Heb je IT als kind gezien? Dat is pas terrifying gruwelijk.quote:Op zondag 6 april 2008 10:58 schreef Viking84 het volgende:
Silver Bullet
Gisteravond gezien. Als kind vond ik hem huiveringwekkend eng, maar gisteren moest ik vooral lachen.
Ja, ook gezien, maar ik vond hem eigenlijk maar saaiquote:Op zondag 6 april 2008 11:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Heb je IT als kind gezien? Dat is pas terrifying gruwelijk.
Kijk dan ook eventjes .. JFK 2 docu. Dat geeft eventjes een andere wending aan het rare mysterie rond de doodquote:Op zondag 6 april 2008 20:43 schreef Timo20 het volgende:
Vanmorgen een docu gezien op CNN over de moord op Martin Luther King en de complot theorieën rondom zijn moord. Daardoor "geïnspireerd" heb ik vanmiddag voor de eerste keer opgezet:
JFK (Director`s Cut)
Ik ben al zolang als ik me kan herinneren gefascineerd geweest door de moord op JFK en alles wat er mee te maken heeft. Heb er op school zelfs ooit een werkstuk over gemaakt. Maar om de één of andere onduidelijke reden heb ik de film van Oliver Stone nog nooit gezien. Tot vanmiddag dus.
Stone begint direct met het tonen van een compilatie van de belangrijkste beelden uit de carriere van JFK, beginnend met de afscheidsrede van Eisenhower. De beelden worden ondersteund en er wordt uitleg gegeven door middel van de voice over van Martin Sheen. Hierdoor krijgen ook mensen die niet of minder bekend zijn met JFK`s geschiedenis een inzicht in z`n werk, in wat hij heeft gedaan en een beetje in de persoon zelf. Aan het einde van die montage, die een minuut of 6 duurt, worden voor het eerst beelden gebruikt die door Stone voor de film zijn geschoten. Deze beelden zijn echter op een dusdanige manier gemonteerd dat het lijkt alsof ze echt zijn. Dat is ook meteen waar een groot deel van de kracht van de film ligt: het gebruik en montage van echte beelden en "filmbeelden." Sommige van de beelden die we zien van Lee Harvey Oswald zijn bijna niet van echt te onderscheiden. Heel sterk gedaan. De montage is, zeker naar mate de film vordert, geweldig.
We worden voor het eerst voorgesteld aan Jim Garrison (een super rol van Kevin Costner), officier van Justitie in New Orleans. Bijna direct vanaf het moment dat het nieuws van de moord op JFK bekend wordt gemaakt twijfelt hij aan de berichtgeving en aan de beschuldigingen tegen Oswald. Hij gaat met z`n collega`s op onderzoek uit, dat na een tijdje vastloopt. Er gaan 3 jaar voorbij en iedereen heeft de moord afgedaan als het werk van "a crazy loner". Garrison twijfelt hier echter nog steeds aan maar probeert door te gaan met zijn normale leven.
Wanneer hij samen met een lid van het Congress (Walther Matthau) naar Washington gaat en het Congress lid begint opnieuw over de moord, zet `m dat opnieuw aan `t denken en heropent hij z`n onderzoek. Langzaam maar zeker begint de zaak z`n leven en dat van z`n gezin te beheersen.
Waar hij achterkomt is veel groter dan hij ooit had kunen bedenken. Iets dat z`n pet ver te boven gaat...
Met JFK levert Stone (sowieso al vaak een luis in de pels van de Amerikaanse overheid) een provocerende, controversiële film af over wat ook wel de grootste cover-up in de geschiedenis van de VS wordt genoemd.
De film boeit, ondanks z`n speeluur van ruim 3 uur, van de eerste tot de laatse minuut. Dat komt (zoals gezegd) in grote mate door de van realisme. Er is een overvloed aan echte beelden te zien, alle personages zijn echt of hebben echt bestaan. Daarnaast is het acteerwerk over de hele linie ontzettend sterk. Kevin Costner zet één van z`n beste rollen neer, maar ook de rest van de cast (met oa. Tommy Lee Jones, Joe Pesci, Jack Lemmon en John Candy) zijn geweldig.
Naar mate de film vordert wordt de spanning goed opgebouwd met een briljante, uitermate fascinerende climax tot gevolg.
Ook de montage en de score zijn geweldig.
Als je zo alle feiten op een rij ziet kun je, ondanks dat je natuurlijk het verhaal maar van één kant krijgt, niet anders dan je twijfels hebben bij de moord op één van de beste en populairste presidenten die de Verenigde Staten ooit heeft gehad. Het kan bijna niet anders dan dat hier sprake is van één groot complot.
Hoe het ook zij: JFK is een briljante stukje cinema, een meesterwerk. Zonder meer het (her)bekijken waard. Dit gaat direct m`n top 20 in.
IMDB Cijfer: 7,9/10
Mijn Cijfer: 10/10
Zal ik zeker eens kijken als ik meer tijd heb. Thanks voor de linkquote:Op zondag 6 april 2008 22:35 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Kijk dan ook eventjes .. JFK 2 docu. Dat geeft eventjes een andere wending aan het rare mysterie rond de dood
Het is het allemaal net niet. Opzich zijn de acties best wel ernstig (in werkelijkheid) het is alleen jammerlijk uitgevoerd.quote:Op maandag 7 april 2008 11:43 schreef Lonewolf2003 het volgende:
The Darwin Awards (2006, VS, Finn Taylor)
" The Darwin Awards salute the improvement of the human genome by honoring those who accidentally kill themselves in really stupid ways"
Joseph Fiennes gaat, na ontslag bij de SFPD, werken voor een verzekeringsmaatschappij. Hi j is namelijk gespecialiseerd in het maken van profielschetsen van heel domme mensen. Hij wordt bijgestaan door de lieftallige Winona Ryder.Ondertussen wordt hij ook nog gevolgd door een documentaire maker (Wilmer Valderrama)
De stukjes over hoe debiel sommige mensen zijn, zijn bij vlagen grappig. Maar de film mist in zijn totaliteit is net iets te cliché en voorspelbaar. Het verhaallijn over een serie-moordenaar uit zijn politietijd is totaal overbodig. Maar vooral het subplot van de documentaire maker sloeg nergens op. En gaf de film een iets pretentieuze en irriterende stijl, dat helemaal niet hoefde.
cijfer: 5
Plaatjes zeggen soms meer dan een titel.quote:Op zondag 6 april 2008 22:26 schreef SnuggLe het volgende:
Saint, wel handig om dan de TITEL van de film erbij te zetten....
Dat is idd 't meeste wat opvalt aan die post.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:47 schreef scanman01 het volgende:
Je kunt niet rechtstreeks linken vanaf moviemeter.
Geen flauw idee. Verder heb ik niets gelezen. Het viel me alleen op dat de pics niet zichtbaar waren.quote:Op maandag 7 april 2008 22:31 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat is idd 't meeste wat opvalt aan die post.
Dat was dan ook vast niet alleen de reden.quote:Op maandag 7 april 2008 23:11 schreef twister_rodriguez het volgende:
Cloverfield
Gewoon slecht, de aparte manier van filmen is geen reden om een 7.8 op imdb te krijgen
quote:Earth (2007)
In ruim anderhalf uur maakt Earth een tocht van Noordpool naar Zuidpool en benadrukt daarbij de strijd om te overleven. Earth confronteert ons door middel van beelden en landschappen, uitgelicht door een oogverblindende zon, met de harde realiteit van het leven op onze planeet. De documentaire volgt hiertoe een ijsberenfamilie, een kudde olifanten en twee bultrug walvissen in hun vaste leefomgeving en toont de invloed van seizoenswisselingen daarop. Zo wordt duidelijk hoe de opwarming van de aarde de overlevingskansen van vele diersoorten bedreigt. (FilmFocus)
IMDb: 7,5/10
Cijfer: 9,5/10
die scene met die zeeleeuwen voor de kustquote:Op dinsdag 8 april 2008 14:25 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
hehe dat maakt cloverfield juist zo gek, dat einde is geweldig en niet zo standaard als 9 van de 10 disney films die uit Hollywood komen. Verhaal was ook niet nodig want het ging gewoon om de totale paniek en chaos die er opeens heerste en dat hebben ze erg goed gedaan vind ik. Dat je met die 150 vragen zit is ook juist de bedoeling want die mensen in die film hadden juist ook die vragen maar niemand wist gewoon precies wat er was.quote:Op maandag 7 april 2008 23:11 schreef twister_rodriguez het volgende:
Cloverfield
Typische popie jopie breezer film. In de film her en der reclame voor populaire merken. Een verhaal wat een echt einde mist, een explosie van vragen die op je af komen en niet beantwoord worden. 1.5 uur matig verhaal en een constant OMG OMG OMG OMG OMG OMG wat uit je speakers komt: Better turn the volume down
Gewoon slecht, de aparte manier van filmen is geen reden om een 7.8 op imdb te krijgen
4/10
The mist
Wow, 1 van de weinige horrorfilms die ik vrij goed vind van de laatste jaren. Ook bij deze film krijg je niet 100% antwoord op whats going on, maar dat heeft deze film niet nodig omdat het verhaal vrij goed is. Goed acteerwerk en meesterlijk einde![]()
8/10
Heb de film ook gezien, vond hem wel goed. Is overigens niet echt gebeurd, maar gebaseerd op de ervaringen van soldaten daar. Dus meer allemaal losse verhalen samengevoegd in 1 verhaallijn.quote:Op zondag 6 april 2008 23:33 schreef Killer_Mom het volgende:
9 th companny , over 39 Russen die een berg verdedigen in Afganistan. . mooie film, echt gebeurd. , stom volk die Russen de inval in 1988 om even de olievelden te veroveren was een slecht idee. met een beedje geschiedenis weet je dat
afganistan een land dat nooit een overheerser heeft gehad. en ze slaan hard terug, met medewerking van Amerika, die gasten willen de olie ook. de regering is te zwak en de
talliban neemt t over en is een rerreur beleid . zie hier de situatie van t land,
makers van full matal jacket en platoon.
Ik vond [REC] beter dan Diary Of....De schrikelementen waren beter en [REC] heeft geen irriterende voice-over zoals in Diary Of...quote:Op dinsdag 8 april 2008 03:35 schreef Zeitgeist het volgende:
[REC]
Tijden geleden dat ik me echt de pleuris ben geschrokken van een griezelfilm. Goeie shit. Blair Witch(manier van filmen) meets zombiefilm.
Benieuwd of Romero's Diary Of The Dead hier tegenop kan
Thanks voor de tip. Ik zie nu ook dat er een redelijk goede versie is. Even de download aanzettenquote:Op vrijdag 11 april 2008 22:45 schreef Lambiekje het volgende:
Untracable (2008)
Een gast plaatst een website online. Waarop een kat dat vast geplakt zit dood. De volgende stap is dat een persoon vastgebonden zit. Aan de hand van het aantal pageviews voltrekt de mishandeling sneller. Website krijgt meer en meer bezoek en de FBI is bezig de dader te vinden.
Ook voor het alleraller eerst in een hollywood productie dat er eens normale computerschermen wordt gebruikt. Geen debiele flashy nonsense schermen. Windows Vista is wel lekker pontificaal in beeld.
cijfer 7.5 / imdb 6.1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |