Bijgeknipt. Klein stukje eraf. Soms moet datquote:Op zaterdag 29 maart 2008 23:16 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
En alles gelukt zoals je het graag wilde zien?![]()
p.s
Rustig hier zeg.
Dan is het goed.quote:
Mietjequote:Op zondag 30 maart 2008 09:37 schreef draculettetje het volgende:
en toch mis ik dat uur!
ik niet!quote:Op zondag 30 maart 2008 21:29 schreef lynda het volgende:
Zo na 5 dagen 20 uur slapen per dag en 1 dag zo lang mogelijk wakker blijven morgen om half 5 weer een wekker.. Wie kan mij de nut van die kutklok even vertellen?
* lynda onthoudt Smokez en Droxz sms'en
Sowwyquote:
excuses aanvaardquote:Op zondag 30 maart 2008 21:41 schreef Seventees het volgende:
[..]
Sowwy
* Seventees is weer thuis.
Rottrein... natuurlijk weer een omleiding
Ik weet dat smokez mee leest dus het gaat goedquote:
Oe! Leuke besteding van de maandagquote:Op zondag 30 maart 2008 21:45 schreef draculettetje het volgende:
[..]
excuses aanvaard![]()
ik moet morgen ook weer eens met de trein
ga dagje op stap met (oud) collega
oke! spreek je morgen en weltrusten!quote:Op zondag 30 maart 2008 21:49 schreef lynda het volgende:
[..]
Ik weet dat smokez mee leest dus het gaat goed
Maar ik kan zo nog 2 weken 20 uur per dag slapen.. Je weet wel waar ik sta![]()
Morgen weer ff te werk van 6 tot 16 daarna mag ik weer slapen tot dinsdagmiddag 2 uur dus komt wel..
Ik sms je morgen wel ff!
Bedtijd
Goed weekend gehad?quote:
Neuh niet echt... vrijdagavond te moe om iets te doen, zaterdag uitgeslapen en 's avonds niet naar de kroeg geweest, gisteren gewerkt, en vanmorgen om 5 uur weer eruit. Klote dusquote:
Fuck dat klinkt zeker niet zo goed, dit weekend weer heerlijk bij mijn vriendin geweest... en ik moet zeggen op een zondag heeeulemaal niks doen is echt lekkerquote:Op maandag 31 maart 2008 07:27 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Neuh niet echt... vrijdagavond te moe om iets te doen, zaterdag uitgeslapen en 's avonds niet naar de kroeg geweest, gisteren gewerkt, en vanmorgen om 5 uur weer eruit. Klote dus
Bij jou was t beter mag ik hopen?
Moet het daar per sé zondag voor zijn dan?quote:Op maandag 31 maart 2008 07:34 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Fuck dat klinkt zeker niet zo goed, dit weekend weer heerlijk bij mijn vriendin geweest... en ik moet zeggen op een zondag heeeulemaal niks doen is echt lekker
Nee dat niet, maar ik zie haar alleen in het weekend... Hoewel dat is na de zomervakantie afgelopenquote:Op maandag 31 maart 2008 07:38 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Moet het daar per sé zondag voor zijn dan?
Relaxedquote:Op maandag 31 maart 2008 07:39 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Nee dat niet, maar ik zie haar alleen in het weekend... Hoewel dat is na de zomervakantie afgelopenBedoel dan wonen we samen
Jupquote:Op maandag 31 maart 2008 07:40 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Relaxed![]()
Je zit nu nog bij je ouders oid?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |