Er was veel gejank om het feit dat de oprichters niet actief deel namen/hebben genomen met het 5 jarig jubileum. Daar zijn dikke rellen over geweest, en nu zit dus een deel van de ex-OHIH'ers op hun eigen gemaakte forum/site OV in NL.quote:Op zondag 30 maart 2008 19:51 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wat is OV in NL en waarom zijn ze aan het emmeren met OHIH?
Hou op zegquote:Op zondag 30 maart 2008 21:11 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik kwam net Dr. Flash tegen in een VIRM toilet!
70mm is veel om mee te beginnen. Vergeet niet je dan al veel hoger begint kwa zoombereik dan met een compacte cam, die vaak zo rond de 28 begint...quote:
Toch was het best gezellig hoorquote:Op zondag 30 maart 2008 21:15 schreef bork het volgende:
[..]
Hou op zegVoor dat soort fratsen zijn andere fora, hier zijn we voor trein gerelateerde onzin, geen wc-ontmoetingsverhalen aub
Sinds een jaar of twee zijn de regels veranderd. Sinds de introductie van de centrale deursluiting gaf de conducteur een sluitcommando en sloten alle deuren, behalve die van de HC. De machinist kreeg een gong te horen dat de deuren (behalve die van de HC gesloten waren), en reed weg. Bij het wegrijden keek de conducteur of alles nog goed ging.quote:Op zondag 30 maart 2008 22:42 schreef Charango het volgende:
Ik zag laatst op een 'home-video uit de oude doos op zolder' het vertrek van een ICM-3 vanaf Wierden als stoptrein naar Almelo. Het verbluffende was dat bij het vertrekken de deuren waar de conducteur stond nog waren geopend. Ik dacht dat alle deuren gesloten moesten zijn voordat zo'n machine begint te rijden...
Hoezo 'ivoren toren' dan? Ze hebben toch gewoon gelijk? Omdat een stel idioten meent een rijdende trein in te moeten springen, hebben ze deze nieuwe regel ingesteld, geheel ligitiem.quote:Op zondag 30 maart 2008 22:48 schreef Peterselieman het volgende:
Tot enkele jaren geleden vertrokken de treinen met geopende deuren, waarbij de conducteur de laatste deur dus al rijdend sloot. Om ongelukken te vermijden, hebben ze in de ivoren toren besloten dat voor vertrek eerst alle deuren gesloten moeten zijn en dat dan de trein begint te rijden. Dit kost 15 seconden extra, maar draagt wel bij aan de veiligheid. In het verleden zijn namelijk wel eens wat ongelukken gebeurd met mensen die door treinen meegesleept werden.
Zulke idioten moet men meteen een boete geven voor het opzettelijk vertragen van de treinrit.quote:Op zondag 30 maart 2008 22:52 schreef Duvel het volgende:
[..]
Hoezo 'ivoren toren' dan? Ze hebben toch gewoon gelijk? Omdat een stel idioten meent een rijdende trein in te moeten springen, hebben ze deze nieuwe regel ingesteld, geheel ligitiem.
Ja, ik heb een boek waar dat plaatje op staat.quote:Op zondag 30 maart 2008 21:02 schreef Socios het volgende:
Weleens een Talent naast een Wadloper gezien, btw?
[ afbeelding ]
Lange leve de auto, dan heb je alles zelf onder controlequote:
De lucht voor de deuren krijgen ze door vacuum onder hele hoge druk in te spuiten ........quote:Op zondag 30 maart 2008 19:50 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat moet tch een 1 aprilgrap zijn.
Hoe willen ze dat doen met de stroom voor de verwarming e.d.?
Kijk, de lucht voor de deuren kunnen ze wel uit de vrachtwagen halen, al weet ik niet hoeveel bar bedrijfsdruk een trein heeft.
Vaag.
quote:Op maandag 31 maart 2008 01:19 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De lucht voor de deuren krijgen ze door vacuum onder hele hoge druk in te spuiten ........
Edit : Het probleem met de verwarming lossen ze op door die aan te sluiten op warmwaterzakken, die achter op de vrachtauto staan.
daarvoor hebben we de vingerverf-smiley:quote:
Goed dat ik vandaag met de fiets was.quote:Op maandag 31 maart 2008 08:04 schreef Duvel het volgende:
Is er een tramtopic waar ik kan melden dat een tram zojuist op Utrecht C een taxi heeft geramd?
Vergeet niet: ©® etc.! Voordat andere fora ermee aan de haal gaan.quote:Op maandag 31 maart 2008 08:05 schreef dennistd het volgende:
[..]
daarvoor hebben we de vingerverf-smiley: [ afbeelding ]
Tja, het deed bonk en toen zat de taxi klem tussen de halte en de tram geloof ik.quote:Op maandag 31 maart 2008 08:07 schreef Q. het volgende:
[..]
Goed dat ik vandaag met de fiets was.Achterlijke taxi-chauffeurs ook allemaal.
IK hou van ram foto'squote:Op maandag 31 maart 2008 08:04 schreef Duvel het volgende:
Is er een tramtopic waar ik kan melden dat een tram zojuist op Utrecht C een taxi heeft geramd?
Ik ga daar echt geen foto's staan maken hoor!quote:Op maandag 31 maart 2008 09:17 schreef Willy84 het volgende:
[..]
IK hou van ram foto's![]()
[centraal] tram topic
quote:» Er is al 85 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk goed of het nuttig is dit topic omhoog te schoppen!
quote:Op maandag 31 maart 2008 09:26 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik ga daar echt geen foto's staan maken hoor!
En:
[..]
Werkelijk waar: briljant, masterlijk, geniaal..!!!quote:Defecte perronwand Rotterdam Lombardijen
Tussen Rotterdam Centraal en Dordrecht moeten reizigers rekening houden met een vertraging van 15 tot 30 minuten.
Door een defect aan het perron rijden er tussen Rotterdam Centraal en Dordrecht minder treinen.
Toelichting voorval:
Defecte perronwand Rotterdam Lombardijen
Vanaf ongeveer 10.30 uur rijden de treinen van en naar Rotterdam Lombardijen met vertraging. Er is een defect aan het perron geconstateerd waardoor 1 spoor niet gebruikt kan worden.
En het is nog niet eens 1 aprilquote:Op maandag 31 maart 2008 12:31 schreef Dr_Flash het volgende:
Het wordt wel een steeds bontere verzameling oorzaken zoHet wachten is natuurlijk op deze Essential Classic
"Wrong kind of snow" klinkt me bekend in de oren. "Bovine intervention" is ook weleens gebruikt geloof ik (maar niet voor sneeuw natuurlijk).quote:Op maandag 31 maart 2008 12:31 schreef Dr_Flash het volgende:
Het wordt wel een steeds bontere verzameling oorzaken zoHet wachten is natuurlijk op deze Essential Classic
...Maar die doen er langer over?quote:Op maandag 31 maart 2008 17:48 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Waar slaat die planner van NS op....
Kom ik om .55 aan op adam vanuit lelystad. Overstappen volgens planner op 0.10 op spoor een via haarlem naar den haag. Tussen 55 en 10 vertrekken er nog 2 andere treinen naar den haag...
Wel als de ene partij het goedkoper kan dan de andere.quote:Op maandag 31 maart 2008 18:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Maakt het zoveel uit wie eraan klooit dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |