abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 23 maart 2008 @ 20:58:38 #26
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_57566331
En dat lachje Krijg nu nog nachtmerries
pi_57566425
Maurer, Leraar handvaardigheden. Grote sadist en ongelofelijke klootzak. Toen hij mij een met een 4cm x 4cm balk op mijn hoofd sloeg (jawel, het was geen tikje) omdat ik iemand hielp met uitleg terwijl ik niet wist dat dat niet mocht, gooide ik een bolhamer naar zijn rotkop. Die hamer bleef in het krijtbord hangen met de bol en ik moest naar de directeur waar ik natuurlijk alle schuld kreeg. Maar mede doordat de gehele klas gezien had dat hij mij sloeg kreeg ik geen straf en hoefde ik het bord niet te betalen

Hij is nooit meer zo hufterig tegen mij geweest daarna

[ Bericht 3% gewijzigd door Juup© op 24-03-2008 19:45:03 ]
pi_57566454
Jansen. Stond de gehele dag aan zijn zak te krabben en als iets hem niet beviel kreeg je een klap met een polyester bordaanwijzerstok. Hem beviel maar heel weinig.
pi_57566518
Mooren, Directeur, Vuile kut ss'er. Kwam hem jaren later tegen toen ik ergens op een andere school een opleiding volgde en ik in de wc voor leraren aan het urineren was omdat de andere wc's net gereinigd werden. Hij herkende mij maar wist niet meer hoe ik heette, en vertelde mij op zijn eeuwige arrogante toon dat ik daar niet mocht komen en dat als ik niet weg zou gaan dat hij zou zorgen dat dat negatieve consequenties voor mij zou hebben. Toen heb ik hem netjes doch duidelijk vertelt wat ik van hem vond. Later kreeg ik van mijn leraar een klacht daarover en werd mij verteld dat ik mijn excuus moest aanbieden of anders zou ik van die school gestuurd worden. Ik heb ze uitgelachen en gevraagd of ze met bewijs wilde komen. Nooit meer iets van gehoord.

Smerige hufter.
pi_57569856
Leraar biologie. Zei dat je schrift een kunstwerk moest zijn. Ik heb het handschrift van een dronken bejaarde en had dus al de schijn tegen. Heeft die paardelul mijn schrift verscheurd voor een volle klas waar ik echt mijn best op had gedaan. Ik kon wel janken. Ik was gewoon bang voor die vent, terwijl ik geen lieverdje was. Mijn moeder had hem ook als leraar gehad en hij was toen een pispaal. Later heeft hij zich wel sterker neergezet voor de klas.
pi_57570099
Juffrouw v/d Ende en meester Gunneweg WAT EEN TAKKE LUI waren dat zeg. Was op de basisschool en waren nou niet echt de docenten die je wenst. Zij heeft kinderen tot bloedens toe in hun nek geknepen en hij was een pedo die altijd tijdens gym in de broeken van meisjes probeerde te kijken. Later haar nog ene keer tegen gekomen en toen excuseerde ze zich meteen voor haar gedrag, ik heb ze niet geaccepteerd en gezegd dat als ze mij achter het stuur ziet zitten van de auto terwijl zij op het zebrapad loopt ze maar beter kan doorlopen ..........

Lups, had ik voor Code Name Future. Ik had een meisje uit suriname en een meisje uit brabant in mijn klas. Alles wat zij bedachten voor projecten (o.a. 10 schoolboeken naar een school sturen, klassen hadden 30 leerlingen en wanneer ze in het 2e jaar zouden zitten zouden ze geen boeken hebben, nogal dom dus) vond hij helemaal geweldig. Hij was de ultieme groenlinks stemmer en je kon het aan alles merken. Ik liet duidelijk merken dat de projecten volkomen idioot waren. Na 3 lessen moest ik bij hem op gesprek komen. Ben heel beleefd gebleven en zat met een verschrikkelijk grote grijns op een tafel. Iedere minuut werd hij roder en begon hij meer te trillen van woede, ik bleef kalm en kreeg steeds meer plezier in het gesprek. Hij heeft me aan het eind helemaal stijf gescholden omdat hij er niet meer tegen kon en ik ben lachend de deur uitgelopen. Heeft daarna ook nog openlijk verklaart dat hij het jammer vond dat ik voor het andere deel van het vak (gegeven door een aardige docent) een hele ruime voldoende had gehaald omdat hij me nu niet meer kon laten zakken. Uiteraard stond ik met dezelfde grijns voor hem als toen tijdens het gesprek en gevraagd bij welke school hij volgend jaar ging werken.
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
pi_57570173
Is het opeens een patstopic geworden?
A little bit hateful
pi_57570670
quote:
Op zondag 23 maart 2008 23:44 schreef Liquidootje het volgende:
Is het opeens een patstopic geworden?
Frustraties wellicht?
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
pi_57592116
Meester Bert van groep 6 en 7 Noh, wat haatte ik die man... En nog steeds Hij had zo'n plusjes en minnetjes-systeem. En nog wel verkeerd ook Voor goed gedrag kreeg je minnetjes, voor slecht gedrag plusjes. Met 1 goed antwoord op een overhoring kreeg je 1 minnetje. Met een grote mond kreeg je zomaar ineens +64 S'middags na 14:00 mochten de leerlingen die in de min stonden leuke dingen doen, en de mensen die plusjes hadden moesten strafwerk maken. Ow, wat heb ik veel werkwoordschema's moeten maken Die man mag wat mij betreft in de plomp zakken

En ene Meneer Freriks van groenvoorziening. Dat was nieteens mijn studierichting en toch moesten wij verplicht 3 uur in de week tuintjes schoffelen en planten kweken etc. Hij had een belachelijk hoofd. Grijs/witte haren, gerimpelde kop en vuur en vuurrood. We noemden hem vaak "de tomaat", erg voor de hand liggend. En aan het eind van dat vreselijke schooljaar was het iedere week nog voordat hij mij zag raak.

Dan kwam hij in zijn smerige tuinbroek naar me toe lopen, zette zijn handen in zijn zij en begon met een vuurrood hoofd met zijn achterhoekse dialect roepen: "Kyraaa, pak oe een greep en goa moar naar de composthoop..." En toen mijn vriendinnetje hem als achterlijk bestempelde zei hij hetzelfde. En gelukkig gingen we voortaan die week zelf al, alleen om zijn achterlijke dialect niet te hoeven horen! Bah, gore composthoop, vieze ouwe kerel Branden in de hel, zal hij!
pi_57592199
Ow en mijn teken/muziek-leraar in de brugklas. Die mag ook even flink zn teen gaan stoten. Ik deed zo ontzettend mijn best om indruk op die man te maken om een goed cijfer te halen. Haalde het uiterste van het uiterste uit mezelf, dag in dag uit geoefend op mijn blokfluit / tekeningen, en dan nog een laag cijfer. Terwijl ik op muziekles had gezeten

Ik kan niet goed tekenen, maar op 3 tekeningen had ik echt mijn best gedaan. 1tje van mijn konijn waarbij ik een 3 kreeg omdat hij te depressief leek, de 2e van een mooi landweggetje waarbij ik een 3 kreeg vanwege een misvormde graansilo en een 3e tekening van een mooie farao uit Egypte waarbij ik een 3 kreeg, gewoon omdat hij er zin in had. Grafjosti! Vanaf dat moment tekende ik op mijn allerslechtst Altijd een 3

Hij heeft mij 1 keer zelfs voor de klas gezet over mijn tekening van een boom. "Het lijken net een stel spinnewebben... hahaha"

Ik heb uit wraak 3 lippenstiften over zijn stoel uitgewreven zodat het net leek of hij ongesteld was
  dinsdag 25 maart 2008 @ 01:44:35 #36
65837 cerror
ik kom af en toe
pi_57592241
Dolf Braun.
Vieze gore rotmof die dacht mij die vijandentaal aan te smeren.
Klerehoerenkankervetzak dat 't was.
Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch
  dinsdag 25 maart 2008 @ 02:01:58 #37
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_57592332
Heb vroeger les gehad van mevrouw de Hoop Scheffer (de vrouw van die vent bij de NAVO), dom wijf was dat. Kon totaal geen orde houden en de plantjes vlogen dan ook regelmatig door de klas.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_57593990
Herr Assies, mn leraar Duits op het gymnasium. Ik was niet goed in Duits, dus had hij een schurfthekel aan mij. De rest vd klas deed lekker mee en hij stond toe dat ik behoorlijk gepest werd in de klas. Heb zelfs een keer een heel lesuur vastgezeten, omdat mn achterbuurman zn tafel helemaal tegen mijn stoel aanschoof, zodat ik vast zat tussen mn stoel en tafel. Striemen op mn buik aan overgehouden zelfs. .
I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying.
pi_57594715
Jeetje dat jullie zulke traumatische ervaringen hebben, ik kan er echt geen 1 bedenken
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_57594960
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 09:57 schreef vipergts het volgende:
Jeetje dat jullie zulke traumatische ervaringen hebben, ik kan er echt geen 1 bedenken
Wees blij.
  dinsdag 25 maart 2008 @ 12:43:52 #41
20716 tonja
twitch.tv/tonjatekenshow
pi_57597588
Meneer Slingelandt, geschiedenis. Bij veel leerlingen was hij erg populair, ik vond het een klootzak. Hij had een echte schandpaal in zijn klas staan en zette daar ook leerlingen in. Ook had hij op de gang naast zijn lokaal een ladder liggen. Die ladder zette hij soms midden in de klas en liet een leerling bij wijze van straf een uur boven op de ladder zitten.
Ik heb erg mijn best gedaan om door hem ooit een keer in de schandpaal of de ladder op gestuurd te worden zodat ik aangifte kon doen. Maar blijkbaar wist hij heel goed bij wie hij wel en niet zulke geintjes kon flikken want mijn geprovoceer resulteerde alleen maar in nablijven en strafwerk.
Ik haatte hem nog het meest omdat hij mij een keer een aansteller had genoemd omdat ik nogal regelmatig ziek ben (migraine). Hij vond dat ik maar kotsend en doodziek in de klas moest verschijnen. Eikel
►►►https://www.twitch.tv/tonjatekenshow ◄◄◄◄
  dinsdag 25 maart 2008 @ 13:23:29 #42
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_57598259
quote:
Op zondag 23 maart 2008 20:06 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

JAAAAAAA

zo'n scheikunde leraar had ik ook.. ik was altijd de aanstichter bij hem.. vond ie dan

Ehm.. en toen ik van school af was ging ie met pensioen, de lijer..

hoe heet ie nu.
meneer van Happen.

Huilen dan.
pi_57795887
Mevrouw vos
It's inevitable that Seagulls will take over the world!
  woensdag 9 april 2008 @ 20:47:46 #44
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_57942662
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 01:44 schreef cerror het volgende:
Dolf Braun.
Vieze gore rotmof die dacht mij die vijandentaal aan te smeren.
Klerehoerenkankervetzak dat 't was.
Je vergeet een letter
  Moderator woensdag 9 april 2008 @ 20:51:30 #45
42184 crew  DaMart
pi_57942743
De Wilde van natuurkunde. Die man had er ongetwijfeld verstand van, maar overbrengen kon hij het amper. Als je iets niet snapte raakte hij een beetje geïrriteerd, alsof je niet had zitten opletten en zo. Een keer was hij vergeten dat hij ons les moest geven en alvast naar huis gegaan. Dus wij dachten al aan een tussenuur... niet dus, hij kwam terug, om ons nog 5 minuten les te geven .
Maar na één jaar De Wilde had ik het helemaal gehad met natuurkunde en dus viel het als een baksteen uit mijn vakkenpakket!
pi_57942772
vakkenpakket? Je moet dan aardig oud zijn he.
A little bit hateful
  Moderator woensdag 9 april 2008 @ 21:09:37 #47
42184 crew  DaMart
pi_57943120
quote:
Op woensdag 9 april 2008 20:53 schreef Liquidootje het volgende:
vakkenpakket? Je moet dan aardig oud zijn he.
Ik behoorde tot een van de laatste lichtingen die nog zelf het vakkenpakket mochten samenstellen, het huidige systeem kwam 2 jaar later geloof ik .
  donderdag 10 april 2008 @ 18:37:07 #48
110074 Der_Michael
C.E.O of Derrari
pi_57962542
Een of ander oud wicht dat ik tijdelijk had in groep 7, echt verschrikkelijk was dat. Staat me iets van bij dat ze ook nog een glazen oog had
'in this life, to earn your place you have to fight for it' - -Shakira
'I can't really imagine life without Formula One'- Michael Schumacher
'Women - always in trouble with them, but can't live without them' -Ayrton Senna
pi_57963273
tvp
pi_57963387
Ik vond het akelig als docenten constant bleven zeuren als je iets niet deed dat je dan slechte cijfers ging behalen, na 5x herhalen snap ik dat wel, dat hoeft niet 't hele jaar door .

Geen traumatische ervaringen zoals hier .
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')