Moet je uitleggen waarom je naar de VS gaat op Schiphol?quote:Op zaterdag 29 maart 2008 16:35 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb nu al zin *ahum* in de douane als ik in september naar de VS ga.
Moeten we eerst met z'n 3en hier in NL uitleggen waarom drie mannen (met wel wat homo trekjes) samen naar de VS willen. En dan vervolgens weer twee uur (!) in de rij gaan staan voor de douane in de VS om een vingerafdruk en irisscan achter te laten.
Toen ik naar NYC ging werden we ook helemaal ondervraagd op Schiphol over wat we gingen doen enzo, wat onze relatie wasquote:Op zaterdag 29 maart 2008 16:55 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik schijt elke keer in mijn broek als ik in de VS door de douane moet. Bah.
[..]
Moet je uitleggen waarom je naar de VS gaat op Schiphol?Oh ja, dat is ook zo, bij de gate.
Straks gaan ze je ook nog vragen of je HIV hebt, want dan mag je de VS niet in
We zijn een stel, hebben een open relatie was je antwoordquote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:03 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Toen ik naar NYC ging werden we ook helemaal ondervraagd op Schiphol over wat we gingen doen enzo, wat onze relatie was
They were not amusedquote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:07 schreef samjustme het volgende:
[..]
We zijn een stel, hebben een open relatie was je antwoord.
Belachelijk.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:03 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Toen ik naar NYC ging werden we ook helemaal ondervraagd op Schiphol over wat we gingen doen enzo, wat onze relatie was
Sterkte vast...quote:Op zaterdag 29 maart 2008 17:35 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Jeps.. nogal. En het zal nu nog wel weer erger zijn nu we drie jaar verder zijn
Je lijkt ook too much op Bin Ladenquote:
Ze willen gewoon alle mogelijke verbanden enzo weten. Anti-terreur gedoe. En iedereen die opvalt (dus ook een groepje homo's wat samen reist) wordt nog eens extra ondervraagd...quote:Op zaterdag 29 maart 2008 18:38 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom ze moeten weten wat je allemaal van plan bent... dat heeft toch zeker niks met homo-zijn te maken? Of is dat iets anti-terroristisch?
Wat debiel zeg.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 19:16 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ze willen gewoon alle mogelijke verbanden enzo weten. Anti-terreur gedoe. En iedereen die opvalt (dus ook een groepje homo's wat samen reist) wordt nog eens extra ondervraagd...
Volgens mij mag bijna iedereen door. Alleen als je een strafblad hebt kan het lastig worden...quote:Op zaterdag 29 maart 2008 19:34 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Wat debiel zeg.
Nu kunnen terroristen gewoon zeggen dat ze homo zijn als smoes en mogen ze door.
Mijn vader moet ook altijd verantwoorden als ie voor zijn werk naar Amerika moet wat ie gaat doen. ik denk dat het de half-indische huidskleur is en een baard die het 'm doetquote:Op zaterdag 29 maart 2008 19:36 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Volgens mij mag bijna iedereen door. Alleen als je een strafblad hebt kan het lastig worden...
Jah.. want die hebben allemaal een bomgordel om!quote:Op zaterdag 29 maart 2008 19:40 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Mijn vader moet ook altijd verantwoorden als ie voor zijn werk naar Amerika moet wat ie gaat doen. ik denk dat het de half-indische huidskleur is en een baard die het 'm doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |