zou zomaar kunnen dat ik er over twee jaar in Zuid-Afrika bij ben."
En terecht, qua talent is hij zonder twijfel de beste van de 3.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  Redactie Frontpage / Weblog donderdag 3 juli 2008 @ 22:07:43 #125
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_59876225
Kheb wel weer zin in het nieuwe seizoen
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  vrijdag 4 juli 2008 @ 12:04:12 #126
81283 ImHungryLetsGetATaco
Intelligenti pauca
pi_59885764
Hier nog één! Dat bakkie slootwater voor aanvang, m'n broodje worsz danwel hamburger in de rust. Beetje kankeren op het spel, hopelijk veel juichen. Na de wedstrijd nog ff een biertje in de Poort om het weekend af te sluiten en dan 's avonds om zeven uur weer ouderwets met het bordje op schoot.
Shake'm U Won't Break'm
  vrijdag 4 juli 2008 @ 13:01:22 #127
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59887235
Heb er ook weer zin in, bakkie pleur, jointje, en zeiken !
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 4 juli 2008 @ 20:15:35 #128
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_59896651
Duurt nog zolang
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  vrijdag 4 juli 2008 @ 21:20:45 #129
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_59898094
Hoop gemist in de periode dat ik op vakantie was

Gelukkig stond het meeste in de televaag. Lekker tegen PSV thuis beginnen op zaterdag, lekker warmdraaien!
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  zondag 6 juli 2008 @ 12:34:54 #130
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_59923220
quote:
Op vrijdag 4 juli 2008 21:20 schreef thaduck het volgende:
Hoop gemist in de periode dat ik op vakantie was

Gelukkig stond het meeste in de televaag. Lekker tegen PSV thuis beginnen op zaterdag, lekker warmdraaien!
Dan heb je gemist dat het concept-competitieprogramma de prullenbak in kon vanwege de opstelling van de gemeente Alkmaar ... er komt dus een nieuw competitieprogramma
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 6 juli 2008 @ 12:41:29 #131
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_59923310
quote:
Op zondag 6 juli 2008 12:34 schreef Eilanden het volgende:

[..]

Dan heb je gemist dat het concept-competitieprogramma de prullenbak in kon vanwege de opstelling van de gemeente Alkmaar ... er komt dus een nieuw competitieprogramma
Oh dat heb ik ook gemist wat was er dan
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 6 juli 2008 @ 13:17:16 #132
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_59923913
quote:
Op zondag 6 juli 2008 12:34 schreef Eilanden het volgende:

[..]

Dan heb je gemist dat het concept-competitieprogramma de prullenbak in kon vanwege de opstelling van de gemeente Alkmaar ... er komt dus een nieuw competitieprogramma
Ow, ik dacht dat dat alleen voor het programma na de eerste speelronde was. Normaliter maken ze de eerste speelronde bekend en dan paar weken later het volledige. Had wel gehoord van dat gezeik van alkmaar en fietstas maar dat alles nu omgaat...
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  maandag 7 juli 2008 @ 18:57:50 #133
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59953963
Erik Pieters was net bij N&R, volgens hem moeten hij en Aissati nog rond komen met PSV en Utrecht.

Mocht die ruil niet door gaan, dan wil PSV Pieters kopen.

Aan het eind vroeg René 'm nog wanneer ie denkt te beginnen met trainen, op de 14e bij PSV of op de 19e bij Utrecht.

Pieters zei : ''Ik denk op de 14e bij PSV''
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 7 juli 2008 @ 21:43:00 #134
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_59958037
Pieters is wel eerlijk. Ken nog wel wat transfers uit het verleden die een stuk minder netjes gingen.

En eerlijk is eerlijk, het is Pieters meer dan gegund om door te groeien en te gaan voor de grote clubs.
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  dinsdag 8 juli 2008 @ 20:19:10 #135
121310 venomsnake
El Saltador
pi_59980654
quote:
Utrecht vecht loting aan
Door HANS WESTERVOORDE

ZEIST/UTRECHT - Ajax - FC Utrecht. Het resultaat van de bekerloting vanmiddag is voor FC Utrecht een klein drama geworden.

Sportief is het duel een zware klus, financieel houdt FC Utrecht aan de kraker waarschijnlijk geen cent over. De club wil laten uitzoeken of de loting wel volgens de regels is gegaan.

Het zit de gewezen cupfighter uit Utrecht de laatste seizoenen niet mee in de beker. Vorig jaar was het bekeravontuur al na één potje over, toen de traditionele topclub Feyenoord in de Rotterdamse Kuip te sterk bleek.

Ook dit seizoen is de loting heel zwaar. In de Arena tegen Ajax hoeft FC Utrecht zich normaalgesproken niet te veel illusies te maken. Daar komt bij, dat Ajax zich de afgelopen weken heeft versterkt.


Voorzitter Jan Willem van Dop van FC Utrecht wil laten uitzoeken of het duel uit tegen Ajax 'volgens de afspraken' is. Want in zijn ogen is het redelijker FC Utrecht thuis te laten voetballen.

,,Vorig jaar hadden we een beschermde status omdat we Intertoto speelden, tegenstander Feyenoord niet. Dan kun je het logisch vinden dat Feyenoord thuis mocht. Nu is het andersom,'' redeneert van Dop.

,,We gunnen bij de loting amateurclubs en eerste divisieclubs het thuisvoordeel. Maar wat doe je als twee eredivisieclubs zoals Ajax en FC Utrecht tegen elkaar spelen? Ik wil toetsen of de loting volgens de regels is gegaan.''

,,Sportief en financieel gezien is deze loting een ramp,'' stelt technisch directeur Piet Buter. ,,In de eerste bekerronden wordt de recette niet gedeeld door de clubs. Vorig jaar hebben we nul euro van Feyenoord gekregen, terwijl we wel voor 35.000 man voetbalden.''

,,Ajax thuis loten was nog daaraan toe geweest,'' vervolgt Buter.

Ook Van Dop had zich in de handen gewreven bij een thuisduel tegen de voetballers uit Amsterdam: ,,Dan is stadion Galgenwaard vol. Geen twijfel.''

Vroeger deelden de clubs in de KNVB-beker wel de recettes. ,,Dat is op een gegeven moment afgeschaft voor de eerste drie ronden. Wij lootten bijvoorbeeld de Rijnsburgse Boys in Utrecht. Om zo'n wedstrijd in je stadion te organiseren, kost je dat gewoon geld. Vandaar dat die recetteverdeling is afgeschaft.''

Cynisch is dat FC Utrecht nu zwaar voor die wijziging wordt gestraft. Van Dop: ,,We krijgen alleen een startgeld, een rondegeld en televisiegeld, als de wedstrijd live wordt uitgezonden. Ik mag aannemen dat dit toch wel het geval zal zijn.''

,,Of de duvel ermee speelt,'' reageerde FC Utrecht-trainer John van Loen op de loting. ,,Vorig jaar moesten we het eerste duel tegen Feyenoord in de beker. Toen werden we uitgeschakeld. Dit is een hele zware tegenstander voor ons.''

Van Loen legt zich overigens niet neer bij een nederlaag: ,We gaan er alles aan doen om deze ronde door te komen, al wordt het een flinke opgave.''

Dat uitgerekend linksback Erik Pieters zijn club aan Ajax koppelde, is saillant. Of Pieters eind september - waneer de bekerwedstrijd staat geagendeerd - nog voor FC Utrecht uitkomt, is zeer de vraag. Technisch directeur Buter daarover: ,,De interesse van PSV in Pieters is serieus. Absoluut. Net zoals onze interesse in Ismail Aissati serieus is. Maar we zijn er als clubs nog niet uit. Er zijn nog geen handtekeningen gezet.''

AD
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_59980914
Wat een huilebalk zeg

Geloot is geloot en wij spelen tuus.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 20:36:29 #137
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59981037
Het gezeur begint nu alweer.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 20:45:15 #138
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_59981239
Wel zuur dat Pieters ons dit aan doet!
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  woensdag 9 juli 2008 @ 09:31:55 #139
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59989662
De VI van vandaag :



Wordt weer een heerlijk seizoen vol teleurstellingen...
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59989705
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 20:19 schreef venomsnake het volgende:

[..]
Het lijkt gehuil, maar hij heeft wel een beetje een punt. Maarja, loting is loting.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_59989736
Uit of thuis is een ander verhaal, maar over die recette heeft ie natuurlijk wel een punt.

Aan de andere kant is Ajax - Utrecht wel weer een garantie voor live-voetbal, dus ook extra geld.
  woensdag 9 juli 2008 @ 09:53:33 #142
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59989982
Mij interesseert het weinig of Van Dop een punt heeft of niet, dat eeuwige gezeik over scheidsrechters en de KNVB ben ik al maanden zat, en het nieuwe seizoen is nog niet eens begonnen of het gezeik begint alweer…

Je staat gewoon voor lul.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  woensdag 9 juli 2008 @ 13:28:09 #143
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_59994345
quote:
Op woensdag 9 juli 2008 09:31 schreef PBateman1978 het volgende:
De VI van vandaag :

[ afbeelding ]

Wordt weer een heerlijk seizoen vol teleurstellingen...
Wat staat er dan precies in de VI over het mislukken van de ruil?
  woensdag 9 juli 2008 @ 13:29:20 #144
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59994368
quote:
Op woensdag 9 juli 2008 13:28 schreef Eilanden het volgende:

[..]

Wat staat er dan precies in de VI over het mislukken van de ruil?
Aissati wil helemaal niet naar Utrecht (of Twente), maar naar een topclub.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  woensdag 9 juli 2008 @ 13:35:19 #145
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_59994520
Da's dan simpel, hoeven we niet te onderhandelen, PSV moet gewoon over de brug komen om Pieters te kopen en we gaan dan wel op zoek naar andere spelers dan Aissati
  woensdag 9 juli 2008 @ 14:14:11 #146
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59995521
quote:
Op woensdag 9 juli 2008 13:35 schreef Eilanden het volgende:
Da's dan simpel, hoeven we niet te onderhandelen, PSV moet gewoon over de brug komen om Pieters te kopen en we gaan dan wel op zoek naar andere spelers dan Aissati
Onze historie kennende zal Pieters wel voor een fooitje naar PSV vertrekken.

Men is al aan het scouten in Scandinavië voor een nieuwe linksback, Edwin de Kruyff is daar gisteravond al geweest om een speler te bekijken. (ad.nl)
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_59996494
Mjah, niet zeiken... loten is loten. Als dat gewoon de regels zijn dan zijn dat de regels. Het is natuurlijk wel zuur als je er meteen uitligt en er geen cent aan overhoudt maar dat is gewoon risico van het vak. Hoop inderdaad dat het niet weer allemaal gezeur en gezeik op van alles en nogwat wordt, werd daar afgelopen jaar toch wel ziek van.

Zonde van aisatti trouwens, dan maar kijken of er een leuk zakcentje aan overgehouden kan worden. Ben benieuwd naar het nieuwe seizoen
  woensdag 9 juli 2008 @ 16:26:26 #148
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_59998966
quote:
Pieters is rond met PSV, clubs zijn dicht bij akkoord
09/07/2008 16:11

Een ruil tussen Erik Pieters en Ismail Aissati komt er niet omdat Aisatti dat niet wil, maar PSV lijkt de linksback van FC Utrecht toch snel te gaan inlijven.

Pieters is persoonlijk al rond met de Eindhovenaren. Ook de clubs zijn elkaar dicht genaderd. Waarschijnlijk ontvangt Utrecht zo'n 2,5 à drie miljoen euro voor de negentienjarige jeugdinternational.

'Dit is de beste denkbare stap die ik me kan bedenken', vertelt Pieters aan VI.nl. 'Met alle respect voor FC Utrecht, maar als je ziet wat PSV de afgelopen jaren allemaal heeft bereikt, dan wil iedereen zo'n transfer.'

Pieters stond ook in de belangstelling van een aantal clubs uit de Duitse Bundesliga. 'Uiteindelijk droom ik wel van het buitenland, maar eerst moet ik het maar eens laten zien bij PSV.'

Aissati kon terug naar FC Twente, maar vindt dat een te grote stap terug. Ook Ajax is inmiddels weer in beeld. De Amsterdammers waagden in de winterstop al een poging, maar grepen naast de begaafde middenvelder, die inging op een verhoogde aanbieding van PSV.
vi.nl
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  woensdag 9 juli 2008 @ 17:16:04 #149
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_60000385
Weinig geld zeg.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  woensdag 9 juli 2008 @ 17:20:40 #150
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_60000469
quote:
Op woensdag 9 juli 2008 17:16 schreef MarkNMGN het volgende:
Weinig geld zeg.
We zijn niet anders gewend helaas...
Let's drop some acid and go to a titty bar.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')