Naar mijn mening zijn homo's net zo normaal als een blondharig persoon.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:33 schreef Microtechs het volgende:
Ik ken er 1, ga er wel eens mee om, maar homosexualiteit..keur ik toch af.
Is homo-zijn volgens jou eigenlijk een keuze?quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:40 schreef Dipkip het volgende:
Is homo zijn volgens moslims eigenlijk een keuze?
Nee. Ik bedoel dus, ik hoor vaak van moslims dat ze het afwijzen omdat Allah er op tegen is ofzo. Dus dan vraag ik me af, kiezen die mensen er dan voor of zie je het als een ziekte of hoe zit dat.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:42 schreef Bakakame het volgende:
Is homo-zijn volgens jou eigenlijk een keuze?
NIet de persoon zelf, maar de seksualiteit keur ik af.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:39 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Naar mijn mening zijn homo's net zo normaal als een blondharig persoon.
Wat is er volgens jou zo anders aan homo's dat het in jouw ogen onacceptabel is?
Leven en laten leven klinkt leuk, het betekent immers dat je de ander laat doen wat hij wil, zodat diegene gelukkig wordt, ook al keur je dat af. En natuurlijk geldt het omgekeerde ook: de ander laat jou doen wat jij wil, zodat jij gelukkig wordt, ook al keurt hij of zij dat af.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:47 schreef Xbox360 het volgende:
In de Koran is er niks bekend over homo's.
Waar het om gaat is dat sex alleen kan plaats vinden tussen een man en vrouw.
Maar er staat niks in over dood maken of ophangen of van een flat naar benenden gooien.
Ik heb geen homo's in mijn familie, maar heb wel homo vrienden en collega's, mij maakt het niks uit. Ik zie ze ook niet anders omdat ze homo zijn.
Leven en laten leven![]()
Als ik dit goed begrijp, zeg jij dat het jou niet uitmaakt wat iemand vindt, zolang het maar niet is omdat het van zijn of haar geloof moet?quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:50 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Nee. Ik bedoel dus, ik hoor vaak van moslims dat ze het afwijzen omdat Allah er op tegen is ofzo. Dus dan vraag ik me af, kiezen die mensen er dan voor of zie je het als een ziekte of hoe zit dat.
Als ze het om andere redenen afwijzen, zeg maar prive redenen in plaats van geloofsredenen, zit ik er niet zo mee als wanneer ze verklaren dat het vanuit geloof is.
De homo's die ik ken, lopen niet rond met 'n bord om hun nek met "HOMO" erop.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:57 schreef thedude0 het volgende:
Als homo's nou eens niet overal zitten te schreeuwen dat ze homo zijn dan worden ze misschien niet zo uitgekotst door de maatschappij (en moslims dus).
IK BEN HOMOquote:Op donderdag 27 maart 2008 23:09 schreef thedude0 het volgende:
homo's willen gewoon aan iedereen laten weten dat ze homo zijn en daar heb ik persoonlijk een tyfushekel aan.
Of je moslims kent en wat je van homoseksualiteit vindt?quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:14 schreef HiZ het volgende:
Fijne openingspost weer; vragen aan moslims of ze homo's kennen en hoe ze ertegenoverstaan.
Wat moet ik daar nou weer op antwoorden? Dat het beter neuken is met moslims of zo?
Niet alle homo's zijn zo. Of de mensen die ik ken zijn geen homo.quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:09 schreef thedude0 het volgende:
homo's willen gewoon aan iedereen laten weten dat ze homo zijn en daar heb ik persoonlijk een tyfushekel aan.
De meerderheid van de homo's die ik ken zijn moslim, net zoals ik overigens.quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:15 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Of je moslims kent en wat je van homoseksualiteit vindt?
Er wordt ook nergens gesteld dat christenen wel tolerant zijn of waren. Er wordt alleen gevraagd hoe de moslims* in dit topic tegenover homoseksualiteit staanquote:Op donderdag 27 maart 2008 23:25 schreef oh-oh het volgende:
Alsof homohaat exclusief iets is voor de Islam?
Christenen zijn dr ook altijd lekker tolerant voor geweest he?
Bij ons in Vlaanderen hebben we daar een subtiel woordenverschil voor:quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:09 schreef thedude0 het volgende:
homo's willen gewoon aan iedereen laten weten dat ze homo zijn en daar heb ik persoonlijk een tyfushekel aan.
Niet in een Islamitische boek.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:29 schreef SCH het volgende:
Laat ik dan meteen maar een gevoelig knuppeltje () in het hoenderhok gooien.
. En dat er ooit in een marginaal onzinboekje stond dat homo's met kop naar beneden van een flat geflikkerd moesten worden enz...dat is me ook wel bekend.
Niet speciale dan kuise nonnen, lesbiennes of hetero's , het zijn net mensen.quote:Maar hoe staan moslims persoonlijk tegenover homo's?
quote:Keur je het af?
Jupquote:Ga je toch met ze om?
quote:Ken je homo's?
Niet dat ik het weet.quote:Heb je ze in de familie?
Dat doen heteromannen niet, op zaterdagavond in de kroeg?quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:09 schreef thedude0 het volgende:
homo's willen gewoon aan iedereen laten weten dat ze homo zijn
Ik vraag me wel af vanuit welke hoedanigheid je reageert, als meermalig zelfverklaard ongelovigequote:
Homo wordt je niet, je bent het of je bent het niet, klaar.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:15 schreef Daywalk3r het volgende:
De vader van m'n maat is ook homo geworden
Hij bedoelt gewoon dat hij er voor uit is gekomen lijkt mequote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:45 schreef KD-fotografie het volgende:
[..]
Homo wordt je niet, je bent het of je bent het niet, klaar.
100% mee eens. Mijn oom is ook homo en dat is gewoon een toffe gast. Sterker nog, hij is zo normaal dat ik als kind me nooit afvroeg of hij homo was of niet. Tenminste, nooit bij stilgestaan. Sommige homo's brengen het zo opvallend dat het eigenlijk zo erg opvalt dat je er onpasselijk van wordt. Ik wist als kind dat hij een vriend had maar het was gewoon normaal. Zijn vriend is trouwens ook gewoon een relaxte gast. Maar goed, toen mijn ouders het me een keer vertelden was ik eigenlijk ook helemaal niet geschokt of verbaasd of iets dergelijks. Als alle homo's zoals die ooms zouden zijn, dan zou echt niemand zich ergens druk om maken.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:15 schreef Daywalk3r het volgende:
Zolang ze niet aan me zitten. Of zo echt 100% gay gedragen met een krom handje en roze en zo'n bekakt kutstemmetje dan vind ik het allemaal best. De vader van m'n maat is ook homo geworden en da's een man waarmee je verschrikkelijk kan lachen. Hij gedraagt zich normaal en is gewoon zoals altijd hemzelf.
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:46 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Hij bedoelt gewoon dat hij er voor uit is gekomen lijkt me
Touchéquote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:39 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Dat doen heteromannen niet, op zaterdagavond in de kroeg?
Heb je gelijk in inderdaad. Ik snap dat "als ze maar van me afblijven" ook niet helemaal. Alsof homo's per definitie aan je willen zitten of zo.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:48 schreef KD-fotografie het volgende:
[..]
Dan moet ie dat typen.
Maar ik heb die homohaat nooit begrepen en vooral de uitspraak "zolang ze van me afblijven" niet, net alsof homo's zomaar iedere vent die ze tegenkomen willen aanranden.
Ik ben hetero en heb ook geen hekel aan hetero's of homo's , zolang ze maar van me afblijven..
Dat afblijven an-sich spreek toch voor zich?
En dat sommige homo's extravagant zijn, tja, dat zijn veel hetero's ook, alleen dan is het misschien minder storend omdat hetero mannen liever naar een half naakt blond mokkeltje kijken in strak leren pakje dan naar een half naakte man in strak leren pakje.
Niet dat dit op mij gericht was of zo, maar hier ben ik het wel mee eens.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:56 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Als ik dit goed begrijp, zeg jij dat het jou niet uitmaakt wat iemand vindt, zolang het maar niet is omdat het van zijn of haar geloof moet?
Daar heb ik wel eens een stuk over gelezen, ja. Die huwelijken zijn vaak liefdeloos en vaak puur voor de technische kant (nageslacht etc). Mannen komen bij elkaar voor goeie seks en dergelijk. Die hele cultuur is anders.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 01:14 schreef Diederik_Duck het volgende:
Dankzij de weinig natuurlijk man-vrouwverhoudingen in de islamitische wereld heb ik de indruk dat homoseksualiteit en islamieten zeer geregeld hand in hand gaan.
Ach, mensen hebben opvattingen om allerlei redenen.. omdat hun ouders het ze hebben bijgebracht, omdat vrienden het zeggen, omdat ze niet beter weten, of omdat het geloof het zo zegt..quote:Op vrijdag 28 maart 2008 01:10 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Niet dat dit op mij gericht was of zo, maar hier ben ik het wel mee eens.
Precies, het zijn allemaal gearrangeerde huwelijken, en een normale ontmoeting zoals in het westen met een vrouw is zo goed als onmogelijk. Dan ga je het ergens anders zoeken. Männerfreundschaften zijn dan ook geen probleem, maar samenleven als man en vrouw is natuurlijk een brug te ver.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 01:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
Daar heb ik wel eens een stuk over gelezen, ja. Die huwelijken zijn vaak liefdeloos en vaak puur voor de technische kant (nageslacht etc). Mannen komen bij elkaar voor goeie seks en dergelijk. Die hele cultuur is anders.
Ik vraag me wel eens af of de aversie tegen homoseksualiteit niet puur de seks is, maar het feit dat twee mannen met elkaar hun leven delen in plaats van met een vrouw zoals het hoort.
Voor een gelovige is dat juist een zeer sterk argument. Immers, wat jij zelf vindt is niet relevant, het gaat om wat je moet vinden vanuit het geloof. En dat is uiteraard ononderhandelbaar.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 01:18 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ach, mensen hebben opvattingen om allerlei redenen.. omdat hun ouders het ze hebben bijgebracht, omdat vrienden het zeggen, omdat ze niet beter weten, of omdat het geloof het zo zegt..
't is natuurlijk makkelijk als atheïst om het geloof af te schrijven als reden voor bepaalde opvattingen, maar voor een gelovige is dit net zo gerechtvaardigd als de andere voorbeelden die ik noemde..
Overigens vind ik wel dat je op z'n minst moet nadenken over welke ideeën je aanhangt..
"ik vind homo's slecht, want dat zegt de koran" vind ik nogal slap geargumenteerd, maar dat vind ik net zo goed gelden voor opvattingen die door opvoeding of omgeving zijn bijgebracht en die vervolgens maar klakkeloos worden overgenomen..
Dat is nog niet echt bewezen denk ik. Ik sluit niet uit dat chemische ontwikkelingen, veranderingen in de hormoonhuishouding en schade aan de hersenen iemands gedrag kunnen beinvloeden en ook de houding tegenover het andere geslacht enzo.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:45 schreef KD-fotografie het volgende:
Homo wordt je niet, je bent het of je bent het niet, klaar.
De homo's die dat niet doen hoor jij niet en daar stoor je je ook niet aanquote:Op donderdag 27 maart 2008 23:09 schreef thedude0 het volgende:
homo's willen gewoon aan iedereen laten weten dat ze homo zijn en daar heb ik persoonlijk een tyfushekel aan.
Ok, maar het is niet zo dat je op een dag wakker wordt en denkt "weet je wat, die vrouwen ben ik nu toch wel een beetje zat, ik ga eens kijken hoe het is met mannen"quote:Op vrijdag 28 maart 2008 01:28 schreef TechXP het volgende:
[..]
Dat is nog niet echt bewezen denk ik. Ik sluit niet uit dat chemische ontwikkelingen, veranderingen in de hormoonhuishouding en schade aan de hersenen iemands gedrag kunnen beinvloeden en ook de houding tegenover het andere geslacht enzo.
Vind ik ook ja. Niet dat ik tegen homo's ben absoluut niet, maar de manier waarop ze het soms naar buiten brengen stoort me wel. Maargoed daar gaat het onderwerp niet over...quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:09 schreef thedude0 het volgende:
homo's willen gewoon aan iedereen laten weten dat ze homo zijn en daar heb ik persoonlijk een tyfushekel aan.
Ik ben Christen, en ik zal kort en krachtig zijn.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:29 schreef SCH het volgende:
Laat ik dan meteen maar een gevoelig knuppeltje () in het hoenderhok gooien.
Ik wil graag van de moslims hier op FOK! weten, en trouwens ook wel van andere gelovigen, hoe ze homoseksualiteit zien in de context van hun geloof.
Maar waarom stoor je je daaraan? als 2 bloedmooie meiden elkaar zitten op te geilen stoor jij je daar dan ook aan?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 01:33 schreef HPayne het volgende:
[..]
Vind ik ook ja. Niet dat ik tegen homo's ben absoluut niet, maar de manier waarop ze het soms naar buiten brengen stoort me wel. Maargoed daar gaat het onderwerp niet over...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |