ze halen er nu het rapport bij dat tjebbe gestuurd heeft aan het kabinet nav het gesprek met wilders, de aankondiging van die filmquote:Op dinsdag 1 april 2008 22:26 schreef Loedertje het volgende:
Tijdens de schrosing geen geluid maar slechts zeer geirriteerde gezichten van o.a. Balkenende?
Gezellig, lekker sfeertje daar.
Wat is er gebeurt?
De coördinator waarschuwen is logisch, gezien de bedreigingen die Wilders reeds kreeg en het feit dat de film duidelijk geen uitnodiging voor een borrel was.quote:Op dinsdag 1 april 2008 22:28 schreef moussie het volgende:
tja, het wordt even breed uitgemeten, hoe kan je de MP overreageren verwijten als je in eerste instantie zelf naar de coördinator terrorismebestrijding stapt ivm te verwachten reacties .. dan heb je toch zelf de toon gezet
Ik moet er niet aan denken om JP in z'n hemd te zien.quote:maar leuk, hoe ze elkaar nu voor leugenaar uitmaken .. ik begin wat te voelen voor het idee van Femke, zet die manipulator maar in zijn hemd
Idd...quote:Op dinsdag 1 april 2008 22:44 schreef FOKwa het volgende:
Marijnissen is lekker bezig!
Eindelijk iemand die zich bezig houdt met waarheidsvinding, ook al is dat mogelijk positief voor Wilders.
quote:Update: 22.12
De aantekeningen zijn openbaar gemaakt. Daaruit zou blijken dat Wilders een afschuwelijke einde van zijn film, die hij toen nog moest gaan maken, zou hebben aangekondigd. Hij zou soera's uit de Koran scheuren en in de openhaard verbranden.
Wilders noemde de aantekeningen grove leugens en voelde zich ''belazerd''. Volgens Wilders liegt minister Hirsch Ballin dat het gedrukt staat en doet de hele regering dat met de aantekeningen over het gesprek uit oktober, die hij een ''vodje'' noemde. De regering zou hiervoor naar huis moeten gestuurd, aldus Wilders.
Ballin zegt dat de aantekeningen wel kloppen.
Update: 22.30
Het debat is wederom even geschorst. Nu omdat er aantekeningen van de plaatsvervangend Nationaal Coordinator Terrorismebestrijding openbaar gemaakt worden. Wilders vindt het prima dat die worden verspreid, maar verwacht dat ook die leugens bevatten.
De eerder vrijgegeven aantekeningen bevatten alleen de reacties van de bewindslieden op wat Wilders tijdens het gesprek zei. Zijn eigen woorden staan er niet in vermeld. Volgens het verslag gaf Wilders tijdens het onderhoud ''een nadere toelichting op de beoogde opbouw van de film en de beelden die daarin mogelijk getoond'' zouden worden.
GroenLinks-fractievoorzitter Femke Halsema wil de ambtenaar die de aantekeningen heeft gemaakt onder ede verhoren. Dit om duidelijk te krijgen wie er nu wel of niet liegt. Een meerderheid van de Kamer lijkt er echter niets voor te voelen om een ambtenaar in deze politieke discussie te betrekken.
ghehe .. leer paraafen goed interpreteren is de boodschap van de arbeidersquote:
duh, als je als wilders zijnde met die aankondiging naar de coördinator stapt weet jij dat die man verplicht is om het kabinet in te lichten .. dus wat probeer je nou te suggereren ..quote:Op dinsdag 1 april 2008 22:37 schreef FOKwa het volgende:
[..]
De coördinator waarschuwen is logisch, gezien de bedreigingen die Wilders reeds kreeg en het feit dat de film duidelijk geen uitnodiging voor een borrel was.
JP kan goed proactief handelen zonder Verweggistan en ieder Nederlands gehucht zonder allochtonen in te lichten, en door te spreken over een naderende crisis zonder een seconde van de film gezien te hebben.
[..]
Ik moet er niet aan denken om JP in z'n hemd te zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |