quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:16 schreef fr0x het volgende:
SCHANDALIGE FOUT IN DE FILM HAHA
DE FOTO DIE GEBRUIKT IS VOOR MOHAMMED B IS MOHAMMED B NIET !!!!!
DIT IS DE RAPPER SALAH EDIN DIE ZO EEN ZELFDE FOTO HEEFT GEMAAKT VOOR ZIJN ALBUM HOES
HOE DOM !!! HAHAHA
Schadeclaim en rectificatiequote:Op donderdag 27 maart 2008 22:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
JAA EN IN HOOFDLETTERS HEB IK NOG MEER GELIJK EN MAAKT HET NIET UIT DAT HET AL 100000 KEER GEMELD IS!!!
Lekker interessant 99,9% van de mensen hebben mohammed b toch nooit in het echt gezien maar alleen van foto. En op de foto zien ze er toch bijna hetzelfde uit. In het buitenland hebben ze niet eens een idee wie mohammed b is.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:18 schreef fr0x het volgende:
DEZE FOTO HEBBEN ZE GEBRUIKT SALAH EDIN
EN DIT IS MOHAMMED B
Dus kun je een toename van de Islam als een probleem zien.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:19 schreef Dodecahedron het volgende:
Nou, wat wil je er dan mee zeggen.
Je zegt zo dreigend: "Maar het zijn er wel heul veul ..."
Dus?
Dat jij het niet hoort wil niet zeggen dat het er niet isquote:Op donderdag 27 maart 2008 22:20 schreef B-FliP het volgende:
Als ze erop tegen zijn dat in de naam van Allah zulke dingen verkondigd
worden kan er op zijn minst toch wel een weerwoord vanaf? Als je
als niet gelovige zulke uitlatingen hoort is het niet meer dan logisch
dat je je afvraagt ofdat deze religie wel t beste met mensen voor heeft...
das waarquote:Op donderdag 27 maart 2008 22:21 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Lekker interessant 99,9% van de mensen hebben mohammed b toch nooit in het echt gezien maar alleen van foto. En op de foto zien ze er toch bijna hetzelfde uit. In het buitenland hebben ze niet eens een idee wie mohammed b is.
Ook als je pech is dat je ongelovig bent?quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:19 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat over verdraagzaamheid is pure onzin. Als jij daar met pech staat zijn er een stuk meer mensne die je helpen dan als je hier met pech komt te staan.
nou nou wat een ramp... domme lul...kijk eens naar de inhoud en wat hij ermee wil vertellen..quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:16 schreef fr0x het volgende:
SCHANDALIGE FOUT IN DE FILM HAHA
DE FOTO DIE GEBRUIKT IS VOOR MOHAMMED B IS MOHAMMED B NIET !!!!!
DIT IS DE RAPPER SALAH EDIN DIE ZO EEN ZELFDE FOTO HEEFT GEMAAKT VOOR ZIJN ALBUM HOES
HOE DOM !!! HAHAHA
Wat een watje, hij lult er ook weer op los.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:21 schreef Caesu het volgende:
-Balkie op Ned2-
Die kerel vind ik echt diep triestquote:Op donderdag 27 maart 2008 22:23 schreef __Saviour__ het volgende:
gore laffe zak, die balkenende met z'n toespraak nu.
hij zegt zelfs deze film te betreuren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |