quote:Op dinsdag 29 april 2008 18:06 schreef bork het volgende:
Tijdens treintjes kijken kwam deze langs
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
vind ik wel raar.. Kei klein huis, normale pick-up truck voor de deur..quote:Op donderdag 5 juni 2008 17:34 schreef dubidub het volgende:
[ afbeelding ]
Lamborghini Diablo.
Ik had hem al een keer in een glimp opgevangen, dus sindsdien kijk ik elke keer als ik langs rijdt naar die deur. was een beetje laat voor college, dus had haast, anders had ik er wel ff naartoe gelopen.
?quote:Op zaterdag 7 juni 2008 18:26 schreef Yoda87 het volgende:
Die ZS rijder mag hopen dat ie auto op maandag gemaakt is. Dan issie nog wel wat waard.
met ou schijf je dat.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 19:48 schreef Yoda87 het volgende:
Die auto's werden met de hand gemaakt. En er was duidelijk verschil tussen de auto's die maandag gemaakt werden en die vrijdag gemaakt werden. Bij SZ's die op vrijdag gemaakt werden zaten de panelen minder strak dan bij die op maandag gemaakt werden. Het was gewoon een periode uit de alfa tijd.
Enne Jimmeh. Ik rij zelf al een redelijke tijd Alfa 75. Tis een auto met gebruiksaanwijzing, maar als je hem goed behandeld best betrauwbaar dus ik heb wel een redelijk idee waar ik over praat.
auwquote:Op zaterdag 7 juni 2008 19:48 schreef Yoda87 het volgende:
Tis een auto met gebruiksaanwijzing, maar als je hem goed behandeld best betrauwbaar dus ik heb wel een redelijk idee waar ik over praat.
Ok, ik dacht even dat je weer zo'n typische vooroordeel gooiende anti Italiaanse auto mentaliteit wasquote:Op zaterdag 7 juni 2008 19:48 schreef Yoda87 het volgende:
Die auto's werden met de hand gemaakt. En er was duidelijk verschil tussen de auto's die maandag gemaakt werden en die vrijdag gemaakt werden. Bij SZ's die op vrijdag gemaakt werden zaten de panelen minder strak dan bij die op maandag gemaakt werden. Het was gewoon een periode uit de alfa tijd.
Enne Jimmeh. Ik rij zelf al een redelijke tijd Alfa 75. Tis een auto met gebruiksaanwijzing, maar als je hem goed behandeld best betrauwbaar dus ik heb wel een redelijk idee waar ik over praat.
Bouwen ze die om? Dat is dan weer nieuw voor me. Ik weet wel dat het het onderstel van een 75 is.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 20:22 schreef Jimmeh het volgende:
[..]
Ok, ik dacht even dat je weer zo'n typische vooroordeel gooiende anti Italiaanse auto mentaliteit was
Ik neem mijn woorden terug![]()
Heb je nog bronnen van die SZ met hopelijk wat foto's? Lijkt me wel interessant om is te zien, want ze bouwden gewoon 75's(?) om bij Zagato zelf neem ik aan.
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 22:16 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Seau, zie die gast daar fanatiek met z'n gsm staan platen.![]()
Weet niet. Volgens mij woont er een eigenaar van een groot transportbedrijf.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 19:57 schreef Diemietuhriej het volgende:
[..]
vind ik wel raar.. Kei klein huis, normale pick-up truck voor de deur..
En een diablo in je garage?Nja wel fucking vet.
Maar is het gaan gare kitcar ofzo?
Hehe, lache om dat ding hier te zien.quote:Op donderdag 10 april 2008 16:38 schreef tgs. het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Bij aankomst op het vliegveld van Sharm El Sheik. Schijnt van een van de sjiekste Resorts hier te zijn. Welke ben ik nog niet achter gekomen netzo min als het soort model auto behalve dat het natuurlijk een rolls is
Moet je een keer bij Hotel de Beurs achter op het parkeerterrein kijken.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 15:14 schreef Benny_Lava het volgende:
Zilvergrijze Infiniti G35 in Hoofddorp, alleen geen foto.
Die reed vrijdagnacht rond n uur of half 4 nog weg bij de markt in Boxtel. Gaf toen goed gas.quote:Op maandag 16 juni 2008 19:43 schreef knny het volgende:
Vorige week vrijdag in Eindhoven gespot bij Guus Meeuwis concert.
[ afbeelding ]
LAMBORGHINI GALLARDO
Voertuig
Kenteken Klik hier voor informatie
Voertuigsoort Klik hier voor informatie personenauto
Merk Klik hier voor informatie LAMBORGHINI
Handelsbenaming Klik hier voor informatie GALLARDO
Brandstof Klik hier voor informatie Benzine
Vervaldatum APK Info 24-01-2009
Overzicht
Datum aanvang tenaamstelling Klik hier voor informatie 29-07-2006
BPM Klik hier voor informatie ¤ 56316
Motorrijtuigenbelasting Opvragen Motorrijtuigenbelasting
WAM verzekerd geregistreerd Klik hier voor informatie Ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |