Im lizzy the lezzy and im a muff muncherquote:
quote:
Ik weet het, ik zag het vanmiddag ff niet meer zitten allemaal. Er zaten wat dingen tegen op het werk (foutjes mijnerzijds). Ik heb gewoon zitten huilen op mijn werkquote:Op woensdag 2 april 2008 22:19 schreef wonderer het volgende:
Social life. Oh ja.
Ja, goed, wel een beetje rustig aan doen hoor...
Enneh.. hou zit het met jouw social life tegenwoordig? De Oh ja voorspelt niet veel goedsquote:Op woensdag 2 april 2008 22:19 schreef wonderer het volgende:
Social life. Oh ja.
Ja, goed, wel een beetje rustig aan doen hoor...
ik heb geen social life, dat weet je toch?quote:Op woensdag 2 april 2008 22:27 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Enneh.. hou zit het met jouw social life tegenwoordig? De Oh ja voorspelt niet veel goeds
Nee, nog niet. Eind deze week de uitspraak als het goed is (dus die valt volgende week op de mat). Daarnaast nog de onzekerheid omtrent de woning natuurlijk.quote:Op woensdag 2 april 2008 22:29 schreef wonderer het volgende:
Hm, da's niet fijn zeg, zo'n werkdruk, zeker niet terwijl je thuis ook drukte hebt (want die hele situatie met H is natuurlijk nog steeds niet helemaal achter de rug).
quote:Op woensdag 2 april 2008 22:30 schreef wonderer het volgende:
[..]
ik heb geen social life, dat weet je toch?
Hoewel ik nu met wel vijf mensen aan het MSN'en ben. Da's lang geleden.
quote:Op donderdag 3 april 2008 10:46 schreef Wexy het volgende:
* Wexy is er wel... lees ff alleen mee aangezien ik niet veel spraakwater heb tegenwoordig
af en toe even reageren op wat belastingdiengetjes en digivraagjes lukt nog... maar krijg mn kop er niet helemaal toegezet om hier elke keer te reageren
Komt wel goei... don't worry
* Wexy neemt warme choco van stroek in ontvangst.. inmiddels wel koud maar dat heeft ook charme
quote:
YEAH! Dat ziet er lekker uit!quote:
Ook een goede middag!quote:
quote:
Huisje is niet geheel je smaak?quote:Op donderdag 3 april 2008 15:50 schreef JamesBrownie het volgende:
Je hebt daar speciale dingen voor, maar weet niet of ze die bij ikea ook hebben.
Maar zo erg vind ik het niet van dat huisje, ga ik morgen toch gewoon kijken
quote:
Het is een leuk huisje, maar eigenlijk niet de goede buurt(kindjes zouden van school moeten) dus ik twijfel nog.quote:Op donderdag 3 april 2008 15:58 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Huisje is niet geheel je smaak?
Dat en kinderen zijn nog wat flexibeler in het aangaan van nieuwe vriendschappen.quote:Op donderdag 3 april 2008 17:40 schreef wonderer het volgende:
Kinderen zien het nog niet in perspectief. Een nieuwe school, nieuwe vriendjes, nieuwe ervaringen, nieuwe lesmethoden... daar word je alleen maar beter van
Aan de 2de zitten iets meer voordelen... dus geloof graag dat daar meer mensen op reargerenquote:Op donderdag 3 april 2008 20:13 schreef JamesBrownie het volgende:
Die tweede is idd praktischer en heeft een heel diepe tuin.
De eerste ligt in een heel groene wijk, met veel speeltuintjes en helemaal tegen de rand van Eindhoven, dus kun je gewoon gelijk vanuit je huis aan een wandeling beginnen, heerlijk
Dus ik vind ze allebei goed, de tweede reageren wel meer mensen op, dus heb ik ws minder kans.
Allebei huizen waar ik erg graag zou willen zitten
Kijk eens: [urlhttp://nl.youtube.com/watch?v=wixtMppE9R4&feature=related] kussende mannen[/url] maar wel soft erotisch dus niet geschikt voor iedere kijkerquote:Op donderdag 3 april 2008 13:13 schreef JamesBrownie het volgende:
Ik vind alles dat elkaar kust leuk om te zien, mannen, vrouwen, man/vrouw, maakt niet uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |