Dat is minder ja, maar gelukkig hebben we een goede schoonmakerquote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:03 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Nouja die chinezen die de hele dag door ranze meuk aan het koken zijn
Wordt het dan niet eens tijd voor actie?quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:13 schreef JH87 het volgende:
We hebben nu al 15 min een uitgebreide bierhaaldiscussie op kantoor.
Het feit dat ik de stagiaire ben wil niet zeggen dat ik het moet halen. En al helemaal niet omdat de twee anderen hier op kantoor niet van 'mijn bedrijfje' zijn.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:17 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Wordt het dan niet eens tijd voor actie?
Die twee bij ons zijn echt ontzettend pauper. Als ze hebben gedweild, blijf ik altijd met m'n voeten aan de vloer vastplakken.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:16 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat is minder ja, maar gelukkig hebben we een goede schoonmaker
Daar gaat de discussie dus over.quote:
Taxi bellen en die kratje bier laten halen.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:20 schreef JH87 het volgende:
[..]
Daar gaat de discussie dus over.Maar één van ons is zondag jarig geweest, dus die kan mooi gaan lopen.
Dat truukje heb ik van mn broer geleerdquote:
Ja, maar dan moet je voor 6 of 8 uur je bestelling geplaatst hebbenquote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:29 schreef JH87 het volgende:
Je hebt toch ook wel zo'n bierbus hier in Groningen?
Serieus?quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:24 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hey psm, ik vind jou eigenlijk wel een beetje op Danny Federici van de E Street Band lijken.
Dat schiet niet opquote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:30 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ja, maar dan moet je voor 6 of 8 uur je bestelling geplaatst hebben
Currykip met heel veel groente. Gestoofdquote:
Het is 'm ook niet geworden. Zo maar naar huis.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:50 schreef Matje-1989 het volgende:
WTF, te lui om een paar biertjes te halenHaha!
Oeh.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:52 schreef freecell het volgende:
[..]
Currykip met heel veel groente. Gestoofd
Het ruikt goed. Nog éventjes stoven en dan is het klaar.
ik ben een emmer.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 18:11 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Oeh..
Ik heb net geleerd dat ik een vaas ben..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |