abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57736211
quote:
Op maandag 31 maart 2008 13:40 schreef HeatWave het volgende:
Nou ja, alles kan in principe nog. Maar ook Ajax zie ik geen 3 keer winnen .
Dat is eigenlijk de samenvatting van dit seizoen!
pi_57736250
quote:
Op maandag 31 maart 2008 13:40 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Ajax heeft het daarna toch evenzeer weggegeven? Ajax heeft destijds in de maanden voor de winterstop de punten verloren, beetje lood om oud ijzer
In de slotfase van de competitie is Ajax best sterk. Vorig seizoen werd ook een hele serie neergezet, alleen tegen RKC werden dacht ik punten verloren. De rest (met uitzeges bij PSV en Twente o.a.) werd allemaal gewonnen.

En op papier vind ik het programma van Ajax makkelijker. Groningen schat ik lager in dan Twente en De Graafschap thuis is voor Ajax eenvoudiger dan Vitesse uit voor PSV. Heracles treffen we allebei thuis.
quote:
al jaren spelen we zware wedstrijden met belangrijke Europacup tussendoor. Volgens mij hadden na de winterstop ook zo'n druk programma, daar zijn we goed doorgekomen.
Na de winterstop misschien wel, maar daarvoor (ook een druk programma) werden de nodige punten verloren. Van Roda JC werd verloren (wedstrijd voor Inter uit), na Inter (die werd verloren) werd er ook vrij snel verloren van FC Groningen. De wedstrijden rond Helsingborgs (thuis) gingen ook stroef (gelijk tegen Heerenveen, hele slechte gewonnen wedstrijd tegen Willem II). En rond de wedstrijden tegen The Spurs werden steeds punten verloren (Roda JC en FC Utrecht uit) .

En Fiorentina schat ik nog een tikkeltje zwaarder in dan de tegenstanders die PSV al getroffen heeft.
quote:
De Graafschap heeft ook hard punten nodig
True .
quote:
Daar gaan we ook gelijk tegen spelen!
Mooi, beloof je dat dan? .
quote:
we worden al jaren volgens traditie kampioen tegen Vitesse, dit jaar ook weer.
Lekker PSV. Lekker PSV!
quote:
en graag zo'n uitgebreide beschouwing op de wedstrijden van Ajax
Ik deed PSV, doe jij Ajax? .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_57736353
We worden kampioen.
pi_57736562
quote:
Op maandag 31 maart 2008 13:23 schreef Wooldoor het volgende:
Was dit de zoveelste gierige flater van van Geel?
[..]
Dat is al oud nieuws.
pi_57736582
quote:
Op maandag 31 maart 2008 13:38 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

In een ander bericht uit het AD wordt er gesproken over allerlei vage zaakwaarnemers en zag Ajax er daarom vanaf.
Klopt alleen dat was bij Az, daar vertrouwden ziij die zaakwaarnemer niet want dat scheen nogal een onderwereld figuur geweest te zijn
pi_57737208
quote:
Vermaelen sluit voortijdig vertrek niet uit

Ajax-verdediger Thomas Vermaelen verlengde onlangs zijn contract tot medio 2012. Desondanks sluit hij een voortijdig vertrek uit Amsterdam niet uit. "Je weet nooit wat er op je afkomt."
Ik kijk ook naar de stappen die John Heitinga en Wesley Sneijder hebben gemaakt", zegt de Belg op de officiële website van Ajax. "Ik volg Wesley's verrichtingen wel in het buitenland."

Eerder stond de 22-jarige international al in de belangstelling van Tottenham Hotspur, maar destijds bleef Vermaelen liever in Amsterdam. "Ik denk dat het niet verstandig was om er op in te gaan. Ik heb er eigenlijk nooit over hoeven nadenken. Ik was toen 20, 21 jaar. Je moet jezelf wel een beetje kennen en niet zomaar op dingen ingaan die misschien iets te hoog gegrepen zijn. Bovendien viel er met Ajax niet over te praten."

De verdediger denkt niet dat hij inmiddels zijn top heeft bereikt. "Het kan nog allemaal beter. Ik train om fysiek ook wat sterker te worden. Ik ben nog maar 22, dus ik kan nog altijd groeien. Ik weet dat er nog marge inzit."
maar komende jaren voetbal jij nog gewoon bij Ajax!
  maandag 31 maart 2008 @ 14:46:17 #247
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_57737335
Dag Klaas
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  maandag 31 maart 2008 @ 14:53:48 #248
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_57737452
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_57737503
Ray, je bent niet de enige .
  maandag 31 maart 2008 @ 14:57:59 #250
51286 w00h00
Digital man!
pi_57737543
Klaasje komt er aahaaaan! klaasje komt er ahaaaaannn!
pi_57737581
quote:
Op maandag 31 maart 2008 14:46 schreef StarGazer het volgende:
Dag Klaas
Issie al weg?
pi_57737627
quote:
Op maandag 31 maart 2008 14:38 schreef toma het volgende:

[..]

maar komende jaren voetbal jij nog gewoon bij Ajax!
Denk het ook wel.
  maandag 31 maart 2008 @ 15:07:02 #253
3432 Whiteguy
TÜV geprüft
pi_57737676
quote:
Op maandag 31 maart 2008 15:04 schreef Whiteguy het volgende:
Wat ik me nou afvraag he... toen Huntelaar van Heerenveen naar AJAX ging, kreeg psv een opleidingsvergoeding van 15% van het transferbedrag. Als hij nou van ajax naar ??? gaat voor ??? miljoen, krijgt psv dan weer 15% over dat bedrag ?
pi_57737756
Opleidingsvergoeding is geloof ik maar 5%, en die moet dan gespreid worden over De Graafschap, PSV en weet ik nog welke amateurclubs.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_57737796
quote:
Op maandag 31 maart 2008 14:38 schreef toma het volgende:

[..]

maar komende jaren voetbal jij nog gewoon bij Ajax!
Zo erg zou ik het niet vinden, eerlijk gezegd.
pi_57737870
quote:
Op maandag 31 maart 2008 14:38 schreef toma het volgende:

[..]

maar komende jaren voetbal jij nog gewoon bij Ajax!
Oh god, wat een eikel. Anderhalf jaar bij Ajax gespeeld en denkt nu al klaar te zijn voor carrièrestappen zoals Sneijder en Heitinga die hebben gemaakt. Sneijder heeft 4,5 seizoen bij Ajax gespeeld, Heitinga zeven.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_57737885
quote:
Op maandag 31 maart 2008 15:10 schreef zjroentje het volgende:
Opleidingsvergoeding is geloof ik maar 5%, en die moet dan gespreid worden over De Graafschap, PSV en weet ik nog welke amateurclubs.
5% te verdelen over de clubs waar hij tussen zijn 12e en 23e heeft gespeeld.
quote:
SOLIDARITY MECHANISM

Article 1 Solidarity Contribution

If a Professional moves during the course of a contract, 5% of any
compensation, with the exception of Training Compensation, paid to
his Former Club shall be deducted from the total amount of this compensation
and distributed by the New Club as a solidarity contribution
to the club(s) involved in his training and education over the years. This
solidarity contribution will reflect the number of years (calculated pro
rata if less than one year) he was registered with the relevant club(s)
between the Seasons of his 12th and 23rd birthdays, as follows:

– Season of 12th birthday: 5% (i.e. 0.25% of total compensation)
– Season of 13th birthday: 5% (i.e. 0.25% of total compensation)
– Season of 14th birthday: 5% (i.e. 0.25% of total compensation)
– Season of 15th birthday: 5% (i.e. 0.25% of total compensation)
– Season of 16th birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 17th birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 18th birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 19th birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 20th birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 21st birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 22nd birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
– Season of 23rd birthday: 10% (i.e. 0.5% of total compensation)
pi_57738323
quote:
Op maandag 31 maart 2008 15:16 schreef RayMania het volgende:

[..]

Oh god, wat een eikel. Anderhalf jaar bij Ajax gespeeld en denkt nu al klaar te zijn voor carrièrestappen zoals Sneijder en Heitinga die hebben gemaakt. Sneijder heeft 4,5 seizoen bij Ajax gespeeld, Heitinga zeven.
Hoho, Vermaelen roept hele zinnige dingen. Laatst ook in het programmaboek. Dat die voetbalsites nu voor deze insteek kiezen kun je Vermaelen niet kwalijk nemen. Dat is een slimme jongen, die rent echt niet meteen weg.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
  maandag 31 maart 2008 @ 15:43:02 #259
198540 BoerBert
Bij wijze van spreken
pi_57738375
quote:
Op maandag 31 maart 2008 15:39 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Hoho, Vermaelen roept hele zinnige dingen. Laatst ook in het programmaboek. Dat die voetbalsites nu voor deze insteek kiezen kun je Vermaelen niet kwalijk nemen. Dat is een slimme jongen, die rent echt niet meteen weg.
Precies. Als zijn contract afloopt is hij ook al 26 ofzo. Als hij dan zegt dat hij op z'n 25ste best wel eens weg zou kunnen zijn, begrijp ik dat best.
  maandag 31 maart 2008 @ 15:43:53 #260
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_57738392
quote:
Op maandag 31 maart 2008 13:32 schreef RayMania het volgende:
Noem mij krankzinnig (okay okay, het is om een beetje hoop te creëren), maarrrrr...

Het verschil is vijf punten en PSV moet minimaal in de laatste drie wedstrijden een keer verliezen en een keer gelijkspelen. Vorig seizoen heeft aangetoond dat PSV in de slotfase een voorsprong uit handen kan geven (ook tegen zwakke broeders) en PSV heeft ook nog twee (lood)zware wedstrijden tegen Fiorentina midweeks op het programma staan.

Eerst krijgen ze Heracles, dat moet eenvoudig zijn (en ze zullen ook wel winnen), maar Heracles zit wel in een positie dat het nog kan degraderen. Want na PSV treffen ze nog Ajax en krijgen ze NAC Breda (dat is in principe 0 punten). Met een punt tegen PSV lijken ze zeker van overleving, dus wie weet zit er een stunt in en gaan ze er helemaal voor.

Verder krijgt PSV nog Twente op bezoek en dat is niet eenvoudig. Twente speelt okay en kan het clubs als Ajax en PSV lastig maken. Verder strijdt Twente volop voor de CL-playoffs, want dat is nog helemaal niet gespeeld. Heerenveen heeft een heel makkelijk programma, net zoals NAC Breda. Feyenoord ook min of meer. Twente gaat het heel lastig krijgen om bij de eerste vijf te eindigen, dus wie weet gaan ze er tegen PSV helemaal voor en slepen ze er een punt uit?

Als laatste Vitesse. Die zitten ook in een positie om iets te winnen, namelijk een plek bij de eerste 9, wat UEFA-Cup playoffs oplevert. PSV speelt uit en Vitesse is thuis helemaal niet zo slecht (Ajax en AZ wonnen er niet).

Volgend weekend gaat het beslist worden. Verliest Ajax punten bij Groningen, dan is het definitief over. Eigenlijk ook voor 90% als PSV wint van Heracles, maar dan kan het opzich ook nog wel.
zou weer fucking bizar zijn
pi_57738551
Ajax zou voor zichzelf de regel in moeten stellen dat spelers niet voor hun 24-25 weg mogen tenzij ze echt te drama zijn of een aflopend contract hebben.
pi_57738677
Ik zie liever Bradley komen dan Sulejmani, hoe zeer ik ook gecharmeerd ben van deze laatste. Maar met Leonardo en Suarez heb je al spelers die daar zoveel op lijken.

Een fatsoenlijke pinchhitter zou geen gemis zijn. De echte leemte schuilt in de verdediging. Ajax moet er voor waken dat wederom een goed staand centrum wordt weggekocht. Toen escude en grygera eindelijk solide basis vormde vertrokken ze. Vermaelen moet sowieso behouden blijven, en ik ben persoonlijk nog overtuigd van de vaste waarde van Van der Wiel.
  maandag 31 maart 2008 @ 16:05:40 #263
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_57738815
Is er nog niks opgestart om Huntelaar te behouden? Spandoekenactie ofzo. Zijn voetballers altijd heel gevoelig voor.
#FreeHat
  maandag 31 maart 2008 @ 16:08:25 #264
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_57738870
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:05 schreef DuvelDuvel het volgende:
Is er nog niks opgestart om Huntelaar te behouden? Spandoekenactie ofzo. Zijn voetballers altijd heel gevoelig voor.
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_57738903
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:05 schreef DuvelDuvel het volgende:
Is er nog niks opgestart om Huntelaar te behouden? Spandoekenactie ofzo. Zijn voetballers altijd heel gevoelig voor.
Echt niet
pi_57738954
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:10 schreef TerroRobbie het volgende:

[..]

Echt niet
Bij de juiste club en spelers wel

IJsselmeervogels
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  maandag 31 maart 2008 @ 16:12:46 #267
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_57738968
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:05 schreef DuvelDuvel het volgende:
Is er nog niks opgestart om Huntelaar te behouden? Spandoekenactie ofzo. Zijn voetballers altijd heel gevoelig voor.
johny zou het wel nooit vergeten zei ie
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_57739279
Volgend jaar geen direct CL voor PSV
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  maandag 31 maart 2008 @ 16:31:45 #269
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_57739380
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:26 schreef _Mike_ het volgende:
Volgend jaar geen direct CL voor PSV
We zijn de directe toegang voor de nummer 1 dan kwijt?
pi_57739519
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:31 schreef Prosac het volgende:

[..]

We zijn de directe toegang voor de nummer 1 dan kwijt?
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  maandag 31 maart 2008 @ 16:39:21 #271
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_57739536
wat?
#FreeHat
  maandag 31 maart 2008 @ 16:40:19 #272
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_57739551
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:31 schreef Prosac het volgende:

[..]

We zijn de directe toegang voor de nummer 1 dan kwijt?
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_57739581
quote:
Op maandag 31 maart 2008 13:32 schreef RayMania het volgende:
Noem mij krankzinnig (okay okay, het is om een beetje hoop te creëren), maarrrrr...

Het verschil is vijf punten en PSV moet minimaal in de laatste drie wedstrijden een keer verliezen en een keer gelijkspelen. Vorig seizoen heeft aangetoond dat PSV in de slotfase een voorsprong uit handen kan geven (ook tegen zwakke broeders) en PSV heeft ook nog twee (lood)zware wedstrijden tegen Fiorentina midweeks op het programma staan.

Eerst krijgen ze Heracles, dat moet eenvoudig zijn (en ze zullen ook wel winnen), maar Heracles zit wel in een positie dat het nog kan degraderen. Want na PSV treffen ze nog Ajax en krijgen ze NAC Breda (dat is in principe 0 punten). Met een punt tegen PSV lijken ze zeker van overleving, dus wie weet zit er een stunt in en gaan ze er helemaal voor.

Verder krijgt PSV nog Twente op bezoek en dat is niet eenvoudig. Twente speelt okay en kan het clubs als Ajax en PSV lastig maken. Verder strijdt Twente volop voor de CL-playoffs, want dat is nog helemaal niet gespeeld. Heerenveen heeft een heel makkelijk programma, net zoals NAC Breda. Feyenoord ook min of meer. Twente gaat het heel lastig krijgen om bij de eerste vijf te eindigen, dus wie weet gaan ze er tegen PSV helemaal voor en slepen ze er een punt uit?

Als laatste Vitesse. Die zitten ook in een positie om iets te winnen, namelijk een plek bij de eerste 9, wat UEFA-Cup playoffs oplevert. PSV speelt uit en Vitesse is thuis helemaal niet zo slecht (Ajax en AZ wonnen er niet).

Volgend weekend gaat het beslist worden. Verliest Ajax punten bij Groningen, dan is het definitief over. Eigenlijk ook voor 90% als PSV wint van Heracles, maar dan kan het opzich ook nog wel.
De bookmakers geven PSV een odd van 1.07 om het kampioenschap te winnen en Ajax een odd van 8.6. Ik zou zeggen; doe er je voordeel mee en gooi je spaarrekening op een Ajax-kampioenschap: een rendement van 860% ga je nooit meer krijgen.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  maandag 31 maart 2008 @ 16:46:23 #274
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_57739657
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:41 schreef cultheld het volgende:

[..]

De bookmakers geven PSV een odd van 1.07 om het kampioenschap te winnen en Ajax een odd van 8.6. Ik zou zeggen; doe er je voordeel mee en gooi je spaarrekening op een Ajax-kampioenschap: een rendement van 860% ga je nooit meer krijgen.
Hmm. Misschien een goeie optie om geld op Ajax te zetten. Als ze dan kampioen worden dan zijn er verzachtende omstandigheden. Gelijk van het geld op vakantie naar ergens waar geen kranten en tv is.
pi_57739662
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:41 schreef cultheld het volgende:

[..]

De bookmakers geven PSV een odd van 1.07 om het kampioenschap te winnen en Ajax een odd van 8.6. Ik zou zeggen; doe er je voordeel mee en gooi je spaarrekening op een Ajax-kampioenschap: een rendement van 860% ga je nooit meer krijgen.
Het zou dan maar gebeuren
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
  maandag 31 maart 2008 @ 16:48:05 #276
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_57739687
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:46 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Hmm. Misschien een goeie optie om geld op Ajax te zetten. Als ze dan kampioen worden dan zijn er verzachtende omstandigheden. Gelijk van het geld op vakantie naar ergens waar geen kranten en tv is.
Ajacieden zitten overal
Jawel, je keek.
pi_57739721
JE kan ook al je centen op PSV zetten krijg je nog meer terug
  maandag 31 maart 2008 @ 16:52:04 #278
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_57739769
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:38 schreef _Mike_ het volgende:

[..]

pi_57740388
quote:
Op maandag 31 maart 2008 15:51 schreef Wooldoor het volgende:
Ajax zou voor zichzelf de regel in moeten stellen dat spelers niet voor hun 24-25 weg mogen tenzij ze echt te drama zijn of een aflopend contract hebben.
Dan verlengt dus geen één speler zijn contract.
pi_57740472
quote:
Op maandag 31 maart 2008 16:46 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Hmm. Misschien een goeie optie om geld op Ajax te zetten. Als ze dan kampioen worden dan zijn er verzachtende omstandigheden. Gelijk van het geld op vakantie naar ergens waar geen kranten en tv is.
Ik ga er 20 euro op gooien . Dat heb ik er wel voor over om PSV kampioen te maken (hoe achterlijk dat eigenlijk ook is, want je hebt geen invloed op het spelverloop) en een eventueel kampioenschap van Ajax levert me dan 150 euro winst op.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')