hoezo naïef. hoezo mijn school erbij? (hoezo schrijf je het nog niet goed)quote:Op zondag 23 maart 2008 23:37 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Omdat ik me niet kan voorstellen dat iemand die op het Barleus zit zich zo naïef kan opstellen.
Ik hoop dus eigenlijk dat ik fout zit met mijn (voor)oordeel en dat je dat dan bevestigd...
Het was slechts een schampschot. De dokter heeft me geredquote:
Ik zat TV te kijkenquote:Op zondag 23 maart 2008 23:34 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
wat ben je bescheiden vanavond Nem
Naïef als 'onnozel, kortzichtig, opzichtig'...quote:Op zondag 23 maart 2008 23:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
hoezo naïef. hoezo mijn school erbij? (hoezo schrijf je het nog niet goed)
Wat lievquote:Op zondag 23 maart 2008 23:39 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Het was slechts een schampschot. De dokter heeft me gered
PS was de dokter dus...quote:Op zondag 23 maart 2008 23:39 schreef Nembrionic het volgende:
Het was slechts een schampschot. De dokter heeft me gered
Ja erg lieft van de zusterquote:
1. Ja, het stoort me als je het fout schrijft. Al helemaal als je het expres doet. Je toont dan niet je eigen intelligentie, maar eenkennigheid, en kinderachtigheid.quote:Op zondag 23 maart 2008 23:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Naïef als 'onnozel, kortzichtig, opzichtig'...
Het Barleus (wat ik bewust fout schrijf omdat je er altijd weer heerlijk op reageert = ook naïef) staat bij mij bekend als een gerenomeerde school en ik verwacht daar een ander soort persoon dan zoals jij je hier voordoet...
Ik probeer je een spiegel voor te houden, je wil er alleen niet in kijken...quote:Op zondag 23 maart 2008 23:46 schreef Puntenslijpsel het volgende:
1. Ja, het stoort me als je het fout schrijft. Al helemaal als je het expres doet. Je toont dan niet je eigen intelligentie, maar eenkennigheid, en kinderachtigheid.
Iemand die anders reageert dan dat jij doet.quote:2. Wat voor persoon zou er op een gerennomeerde school moeten zitten? Hoezo vooroordelen? Wie is er nou kortzichtig?
Je opmerking over 'Halt, wie daar?' is een heel goed recent voorbeeld...quote:3. Hoezo onnozel? Noem eens een voorbeeld van onnozelheid? Ik let niet constant op, nee. En als ik dat wel doe, krijg ik commentaar van je.
Ik hang hier rond en jij hangt hier rond, so be it...quote:4. Opzichtig. Kijk dan niet. Ga in het taal en kunstforum of whatever zitten.
Daar happen ze minder snel dan jij...quote:5. En nu heb ik me weer uit de tent laten lokken door je irritante provocaties. Gebruik die maar aan het voetbalveld ofzo.
Ik ook van jou...quote:Op zondag 23 maart 2008 23:59 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Wat jij wilt. Man, je argumenten slaan zo nergens op
Kennelijk nu wel...quote:Op zondag 23 maart 2008 23:57 schreef Puntenslijpsel het volgende:
heb ik nou iedereen weggejaagd?
Precies.... Meestal lukt het wel, nahjaa volgende keer vast weer. Nu heb ik ook geen recept gebruikt, niet eens een maatbeker of weegschaal, maakt misschien uit:+quote:Op zondag 23 maart 2008 23:57 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
kan ik me wel voorstellen, is altijd jammer als je iets probeert te kokkerellen en het lukt niet
Nog nooit een specht gezien?quote:
Bonte specht, mooi beestje.quote:Op maandag 24 maart 2008 00:07 schreef Whiteguy het volgende:
Ander onderwerp.
Het is toch echt nog steeds winter nu, vanmiddag gespot in onze tuin:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |